اجاره کلایمر در کرج - مشخصات کلایمر اسکان - تهران کلایمر

اجاره کلایمر در کرج - مشخصات کلایمر اسکان - تهران کلایمر

اجاره کلایمر در تهران و کرج بهترین روش برای کارهای نمای، رنگ آمیزی در نمای ساختمان می باشد.

کلایمر بهترین دستگاه برای انجام پروژه های ساختمانی می باشند. که بهترین جایگزین داربست هستند. برای اجاره کلایمر در کرج با ما در تماس باشید.

معرفی کلایمر اسکان:
کلایمر مدل اسکان دانمارک:
از پوشش های هواشناسی در صنعت ساخت و ساز برای محافظت از ساختمان ها در برابر شرایط بد آب و هوایی و خشک نگه داشتن سازه ها در طی مراحل ساخت استفاده می شود.

از پوشش های هوا همچنین به طور فزاینده ای در نوسازی استفاده می شود - به عنوان مثال در پروژه های تعویض سقف استفاده روز افزون از چوب در ساخت و ساز ، به ویژه در بازارهای شمال اروپا ، همچنین تقاضا را افزایش می دهد.

تاکنون استفاده از داربست برای ساختن محلول پوشش آب و هوا یک امر عادی بوده است.

برای اجاره کلایمر در تهران با مدل اسکان کلایمر با تهران کلایمر در تماس باشید.

کلایمر Roskilde
یک کلایمر Roskilde ، دانمارک ، یک شرکت مستقر در کپنهاگ ، Platform.as ، از یک سیستم پوشش کامل در Scanclimber® توسط کلایمر Tractel® استفاده کرد.

برای پوشش نیازی به داربست نبود. فقط سیستم عامل های کار کوه نوردی برای ایجاد ساختار پشتیبانی برای سیستم Total Cover استفاده شده است.

هنگامی که Platform. همانطور که پوشش آب و هوایی کلایمر نصب شده بود ، سکوی کلایمر در موقعیت زیر لبه های قفل شد.

سکو در سطح سقف ، فضای کاری بزرگتر از یک عرشه داربست را امکان پذیر می کند ، این به معنای فضای بیشتر برای ذخیره سازی مواد و کار است.

علاوه بر افزایش فضای کار ، کارگران همچنین می توانند آزادانه در امتداد لبه های جلو حرکت کنند زیرا منطقه سکو توسط ستونهای عمودی داربست که مردم برای حرکت در اطراف آنها محدود نمی شوند ، محدود نمی شود.

تهران کلایمر و اسکان کلایمر

این محلول علاوه بر افزایش منطقه کار ، امکان سر خوردن پوشش هوا را نیز فراهم می کند.

این کار با سیستمی انجام می شود که به سقف اجازه می دهد روی به اصطلاح "اسکیت غلتکی" یا چرخ دستی هایی که در مسیرهای افقی در امتداد پای سقف قرار دارند ، غلت بزند.

پوشش آب و هوا را می توان به راحتی به منطقه جدیدی که باید پوشش داده شود هدایت کرد.

داشتن پوشش آب و هوا بر روی یک سنگ نورد ، ظرفیت بار بیشتری را بر روی عرشه ها ایجاد می کند ، برای ساکنان اختلال کمتری ایجاد می شود ، از استفاده از داربست در سراسر نما جلوگیری می شود که خطر سرقت را به حداقل می رساند و مهمتر اینکه هزینه ها را کاهش می دهد - به ویژه در ساختمان های بالاتر.

راه حل های داربست. به زودی می توانیم دو سکو را روی یک دکل نصب کنیم. سپس هر کسی می تواند از روی سکو در نما کار کند ، در حالی که سکوی بالایی در موقعیت سقف قفل شده است.

سپس شما قادر خواهید بود سقف ها و پنجره ها را به طور همزمان تغییر دهید. "مدیر مشتاق ، کاسپر نودسن می گوید و اضافه می کند: ما در حال حاضر یک راه حل با دو سیستم عامل بر روی یک دکل داریم ، بنابراین مسئله فقط اقتباس از راه حل موجود است.
هیچ چیز به شانس واگذار نشده است.
اولویت مطلق مطلق پروژه پوشش آب و هوایی Roskilde البته ایمنی است.

اسکان کلایمر بیش از یک سال است که در حال توسعه این محصول جدید هست و محاسبات زیادی انجام داده ایم تا همه چیز به درستی کار کند.

سیستم Total Cover از قطعات استاندارد کلایمر استفاده می کند
فقط چند قسمت اضافی مورد نیاز است:

  • آداپتور برای قسمت بالای دکل
  • واگن برقی برای سازه های پوشش آب و هوا
  • قفل کنید تا پوشش آب و هوا در موقعیت خود قرار گیرد
  • بافرهای سفر را پایان دهید

مقاطع ماست برای ایجاد مسیرهای افقی استفاده می شوند که از ساختارهای پوشاننده هوا پشتیبانی می کنند.

کارگران در سایت می توانند پوشش آب و هوا را در امتداد مسیر دکل قرار دهند. در صورت لزوم می توان از کلایمر به طور همزمان برای کارهای نما استفاده کرد.