چرا شما عاشق زندگی آپارتمانی هستید؟ - اجاره کلایمر در کرج

چرا شما عاشق زندگی آپارتمانی هستید؟ - اجاره کلایمر در کرج

برای اجاره کلایمر در کرج با ما در تماس باشید.

" اگر اجاره کلایمر در کرج نیاز دارید با تهران کلایمر همراه باشید. برای اجاره کلایمر در تهران و کرج با ما باشید."

اخیراً من با خوشحالی یک سوال نه چندان تعجب آور را مطرح کردم: "چرا خانواده خود را در یک آپارتمان 1000 متر مربعی بزرگ می کنید؟"

خوب ، در واقع ، این سوال معمولاً بیشتر به نظر می رسد ، "آیا شما به دنبال خانه نیستید؟"

اگرچه اگر بخواهیم مطمئناً می توانستیم شکار خانه کنیم ، واقعیت این است که تمایلی نداریم. ما قبل از انتقال به آپارتمان فعلی خود ، کار در خانه را به مدت سه سال انجام دادیم. و ما عجله ای نداریم که به آن سبک زندگی برگردیم.

بله ، متوجه شدیم که این کمی ضد فرهنگ است. در ایالات متحده ، 80٪ از مردم ترجیح می دهند در یک خانه خانوادگی زندگی کنند ، در حالی که تنها 70٪ از آنها زندگی می کنند. در همین حال ، زندگی آپارتمانی و کلایمر و کانکس فقط 8٪ از مردم ترجیح می دهند ، با این حال 17٪ آمریکایی ها در یک آپارتمان یا اتاق خواب زندگی می کنند.

با این حال ، در کشورهای اروپایی ، زندگی در آپارتمان بیشتر دیده می شود. به عنوان مثال در اسپانیا ، 65٪ از جمعیت در آپارتمان زندگی می کنند.

واضح است که انتخاب آپارتمان به جای خانه "عرف آمریکایی" نیست. پس چرا ما عاشق بودن در آن 8٪ هستیم؟ قرعه کشی زندگی در آپارتمان چیست؟ من فکر می کنم بسیاری از مردم حتی در نظر گرفتن مزایا متوقف نمی شوند.

در اینجا 7 دلیل وجود دارد که چرا ما زندگی آپارتمانی را دوست داریم و شما نیز این کار را انجام خواهید داد:

تهران کلایمر در زمینه خرید کلایمر و فروش کلایمر یکی از بهترین شرکت های نفربری یا بالابری در تهران می باشد.

1. سادگی

زندگی آپارتمانی روشی ساده تر برای زندگی است که به معنای زندگی شادتر و با استرس کمتر است. یک سبک زندگی ساده فضا را برای فهمیدن اینکه چه چیزهایی بیشترین اهمیت را دارد و آزادی تمرکز روی این موارد را فراهم می کند.

بعضی از افراد ممکن است دوست داشته باشند خانه خود را درست کنند و این عالی است. اما اگر اینگونه نیست که احساس می کنید هدیه خود را برای وقت خود صرف کنید ، آپارتمان نشینی شما را از داشتن تعهداتی که با داشتن یک خانه همراه است ، آزاد می کند.

به جای اینکه آخر هفته های خود را صرف پروژه های نگهداری از منزل یا چمن زدن حیاط کنید ، می توانید بچه های خود را به پارک و استخر ببرید. می توانید بیشتر آرام باشید و حتی بیشتر چرت بزنید (بله!) بدون اینکه به کارهایی که در اطراف خانه انجام می شود فکر کنید.

این زندگی تنبل نیست ، درست برعکس. این زندگی عمدی است که بر آنچه شما فکر می کنید مهم است متمرکز می شود.

2. چیزهای کمتری

فضای کوچکتر به سادگی نمی تواند چیزهای مادی زیادی را در آن جای دهد. از نظر طراحی مینیمالیستی است. این واقعیت شما را مجبور می کند که با تصمیم گیری درباره آنچه در خانه شما می ماند ، زندگی خود را مرتباً ویرایش کنید.

اگر اجازه دهید شلوغی و آشفتگی جمع شود ، به سرعت فضای زندگی را از دست می دهید. در فضای کوچکتر ، وسوسه نمی شوید مبلمان یا "اسباب بازی" های بیشتری بخرید زیرا فقط جایی برای آنها ندارید. وقتی چیزهای جدیدی وارد خانه شما می شود ، چیزهای دیگر باید ترک شوند. شما به سرعت احساس "کافی" در خانه خود را یاد می گیرید و برای حفظ این تعادل انگیزه می گیرید.

3. اتصال

اتصالات در فضاهای کوچکتر رشد می کنند. این ارتباطات می تواند درون خانواده ، ایمان و یا حتی خودتان باشد. با داشتن خانه کمتر برای مراقبت ، وقت خانواده ، نماز و مراقبت از خود می تواند یک موضوع روزانه باشد ، نه یک یادداشت فرعی.

فضای کوچکتر یک آپارتمان به خانواده ها این امکان را می دهد تا حضور بیشتری نسبت به یکدیگر داشته باشند. این امر منجر به ارتباط بیشتر و تجربیات مشترک بیشتر می شود.

شما بیشتر صحبت خواهید کرد ، بیشتر بازی خواهید کرد و کارهای بیشتری با هم انجام خواهید داد زیرا در نزدیکی به یکدیگر نزدیکتر هستید (اگرچه آپارتمان ها هنوز به اندازه کافی بزرگ هستند و در صورت لزوم می توانند فضای تنفسی ایجاد کنند)

4. جامعه

مجتمع های آپارتمانی دارای یک جامعه داخلی هستند. بسیاری از آنها فعالیت های هفتگی یا کلوپ خانه ای دارند که مردم اغلب در آن دیدار می کنند. این می تواند مفید باشد ، به خصوص برای مادران خانه نشین (یا آنهایی که از خانه کار می کنیم).

یافتن مکالمه حضوری و بزرگسالان همیشه آسان است ، که در طی یک روز صرف مراقبت از بچه ها و خانه می تواند مورد پسند واقع شود.

احساس احساس انزوای اجتماعی در مجتمع های آپارتمانی سخت است. دوستی با همسایگان سالخورده به ویژه می تواند پاداش آور باشد. خاطراتی که آنها به اشتراک می گذارند تقریباً همیشه مربوط به خانواده و تجربیات است - نه مسائل. شنیدن داستان هایی از زندگی آنها به شما یادآوری می کند که سرعت خود را کم کنید و نگاهی کلی به زندگی داشته باشید.

5. انعطاف پذیری مالی

زندگی آپارتمانی به شما کمک می کند تا هزینه هایتان را در مورد سبک زندگی که بیشترین احساس آن را می کنید شکل دهید. اگر خانواده شما برای روابط ، مسافرت ، سلامتی و سخاوت ارزش قائل است ، اما امور مالی شما به دنبال پروژه های خانه و تعمیرات است ، پس نمی توانید به همان اندازه روی این ارزش ها تمرکز کنید.

بررسی کنید که آیا معاملات منطقی است. به جای پس انداز برای یک سقف جدید ، می توانید سالانه چندین بار برای دیدن خانواده خارج از دولت سفر کنید. به جای اینکه کفپوش خود را دوباره انجام دهید ، می توانید شب های مکرر با عزیزانتان بیرون بروید. به جای ترمیم زیرزمین زیرزمین ، می توانید با خوردن غذاهای واقعی و ارگانیک در سلامتی خود سرمایه گذاری کنید. می توانید به جای بازسازی آشپزخانه خود ، به اهدافی که به آن علاقه دارید اهدا کنید.

6. قناعت

خوشبختی در وفاداری به خود و ارزشهای شما - نه شخص دیگری - یافت می شود. مطالعات همچنین بارها و بارها نشان می دهد که دارایی بیشتر در نهایت باعث خوشبختی ما نمی شود. اگرچه بسیاری از افراد ممکن است "رویای آمریکایی" (خانه ای بزرگتر ، وسایل بیشتر) را دنبال کنند ، اما گزارش نمی دهند که برای آن خوشحال ترند.

تربیت خانواده در آپارتمان نیز این مسئله را در فرزندان شما القا می کند. همانطور که فرزندان شما سبک زندگی خانواده شما را مشاهده می کنند ، آنها متوجه می شوند که شما برای شاد بودن مجبور نیستید کاری را که دیگران انجام می دهند انجام دهید یا همان راهی را زندگی می کنید که بقیه زندگی می کنند.

7. خانه ای مرتب

هر فضای زندگی نیاز به نگهداری دارد. با توجه به طراحی ، آپارتمان ها به راحتی مرتب می شوند. فضای کم به معنای تمیز کردن کمتر در زمان کمتر است. وقتی تمیز کردن طاقت فرسا به نظر نمی رسد ، انگیزه شما برای انجام این کار بیشتر خواهد شد. و آرامشی که از یک فضای زندگی تمیز و بدون سر و صدا حاصل می شود ، انگیزه شما را برای حفظ این احساس در خانه فراهم می کند.

سیستم های نگهداری از منزل نیز به راحتی قابل اجرا هستند. به عنوان مثال لباسشویی را در نظر بگیرید. هنگامی که ماشین لباسشویی و خشک کن شما فقط چند قدم فاصله دارد ، احتمال اینکه بتوانید لباس شویی را حفظ کنید بسیار بیشتر از این است که مجبور شوید برای شستن لباس خود از دو دسته پله پایین بروید. نزدیک بودن به کارهای روزمره ، احتمال انجام آنها را افزایش می دهد.

ما متوجه می شویم که زندگی آپارتمانی برای همه مناسب نیست. اما برای ما ، سبک زندگی مینیمالیستی در یک آپارتمان با مساحت 1000 فوت مربع منجر به نشاط بیشتر ، رضایت بیشتر و اجتماع بیشتر خانواده می شود.

خانه ما هرگز مرتب و منظم نبوده و خانواده ما در این محیط ساده و قابل کنترل رونق دارند.

اگر به دنبال راهی برای ساده سازی زندگی خود و تمرکز بر مهمترین چیزها هستید ، چرا آپارتمان نشینی را امتحان نمی کنید؟