چگونه می توان برنامه های خانه را در iPad خود مرور کرد - اجاره کلایمر در تهران

چگونه می توان برنامه های خانه را در iPad خود مرور کرد - اجاره کلایمر در تهران

اجاره کلایمر در تهران

مرور برنامه های خانه می تواند یک کار وقت گیر و غالباً خسته کننده باشد و صاحبان خانه های آینده را ملزم به گذراندن ساعت های چسبیده به کامپیوتر می کند. با این حال ، یک برنامه جدید آیپد به خریداران مسکن ، سازندگان و هر کسی که با برنامه های از پیش طراحی شده خانه کار می کند ، اجازه می دهد تقریباً از هرجایی به یک پایگاه داده کامل از برنامه های خانه با کیفیت بالا دسترسی پیدا کنند.

برنامه Mascord Living Space iPad یک روش رایگان ، آسان برای استفاده و قابل حمل برای دسترسی به صدها طرح خانه از یکی از سازندگان برجسته کشور در برنامه های خانه از پیش طراحی شده است. در اینجا برخی از ویژگی های موجود در برنامه iPad Mascord Living Space را مشاهده می کنید:

نماهای 360 درجه. تصاویر عکس تخت و طرح های طبقه می توانند درک اساسی از آنچه یک طراحی خانه ارائه می دهد ، ارائه دهند ، اما نمی توانند به طور م howثر احساس فضا را منتقل کنند. برای رفع این کمبود ، برنامه Mascord iPad شامل رندرهای 360 درجه چرخاننده عکس از برنامه های معروف خانه است.

مقالات طراحی خانه. انتخاب نقشه های خانه برای پروژه ساختمانی شما یک فرآیند پویا و خلاقانه است و خریداران خانه را ملزم می کند که نیازهای خود را از زوایای مختلف در نظر بگیرند. برای کمک به جریان سازی خلاقیت ، برنامه Mascord iPad شامل مجموعه ای از مقالات مربوط به طراحی خانه و داستان های مشتری پر از الهام است.

کلایمر بهترین جایگزین داربست است که با سرعت و قدرت و امنیت کامل کارهای ساختمان شما را به اتمام می رساند. برای اجاره کلایمر در تهران با ما در تماس باشید.

رابط کاربر پسند. برنامه Mascord Living Space iPad به گونه ای طراحی شده است که جستجوی نقشه های خانه را تا حد ممکن آسان و بدون درد انجام می دهد. رابط کاربر پسند آن شامل فهرست مطالب ، تصاویر کوچک صفحه و حتی نمای داستانی است.

این برنامه یک روش انقلابی جدید برای مرور نقشه های خانه ، برای سازندگان و صاحبان خانه های احتمالی است. انتخاب نقشه های خانه هنگامی که همه این منابع را در دسترس دارید ، هر کجا که بروید ، می تواند یک سینک باشد. کلایمر

به روزرسانی: از زمان انتشار این مقاله ، اپل لیست های فهرست webapp را از سایت خود حذف کرده است و ما دیگر از برنامه Plan Finder پشتیبانی نمی کنیم. لطفاً از ابزارهای جستجوی وب سایت ما برای یافتن طراحی مناسب خانه و خانواده خود استفاده کنید.