اجاره کلایمر در تهران - 09121172669

اجاره کلایمر در تهران - 09121172669

اجاره کلایمر در تهران و اجاره کلایمر در کرج

برای اجاره کلایمر در تهران با تهران کلایمر در ارتباط باشید. تهران کلایمر بهترین شرکت کلایمر در تهران و کرج با بیش از 10 سال سابقه کاری. برای اجاره کلایمر در کرج و تهران با ما در تماس باشید.

اجاره کلایمر در کرج

انتقال به فضای جدید قسمتهای مساوی و مهیج و اعصاب خرد کنی است ، شما می خواهید همه چیز عالی باشد ، از مکان و طرح گرفته تا امکانات رفاهی و البته قیمت کلی.

اما قبل از پیدا کردن آپارتمان رویایی خود و امضای قرارداد ، چند سوال مهم وجود دارد که باید به آنها پاسخ دهید. آیا واقعاً از پس هزینه آن برمی آیید؟ آیا برای فیدو هزینه پنهانی وجود دارد؟ آیا به اندازه کافی برای کار یا تحصیل نزدیک است؟

با در نظر گرفتن بسیاری از جزئیات کلایمر ، به راحتی می توان ردیابی کرد. بنابراین اجازه دهید ما به عنوان راهنمای شما در یافتن آپارتمان ایده آل خود خدمت کنیم.

1. بر روی مکان تمرکز کنید.
موقعیت مکانی احتمالاً مهمترین جنبه ای است که باید قبل از ارتکاب به یک ملک مورد توجه قرار گیرد. اگر می خواهید در نزدیکی شغل ، مدرسه یا خانواده خود باشید ، مطمئن شوید.

كه سایت فضایی كه قرار است به زودی در آن قرار داشته باشید یا با ماشین فاصله دارد ، در فاصله پیاده روی یا نزدیك به حمل و نقل عمومی است.

همچنین در ساعات شلوغی ترافیک احتمالی منطقه را نیز در نظر بگیرید. مکانی که فقط 10 دقیقه با گریدلاک فاصله ندارد ، ممکن است صبح ها و عصرها بیش از یک ساعت فاصله داشته باشد.

لیست آپارتمان ها گاهی اوقات اغراق می کنند که میزان اجاره به مکان های مهم نزدیک است ، صرف نظر از میزان ترافیک. برای ایمنی ، بهتر است GPS خود را روشن کرده و خود آن را ردیابی کنید.

در GoogleMaps ، ویژگی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد با یک زمان خاص ، سفری را ترسیم کنید. به عنوان مثال ، زمان را روی 5 عصر تنظیم کنید. در روزهای چهارشنبه ، و Google در ترافیک معمول برای آن منطقه نقش خواهد داشت.

2. طرح ایده آل خود را پیدا کنید.
بسته به اندازه و ساختار یک آپارتمان یا خانه تک خانواده ، چیدمان ها می توانند کاملاً متفاوت باشند. حتی در همان مجتمع ، مستاجرهای آینده ممکن است تعداد انگشت شماری از سبک های متنوع را پیدا کنند که همگی با همان متر مربع است.

بعضی از آنها ممکن است شامل گوشه خواندن و فضای اداری باشد ، در حالی که دیگران از فضاهای کوچک و جداگانه برای اتاق های غذاخوری بزرگتر و اتاق های خواب صرف نظر می کنند. تعیین اینکه آیا یک طرح با سبک زندگی شما کار می کند یا نه بسیار مهم است.

اگر از خانه کار می کنید ، در مکانی بدون منطقه مشخص برای یک دفتر کار نکنید. اگر از میزبانی میهمانان و مهمانی ها لذت می برید ، مراقب مناطق بزرگ تفریحی باشید.

3. فضا را ارزیابی کنید.
در حین گشت و گذار در آپارتمان و خانه ، یک دفتر یا تبلت همراه داشته باشید تا مشخصات ملک را ثبت کنید. آیا رنگ به طراوت نیاز دارد؟ به نظر می رسد اجاق گاز مربوط به دهه 1990 است؟.

 آیا آسیب قابل مشاهده ای وجود دارد؟ بهتر است از آنچه مشاهده می کنید عکس بگیرید. و هنگامی که نوبت به خسارت می رسد ، مطمئن شوید که صاحبخانه نیز توجه داشته باشد.

4. امکانات رفاهی را در نظر بگیرید.
چه چیزی برای شما مهم است؟ واشر و خشک کن در خانه؟ یک سالن ورزشی مشترک ، مکان های پارکینگ اضافی یا محل های ذخیره سازی؟ اطمینان حاصل کنید که در مورد هزینه های حیوانات خانگی ، هزینه های ساختمان (آب ، سطل زباله ، نگهداری) ، آب و برق و خدمات اینترنت و کابل نیز اطلاعاتی کسب کنید.

همه آنها نکات مهم و مهمی هستند که هنگام خرد کردن اعداد باید در نظر گرفته شوند. برچسب قیمت ماهانه 1500 دلاری شما بسته به کارمزد ممکن است چند صد دلار جهش کند.

5- از خود بپرسید آیا واقعاً از پس هزینه آن برمی آیید.
این یک مورد بزرگ است. قبل از اینکه قرارداد اجاره امضا کنید ، املاک همسایه را مقایسه کنید. آیا قیمت آن مشابه اجاره های دیگر منطقه است؟ اگر کمی گرانتر باشد ، آیا امکاناتی را دارد که ارزش آن را داشته باشد؟

سپس ، مهم است که از خود بپرسید که آیا به راحتی می توانید از پس هزینه های این مکان برآیید. آیا در صورت خراب شدن کارتان پس انداز کافی برای پرداخت اجاره دارید؟ در حالی که هزینه را ارزیابی می کنید ، سایر هزینه های ماهانه خود را نیز اختصاص دهید.

اگر کوتاه آمدید ، اضافه کردن یک هم اتاقی در معادله را در نظر بگیرید.

6. سریع حرکت کنید.
هنگامی که جستجوی اجاره خود را شروع می کنید ، آماده حرکت سریع باشید. خواص به سرعت می آیند و می روند. این بدان معناست که وقتی نقطه ایده آل خود را پیدا می کنید ، ممکن است نیاز به یک چرخش سریع داشته باشید - گاهی اوقات کمتر از دو هفته

قبل از شروع جستجوی آپارتمان ، بهتر است مقداری از تدارکات (مانند شرکت های منتخب منتخب و جعبه های مقوایی خریداری شده) را از قبل آماده کرده باشید.

7. قبل از امضا ، از نزدیک بخوانید.
پس از یافتن ملک مناسب ، اطمینان حاصل کنید که چاپ خوب اجاره نامه را بخوانید. امکانات رفاهی ، هزینه های اضافی و خسارات قبلی باید در آنجا باشد. مدت اجاره و پرداخت های ماهانه نیز باید به طور واضح بیان شود.

قبل از امضا ، مطمئن شوید که قرارداد را کاملاً درک کرده اید. آیا می دانید شکستن اجاره نامه چقدر هزینه دارد؟ آیا در مدت طولانی مسافرت مجاز به اجاره بها هستید؟ اگر دستگاهی خراب شود چه؟ اینها همه سوالاتی است که باید قبل از کاغذ گذاشتن قلم به آنها پاسخ می دادید.