چگونه مکان مناسب برای خرید خانه پیدا کنیم؟ - اجاره کلایمر

چگونه مکان مناسب برای خرید خانه پیدا کنیم؟ - اجاره کلایمر

تهران کلایمر ، معتبرترین شرکت بالابری در تهران برای اجاره کلایمر در تهران 

در یک رونق املاک و مستغلات ، خریداران مسکن تقریباً برای هر خانه ای که به بازار بیاید ، سر و صدا می کنند. این در حالی که پایدار است عالی است ، اما وقتی مهمانی تمام شود ، تنها خریداران مسکن که بهترین مکان ها را انتخاب می کنند ، دارای ارزشمندترین املاک هستند که با نرخ بسیار کندتری نیز استهلاک می شود. این اختلاف ارزش عمدتا نتیجه موقعیت خانه است. "مکان ، مکان ، موقعیت" یک مانتو رایج در املاک و مستغلات است. و این توصیه خوبی است - به جز یک چیز: اکثر مردم هیچ معنایی ندارند که معنای واقعی آن چیست؟

یک مکان خوب می تواند چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف نشان دهد ، اما عوامل عینی نیز وجود دارد که ارزش خانه را تعیین می کند. بسته به نیازها و تنظیمات شخصی خود ، ممکن است با همه این عوامل نتوانید خانه ای بخرید. و این اشکالی ندارد. به هر حال ، خانه چیزی فراتر از سرمایه گذاری است. با این حال ، دفعه بعدی که برای خرید یک ملک جدید اقدام می کنید ، عوامل زیر را در ذهن داشته باشید.

تهران کلایمر با بیش از سابقه کاری موفق در تهران در زمینه اجاره کلایمر

روشهای کلیدی:

  • مکان اصلی برای املاک و مستغلات ارزشمند است. خانه هایی در شهرهایی که فضای کافی برای گسترش ندارند ، دارای ارزش بیشتری نسبت به شهرهای دارای فضای کافی هستند.
  • دسترسی ، ظاهر و امکانات یک محله و همچنین برنامه های توسعه را در نظر بگیرید.
  • مجاورت زیاد با مواردی مانند جاده های شلوغ و مراکز اجتماعی ممکن است آن را برای فروش مجدد کمتر کند.
  • سطح زیرکشت اغلب کیفیت یک خانه را از بین می برد ، زیرا زمین تمایل به افزایش ارزش دارد.

1. مرکزیت
جایی که زندگی در یک شهر یا شهر را انتخاب می کنید بدون شک در میزان پرداخت هزینه خانه شما تأثیر خواهد گذاشت. زمین کالای محدودی است ، بنابراین شهرهایی مانند سانفرانسیسکو که بسیار توسعه یافته اند و فضای زیادی برای رشد اضافی ندارند ، تمایل دارند قیمت های بالاتری نسبت به شهرهایی داشته باشند که فضای گسترش بیش از حد دارند. بعضی از این جوامع تعداد زیادی خانه مسکونی و خالی از سکنه دارند و مناطقی که خراب شده اند.

بر اساس اطلاعات اداره آمارگیری در ایالات متحده در بیشتر مناطق ، این پراکندگی شهری در نتیجه رشد جمعیت رخ می دهد. هنگامی که شهرهای پراکنده مهاجرت جمعیت را تجربه می کنند ، این مناطق دورافتاده هستند که شدیدترین افت ارزش ملک را متحمل می شوند. این بخشی از تأثیر مکان بر اصول اساسی عرضه و تقاضا است.

2. محله
محله هایی که نظر شما را جلب کنند ، عمدتاً به انتخاب شخصی بستگی دارد. با این حال ، یک محله واقعا عالی دارای چند عامل اساسی مشترک خواهد بود: دسترسی ، ظاهر و امکانات رفاهی. محله شما همچنین ممکن است اندازه زمینی را که خانه شما در آن ساخته شده است تعیین کند.

از نظر دسترسی ، شما باید به دنبال محله ای باشید که در نزدیکی مسیرهای اصلی حمل و نقل شهر واقع شده باشد و بیش از یک نقطه ورود داشته باشد. رفت و آمد به محل کار قسمت عمده ای از روز بسیاری از افراد است ، بنابراین خانه ای با دسترسی آسان به جاده ها و وسایل حمل و نقل عمومی مطلوب تر از خانه ای است که در آن فرو رفته باشد و تنها با یک مسیر قابل دسترسی باشد.

شکل ظاهری محله نیز مهم است. درختان بزرگ ، محوطه سازی با کیفیت و پارک های مجاور یا فضاهای اجتماعی مطلوب هستند. همچنین می توانید محبوبیت محله را بر اساس مدت زمان اقامت خانه های آن منطقه در بازار قضاوت کنید. اگر گردش مالی سریع باشد ، شما تنها کسی نیستید که فکر می کنید این مکان مکانی مناسب برای زندگی است.

یک محله عالی همچنین باید شامل امکانات مهم نظیر فروشگاه های مواد غذایی ، مغازه ها و رستوران ها باشد. اکثر مردم دوست دارند مکان های مناسب و راحت را ملاقات کنند. اگر برای رسیدن به هر چیزی باید مسافت زیادی را طی کنید ، احتمالاً باعث جذابیت کمتر خانه شما خواهد شد. مدارس یکی دیگر از امکانات مهم تفریحی است. حتی اگر بچه نداشته باشید ، اگر می خواهید خانه خود را در آینده بفروشید ، بسیاری از خریداران در جستجوی مدارس خوب خواهند بود. کیفیت مدارس محلی و فاصله از خانه هر دو فاکتور مهمی هستند که باید در نظر گرفته شوند.

سرانجام ، ایمنی را فراموش نکنید. محله ای که میزان جرم و جنایت کمی دارد و مکانی دعوت کننده و امن برای بیرون از منزل و ارتباط با همسایگان است ، محلی است که بیشتر مردم می خواهند در آن زندگی کنند.

3. توسعه
این فقط امکانات رفاهی حال حاضر نیست بلکه آینده نیز مهم است. برنامه هایی برای مدارس جدید ، بیمارستان ها ، حمل و نقل عمومی و سایر زیرساخت های مدنی می تواند ارزش ملک را در منطقه به طرز چشمگیری بهبود بخشد. توسعه تجاری همچنین می تواند ارزش های ملک را بهبود بخشد. وقتی در حال خرید خانه هستید ، سعی کنید بفهمید که آیا پیشرفت های جدید عمومی ، تجاری یا مسکونی برنامه ریزی شده است یا خیر و در نظر بگیرید که این اضافات چگونه می توانند بر مطلوبیت مناطق اطراف تأثیر بگذارند.

" برای خرید و فروش یا اجاره کلایمر با تهران کلایمر در تماس باشید."

4. محل سکونت
همچنین باید در نظر بگیرید که خانه واقعاً در کجا واقع شده است. در این مثال ، مواردی وجود دارد که باید هنگام جستجوی خود به خاطر بسپارید.

اگر خانه ای که می خواهید بخرید در جاده ای شلوغ یا خیلی نزدیک به بزرگراه واقع شده باشد ، احتمالاً می توانید آن را با قیمت پایین تری تهیه کنید اما بعداً فروش آن نیز دشوارتر خواهد بود. همین مورد ممکن است در مورد خانه هایی که در کنار یا پشت ملک تجاری قرار دارند ، مانند یک فروشگاه مواد غذایی یا پمپ بنزین ، یا خانه هایی در خیابان ها که مقدار زیادی ترافیک پارکینگ و اتومبیل های پارک شده دارند ، مانند خانه های نزدیک کلیساهای بزرگ یا اجتماع مراکز

متناوباً ، خانه ای با منظره ای شگفت انگیز یا نزدیک آب ممکن است از ارزش بیشتری برخوردار باشد ، هم اکنون و هم زمان رسیدن به زمان فروش آن.

5. خانه خود
یک جنبه از شکار خانه وجود دارد که تمایل به تعجب مردم دارد. بیایید بگوییم شما انتخاب خود را به دو خانه محدود کرده اید که در محله ای بزرگ کنار هم قرار گرفته اند. یکی به تعمیرات و به روزرسانی نیاز دارد اما تعداد بسیار زیادی دارد. دیگری به شکل نوک تاشو است اما تقریباً به اندازه نیمی از اندازه ثابت کننده قرار دارد. قیمت این دو خانه مشابه است. کدام را انتخاب می کنید؟ در بیشتر موارد ، خانه نیاز به تعمیرات سرمایه گذاری بهتری است.

دلیل: خانه شما یک دارایی استهلاک پذیر است. از طرف دیگر ، مقدار زیادی نسبت به خانه ارزش خود را حفظ خواهد کرد (یا احتمالاً قدردانی خواهد کرد). اگر هر دو خانه را بولدوزر می کردید ، قسمت بزرگتر به قیمت بیشتری می فروخت. بنابراین ، اگر می توانید ، یک خانه بزرگتر ، بهتر یا بهتر از یک خانه زیبا انتخاب کنید. یک خانه کمتر جذاب همیشه می تواند به روز شود ، به آن اضافه شود یا کلاً جایگزین شود ، اما چیز زیادی قابل تغییر نیست.