خرید کلایمر در کرج و فروش کلایمر در کرج با تهران کلایمر

خرید کلایمر در کرج و فروش کلایمر در کرج با تهران کلایمر

خرید کلایمر و فروش کلایمر در کرج با تهران کلایمر یکی از راه هایی است که میتوانید سلامت جان کارگران خود را هنگام انجام کار های ساختمانی تامین کنید. به این معنی که کارگران در انجام کار های ساختمانی با مشکلات و خطرات زیادی روبرو میشود و نیاز دارند که سلامت جان آنان تضمین شود. برای انجام کار های ساختمانی در قسمت های مرتفع ساختمان نیاز داریم تا از داربست استفاده کنیم ولی متاسفانه استفاده از داربست به قدری پر خطر است که این روز ها، کلایمر های مختلف جای آن را گرفته اند.

کلایمر چیست؟

کلایمر نوعی بالابر است که البته در ایران با همین نام نیز شناخته میشود. این وسیله این روز ها جای داربست های سنتی را گرفته است چرا که استفاده از آن مزایای زیادی دارد. به عنوان مثال، کلایمر انجام کار های ساختمانی را در طبقات بالاتر راحت میکند. از طرفی با توجه به امنیتی که دارد، سرعت انجام کار ها را نیز بالا میبرد. شما برای انجام کار های نقاشی نمای ساختمان، تعمیرات در قسمت های مرتفع، تمیزکاری و ... میتوانید از این بالابر کمک بگیرید. این نوع از بالابر ها، انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن ها برای انجام کار مشخص و در محیط مشخصی ساخته شده است.

کلایمر ها بر اساس نیروی لازم برای جا به جایی به دو دسته کلایمر برقی و کلایمر مکانیکی تقسیم بندی میشوند. از طرفی نقطه حرکت کلایمر ها نیز با هم متفاوت است. به این صورت که برخی از دستگاه ها فقط در جهت عمودی حرکت میکنند. در این بالابر ها، پایه دستگاه در قسمت بالای دستگاه قرار گرفته و سبد آن به کمک سیم بکسل در مسیر عمودی حرکت میکند. برخی از آن ها نیز دارای ریل هایی هتسند که سبد کلایمر روی این ریل ها جا به جا میشود.

خرید انواع کلایمر در کرج با تهران کلایمر

همان طور که گفتیم، کلایمر ها انواع مختلفی دارند و شما میتوانید برای اجاره کلایمر و خرید انواع کلایمر در کرج با تهران کلایمر به سایت تهران کلایمر مراجعه کنید. این کلایمر ها در دو نوع دستی و برقی ساخته میشوند. حال این که از کدام دو نوع کلایمر ها برای به کارگیری در سازه های ساختمانی استفاده کنیم، به ارتفاع سازه و همچنین وزن ابزارآلات و مصالحی که قرار است توسط کلایمر جا به جا کنیم بستگی دارد.

کلایمر های برقی همانند نامشان، با کمک نیروی برق و با اتکا به داشتن موتور الکتریکی کار میکنند. با توجه به الکتریکی بودن کارکرد آن ها، هم میتوانند مصالحی با وزن بالا را جا به جا کنند و هم میتوانند تا ارتفاع های بالاتری منتقل شوند. ضمن این که سرعت انجام کار در کلایمر های برقی در مقایسه با بالابر های دستی و یا همان مکانیکی بالا است. در نتیجه برای سازه های مرتفع و برج ها، استفاده از بالابر برقی پیشنهاد میشود.

در مقابل کلایمر های مکانیکی یا دستی برای سازه های مناسب هستند که ارتفاع کمی دارند و قرار است، حجم انجام کار کمتر باشد. در این نوع از بالابر ها، برای جا به جایی و حرکت بالابر به سمت بالا، به نیروی دست نیاز داریم و به همین دلیل ظرفیت حمل بار توسط آن به نسبت بالابر مکانیکی پایین بوده و کار با سرعت کمتری انجام میگیرد.

کاربرد های مختلف کلایمر

شاید با خودتان بگویید که چگونه میتوان نمای برج های مرتفع و یا تعمیرات آن را انجام داد و یا این که شیشه ها و پنجره های ساختمان های آسمان خراش چگونه همواره تمیز و شفاف هستند. باید بگوییم که انجام همه این کار ها به کمک خرید کلایمر و فروش کلایمر در کرج با تهران کلایمر میسر میشود. کلایمر به ما فرصت و امکان انجام کار هایی نظیر نقاشی نمای ساختمان های مرتفع، انجام تعمیرات ساختمانی، تمیزکاری ساختمان و ... را میدهد. در ضمن که انجام این کار ها به کمک کلایمر، هم با سرعت بیشتری انجام میپذیرد و هم هزینه انجام آن کمتر میشود.

این دستگاه ضمن این که به کارگران کمک میکند تا با سرعت بیشتر و از همه مهم تر با ایمنی بالاتری در ارتفاعات بلند ساختمان ها جا به جا شوند، در جا به جایی تجهیزات کوچک و بزرگ  که برای انجام کار های ساختمان نیازمند است، موثر میباشد. از طرفی نصب و راه اندازی آن در کمترین زمان ممکن انجام میشود. شاید فکر کنید که هزینه نصب داربست به نصب خرید و یا اجراه کلایمر کمتر است ولی با توجه به فواید و ایمنی که برای جان کارگران دارد، هزینه کلی و تمام شده استفاده کلایمر به نسبت داربست کمتر است.

نحوه نصب کلایمر در کرج

معمولا در پروژه هایی که به انجام کار های ساختمانی در ساختمان ها و برج های مرتفع مربوط میشود، بحث خرید کلایمر و فروش کلایمر در کرج مطرح میشود. به این معنی که ساخت و ساز های سازه های مرتفع بدون وجود کلایمر امکان پذیر نیست. برای نصب کلایمر در کرج شما باید ابتدا، سازه های روی بام را نصب کنید. یعنی ابتدا شما باید سبد را به کمک وزنه های تعادل، ستون، تکیه گاه و ... را نصب کنید. همچنین اگر بالابر شما از نوع ریلی باشد، در این مرحله باید ریل ها را نیز روی ساختمان نصب کنید تا سبد کلایمر بتواند روی آن قرار بگیرد.

سپس نوبت به نصب سبد حمل بار و نفرات میرسد. سبد کلایمر شامل جعبه برق، کابل جمع کن، کابل برق، ترمز های اضطراری و ... میباشد. سعی کنید هنگام نصب کلایمر به تجهیزاتی که برای نصب آن انتخاب میکنید، توجه داشته باشید و ظرفیت حمل بار را توسط کلایمر در نظر داشته باشید. توجه داشته باشید که نصب کلایمر یک کار تخصصی است و از عهده هر کسی بر نمیاید در نتیجه بهتر است نصب آن را به متخصصان مربوط به خود بسپارید.

قیمت فروش کلایمر در کرج با تهران کلایمر

همان طور که تا اینجای کار متوجه شده اید، استفاده از کلایمر ها در صنعت بسیار گسترده شده است چرا که کلایر سرعت و راحتی انجام کار های ساختمانی توسط کارگران را بالا میبرد و ضمن این که کارگران میتوانند به سرعت به ارتفاع دلخواه برسند و با امنیت بسیار زیادی کار خود را انجام دهند. به یاد داشته باشید که اگر میخواهید در برای انجام پروژه های سنگین و طولانی مدت برنامه ریزی کنید، بهتر است به سراغ خرید کلایمر در کرج با تهران کلایمر بروید چرا که وقتی مدت زمان انجام پروژه بالا میرود، هزینه اجاره کلایمر به نسبت هزینه خرید کلایمر بالاتر میرود.

قیمت فروش کلایمر به نوع تجهیزات و مخصوصا به نوع کلایمر انتخابی شما بستگی دارد. اگر میخواهید از کلایمر برای ساخت سازه های کم ارتفاع استفاده کنید، بهتر است از بالابر دستی کمک بگیرید چرا که هزینه خرید آن به نسبت بالابر مکانیکی کمتر میباشد ولی اگر در پروژه هایی با ارتفاع بالا مشغول هستید، چاره ای جز انتخاب کلایمر مکانیکی نخواهید داشت.