چگونه برای خانه خود فرش مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه برای خانه خود فرش مناسب انتخاب کنیم؟

اگر برای خربد خانه سوالاتی دارید با تهران کلایمر همراه باشید.

آیا به دنبال یک راه سریع برای به روز کردن زیبایی خانه خود هستید؟ قدرت فرش را در نظر بگیرید.

همه کاره و شیک ، آنها پایه و اساس محکمی را برای فضای شما فراهم می کنند و باعث ایجاد حس انسجام و هماهنگی می شوند.

در حالی که ممکن است شما وسوسه شوید که به تنهایی نگاه کنید ، عوامل مهم دیگری وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری به آنها توجه کنید.

در راهنمای زیر ، ما به 6 سؤال متداول پاسخ می دهیم که برای انتخاب به شما کمک می کنند.

کدام نوع فرش بهترین کاریی را دارند؟
نوع فرش و طول عمر فرش ، بستگی به میزان تردد پا دارد. برنامه ریزی برای اضافه کردن یک فرش به یک منطقه شلوغ مانند یک راهرو یا راهرو دارید؟  با دوام و ماندگاری ، هر دو ماده باعث آوار شدن می شوند و قادر به تحمل فرسودگی روزمره هستند.

فرشهای پشمی یا پشمی نیز یک انتخاب قوی است. مقاومت در برابر لکه و ساخت و سازهای آن با تمیز کردن آسان ، آنها را برای اتاقهای بازی یا اتاق خواب های بچه گانه ایده آل می کند.

اگر به دنبال به روزرسانی فضایی ساکت تر هستید ، به دنبال یک فرش شلوار ضخیم در دفتر خانه یا یک فرش دستباف در اتاق خواب بروید.

در مورد اتاقهایی که دارای ترافیک متوسط ، از جمله اتاق ناهار خوری ، یک موج فرش یا فرش پریشانی است ، راحتی زیرپوش راحتی را فراهم می کند و در عین حال تردد گاه به گاه پای افراد و حیوانات خانگی را تحمل می کند.

چه کسی از اتاق استفاده می کند؟
قبل از سرمایه گذاری در یک فرش بر اساس رنگ ها و الگوهای ، مدتی را در نظر بگیرید تا کاربردهای آن را نیز در نظر بگیرید.

آیا این فرش در خانه فرد مسن یا شخصی که دارای تحرک کمتری است مورد استفاده قرار می گیرد؟ با یک فرش کم وزن بچسبانید ، زیرا خطر لک یا گرفتگی را کاهش می دهد.

اگر اتاق بچه ها را به روز می کنید ، فرش ساخته شده از پنبه را تمیز کنید ، زیرا تمیز کردن آن آسان است ، یا یک فرش حلقه ای نرم و بادوام است.

برای نمای متفاوت و کم نظیری ، به جای آن از یک فرش پلی پروپیلن داخلی و خارجی استفاده کنید.

لکه ها به الیاف مصنوعی نفوذ نمی کنند و می توان آن را با اسفنج پاک کرد. چه چیزی بهتر است؟.

با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی در ساخت و تولید ، فرشهای داخلی و خارجی به همان اندازه فرشهای داخلی به نظر می رسند که آنها را برای اتاقهای خانوادگی ، اتاقهای تفریحی ، اتاقهای 3 فصله و سایر مناطق شلوغ خانه مناسب می کند.

محل اصلی صندلی کجاست؟
برای مشخص کردن فضای صندلی در فضای خود از یک فرش منطقه استفاده کنید.

به عنوان مثال ، اگر فضای صندلی اصلی شما مربع است ، یک فرش مربعی را انتخاب کنید که به درستی جهت دهی شود. آیا اتاق مستطیل است؟.

 به جای آن با یک فرش مستطیل شکل بروید. برای مکان های کوچکتر در اتاق نشیمن ، مانند یک طرح شناور با یک مبل و دو صندلی ، مطمئن شوید که فرش به اندازه کافی بزرگ باشد تا در زیر تمام قطعات مبلمان با حداقل 6 اینچ از دیوار فاصله داشته باشد.

اگر از یک فرش زیر میز ناهار خوری استفاده می کنید ، حتماً حداقل 8 فوت پهن باشد تا بتوانید صندلی ها را هنگام عقب عقب قرار دهید. اگر اتاق دارای فضای صندلی مانند اتاق خواب نیست ، استفاده از دونده برای راحتی در زیر کف را در نظر بگیرید. یا برای یک ظاهر متفاوت متفاوت ، دونده را با یک فرش بیضی شکل در زیر تخت جایگزین کنید.

یک فرش گرد نیز چشم را به خود جلب می کند ، به خصوص هنگامی که در جلوی درهایی که به بالکن منتهی می شوند استفاده می شود. هنوز به دنبال الهام هستید؟ یک فرش را که کاملاً منحصر به فرد برای شماست و زیبایی زیبایی مورد نظر خود را سفارشی کنید.

پالت رنگ فضا چیست؟
بسیاری از طراحان داخلی می گویند برجسته ترین فرش ها مانند آثار هنری خوب برای کف است. یک رنگ روشن یا الگوی جالب توجه بسیاری را به شما می دهد تا بهترین رنگ ها را در سایه های آرام تر ، مانند خاکستری و بژ به ارمغان بیاورید.

آیا می خواهید در یک راهرو جسورانه بروید؟ مشکلی نیست از آنجا که مبلمان کمتری برای هماهنگی با آنها وجود دارد ، می توانید با الگوی هندسی چند رنگی ، طراحی زیگزاگ ، نقوش انتزاعی یا ظاهری جالب دیگر ، همه را بیرون بروید.

در مورد اتاقهایی که قبلاً رنگ کافی دارند مانند اتاق بچه ها چه می شود؟ به جای آن ، فرش را با صدای خنثی شلیک کنید. سپس ، آن را با سایر رنگها با رنگ های مشابه و تکسچرها برای یک تنظیم چشم نواز ، لایه کنید.

 

به چه اندازه ای نیاز داریم؟
سرمایه گذاری روی یک فرش خیلی بزرگ یا خیلی کوچک می تواند زیبایی فضای شما را کاملاً دور کند. به همین دلیل است که به روزرسانی اندازه در هنگام به روزرسانی اتاق ، تفاوت در اندازه ایجاد می شود. بیشتر طراحان داخلی از یک قانون ساده استفاده می کنند.

هر چه اتاق بزرگتر باشد فرش بزرگتر است. به عنوان مثال ، اگر به فکر اضافه کردن فرش منطقه ای به یک اتاق بزرگ خانوادگی هستید و دید شما این است که تمام مبلمان را روی آن بنشینید ، بسته به نوع طرح خود با یک فرش 10 10 14 یا بزرگتر بروید.

مبلمان. به یاد داشته باشید که حداقل قسمتهای جلوی تمام قطعات مبلمان باید به راحتی در بالای لبه های فرش قرار بگیرد.

اگر با یک اتاق نشیمن کوچکتر کار می کنید ، فرش 8 ’10 را در نظر بگیرید و مستقیماً آن را زیر میز قهوه بگذارید.

اضافه کردن یک فرش به اتاق خواب؟ یکی که 9x12 است کاملاً در زیر یک تختخواب به اندازه پادشاه یا ملکه قرار می گیرد ، در حالی که یک فرش 5x88 به عنوان جایگزینی راحت برای دونده در کنار لبه یک تخت دوقلوی استفاده می شود.

یک فرش 6x9 در اتاقهای ناهارخوری با آپارتمانهای کوچکتر استفاده می شود - ایجاد یک صندلی با صندلی متقارن با میز و ناهار خوری مستطیلی 4 صندلی.

 

اجاره کلایمر

مهمترین عامل هنگام تصمیم گیری در مورد فرش چیست؟
در نهایت ، شما می دانید که مهمترین چیز برای شما و خانواده تان هنگام خرید فرش چیست.

در حالی که عوامل بسیاری وجود دارد که در تصمیم شما نقش دارند ، از جمله قیمت ، اندازه ، رنگ و مواد ، فقط شما در مورد آنچه شما را غرق می کند حرف آخر را می زنید.

آیا می خواهید در بودجه بمانید؟ فرش مصنوعی ساخته شده از ماشین را در نظر بگیرید. برای کسانی که خود را به یک قیمت بالاتر می رسانند ، به جای آن فرش دستباف یا پشم مخلوط کنید.

آیا طراحی فرش بیشتر تمرکز شماست؟ با پوست گاو یا پوست گوسفند اظهاراتی بفرمایید. آیا راحتی با سلیقه شخصی شما صحبت می کند؟ یک قالیشویی با شمع بلند راهی است که می توانید از آن استفاده کنید.