کلایمر برقی در تهران - 09121172669

کلایمر برقی در تهران - 09121172669

اجاره کلایمر برقی در تهران و کرج

کلایمر برقی یک دستگاه بالابری بسیار مناسب که جایگزین داربست است برای برج های بلند، نصب شیشه، رنگ آمیزی، کامپوزیت، بازسازی نما و انتقال وسایل به طبقات بالا می باشد. برای اجاره کلایمر برقی با تهران کلایمر با تهران کلایمر در تماس باشید. همچنین برای اجاره کلایمر برقی در کرج نیز آماده خدمات به شما عزیزان می باشیم.

اسرار افرادی که خانه های آنها بوی شگفت انگیزی می دهد؟

 

بو معمولاً قدرتمندترین حس انسان نامیده می شود و بوی خوب (و بد) چیزهای زیادی در مورد جهان به ما می گوید: آنچه باید بخوریم ، حتی چه کسی را باید ببوسیم. وقتی نوبت به خانه های ما می رسد ، اگر فضایی بوی تازه می دهد ، این یک نشانه عالی است. اگر بو بد باشد؟ احساس ناراحتی می کنیم

اما راز فضای مناسب بینی این نیست که عطر را روی چیزهای یوکی اسپری کنید: ملیسا ساز ، بنیانگذار شرکت ، وبلاگ و کانال YouTube تمیز کردن Clean My Space . برای افرادی که بیش از حد تحت تأثیر عطر زیاد قرار گرفته اند (یا به آلرژی یا آسم مبتلا هستند) ، کار ممکن است با خنثی سازی بوی بد حاصل شود. اما برای کسانی که عاشق رایحه هستند ، ایده هایی نیز برای شما داریم.

 

با رطوبت کنار بیایید.

ریچل هافمن ، نویسنده کتاب  You're Better than Your Mess، می گوید: این اولین علت ایجاد بوی بد در خانه است. استفاده از یک رطوبت سنج برای در نظر گرفتن سطح رطوبت در هر اتاق در نظر بگیرید - اگر اتاقی با رطوبت بالای 60 درصد کشف کردید ، ممکن است بخواهید از دستگاه رطوبت گیر استفاده کنید. در صورت نیاز ، می توانید بیش از یک دستگاه رطوبت گیر کار کنید ، اما توجه داشته باشید که آنها می توانند انرژی زیادی را استفاده کنند: با یکی شروع کنید و ببینید که چگونه کار می کند.

هافمن می گوید ، اگر در آب و هوای مرطوب زندگی می كنید ، از فرش دیوار به دیوار یا فرش كه می تواند رطوبت را به دام بیندازد ، خودداری كنید. نگهداری کریستال های جذب کننده رطوبت در مناطق کوچکتر که دارای رطوبت هستند ، مانند حمام و برخی از کمد ها را در نظر بگیرید. و منابع رطوبت بیشتری مانند اسفنج و حوله را زیر نظر داشته باشید: حداقل هر یک تا دو هفته اسفنج ها را تعویض کنید ، اطمینان حاصل کنید که حوله های تمیز قبل از تا شدن و کنار گذاشتن کاملاً خشک شده اند و برای کمک به آنها میله های مخصوص حمام را آویزان کنید آنها خشک هستند. برای اجاره کلایمر ریلی در تهران به سایت ما مراجعه کنید.

لکه های خارجی واضح هستند.

لکه هایی مانند جعبه های زباله ، سطل های زباله ، تخت حیوانات خانگی و سطل های پوشک همگی مکان هایی هستند که بوی بد بو می دهند. ممکن است بگویید ده ، اما متأسفانه هرچه زمان بیشتری برای این چیزها بگذرانیم ، احتمال اینکه بوی بد آنها را بفهمیم کمتر است. لسلی استین ، PhD ، مدیر ارتباطات علمی در مرکز حواس شیمیایی مونل ، می گوید: "این سازگاری حسی نامیده می شود و در همه حواس مشترک است." این "کوری بینی" در واقع سازگار است ، زیرا وقتی بوی منظم در پس زمینه محو می شود و رایحه ای نا آشنا (مانند دود) ظاهر می شود ، بیشتر متوجه آن می شویم. اما همچنین می تواند به این معنی باشد که چیزهای شما بو می کند و شما حتی آن را نمی دانید. بنابراین مهم است که فعالانه عمل کنید: هافمن پیشنهاد می کند که داخل سطل زباله خود را (از جمله درب ، در صورت وجود) حداقل یک بار در ماه تمیز کنید. کمی زباله مخصوص بچه گربه ها را در پایین سطل نگه دارید تا بوها را جذب کند. تخت های حیوانات اهلی را مرتباً بشویید و هر روز جعبه بستر را جمع کنید. و اگر می توانید ، سعی کنید از سطل های کوچک زباله در خانه خود استفاده کنید تا اساساً مجبور شوید سطل آشغال را به طور منظم بیرون بیاورید.

اجاره کلایمر برقی

 

یخچال را باز کنید.

اولین اقدام برای یخچال بد بو باید کاملاً واضح باشد: هر چیزی را که از اوج خود گذشته بیرون بریزید. هافمن می گوید برخی از بدترین مجرمین چاشنی ها هستند - که مردم فکر می کنند برای همیشه ماندگار هستند - و مواد باقی مانده. او می گوید: "آنها به عقب رانده می شوند و فراموش می شوند." حداقل از هر ماه یخچال خود را فهرست کنید تا از تازه بودن محتوا اطمینان حاصل کنید.

سپس فضای داخلی یخچال خود را کاملاً شستشو دهید. اگر قفسه ها و کشوهای قابل جابجایی دارید ، آنها را بیرون آورده و در آب گرم و صابون خیس کنید. قسمت داخلی سازه را با یک مخلوط 1 به 1 آب داغ و سرکه سفید با یک قطره کوچک صابون ظرف پاک کنید. برای شستشو از پارچه مرطوب استفاده کنید. هافمن می گوید: "به خاطر داشته باشید كه فقط از یك پاک كننده كه در داخل یخچال شما ایمن نیست استفاده كنید." او توصیه می کند از سفید کننده خودداری کنید ، زیرا رقیق کردن و شستشوی صحیح آن دشوار است.

 

سطوح نرم را تمیز کنید.

فرش ، بالش پرتاب ، روتختی ، روتختی و روکش پنجره آهن ربا برای بوییدن است. پس از خشک شدن نشت یا پاک شدن آلودگی ، باکتری های ایجاد کننده بو هنوز می توانند پشت سر خود باقی بمانند. در فرش ها ، یک لکه فراموش شده می تواند منجر به کپک زدن یا کپک زدن شود. شرکت سازنده توصیه می کند که سالی یکبار اثاثه یا لوازم داخلی و فرش های خود را با بخار تمیز کنید. برای بالش پرتاب ، ملافه و روکش پنجره ، برچسب های مراقبت از پارچه را بررسی کنید تا ببینید آیا می توان آنها را با ماشین شست. او می گوید: "اما به یاد داشته باشید موارد خاصی وجود دارد كه بهتر است به یك متخصص حرفه ای سپرده شود تا اطمینان حاصل شود كه كار به درستی انجام می شود."

ساده ترین راه برای جلوگیری از بوییدن در فرش ، حمله سریع به هر نشتی است. لکه های بیولوژیکی ، مانند تصادف از حیوان خانگی یا کودک ، باید با یک پاک کننده آنزیمی مانند اسپری پاک کننده لکه های طبیعی نسل هفتم ($ 4؛ target.com) درمان شود ، که باعث خراب شدن بیو خرابی ها با سرعت بیشتری می شود. و گرچه شستشوی مو برای فرش مفید است ، ساده ترین راه برای بالا نگه داشتن بوی فرش ، نگهداری منظم و منظم آن است. هافمن خاطرنشان می کند: هرچه فرشهای خود را بیشتر جارو برقی و معالجه لکه دار کنید ، بوی آنها کمتر می شود. دونا اسمالین کوپر ، تکنسین معتبر نظافت خانه  سعی کنید محل را با بکینگ پودر بپاشید ، بگذارید چند ساعت بماند و سپس جارو برقی بکشید." .

 

پنجره را باز کنید.

سازنده می گوید ، این ساده ترین راه برای ایجاد طراوت است ، به خصوص اگر بوی مانده آشپزی یا بوی ماندگار از پروژه های بهسازی منزل مانند نقاشی داشته باشید. باز شدن یک پنجره باعث می شود کل فضای شما تمیزتر شود و به بالا بردن روحیه در خانه کمک کند. در صورت امکان ، پنجره ها را از چند طرف خانه خود باز کنید تا نسیم متقابل بگیرید. حتی اگر بیرون یخ ببارد ، ترکاندن پنجره برای مدتی کوتاه می تواند تغییر ایجاد کند.

یک خنثی کننده را امتحان کنید.

اگر ایده خانه ای را دوست دارید که کاملاً بوی هیچ چیز ندارد ، پس به دنبال خنثی کننده های بو باشید که رایحه ای به آن اضافه نکنند. متخصصان ما طرفداران فیلترهای زغال فعال هستند که در کیسه های کوچکی وجود دارد که می توانید آنها را در اتاق های مستعد بویید و یا در کیسه های بدن قرار دهید. سازنده می گوید: "آنها به ویژه در مناطقی مانند سطل پوشک ، زباله و جعبه های زباله خوب هستند." با خرج کردن ، سینک ظرفشویی خود را با آب داغ و چند قطره سفید کننده پر کنید و قبل از رسیدن شرکت آن را تخلیه کنید. هافمن می گوید: "فقط بوی پاک کننده باعث می شود مردم فکر کنند خانه شما تمیز است."

راه های ظریف رایحه پیدا کنید.

پخش کننده ها تنها راه استفاده از روغنهای اساسی نیستند. چند ایده DIY دیگر از Maker: ابتدا اسپری تازه کننده پارچه را در نظر بگیرید. نصف فنجان سرکه سفید ، نصف فنجان الکل مالش دهنده ، 1 قاشق چای خوری نشاسته ذرت و 20 قطره روغن مورد علاقه خود را در یک بطری کوچک اسپری مخلوط کنید. قبل از هر بار استفاده را به خوبی تکان دهید و آن را روی لباس یا روکش مبلی قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که لباس قبل از تا زدن کاملا خشک می شود. یا کیسه های جوش شیرین را امتحان کنید ، که بوی بد را جذب می کند و بوی بد اضافه می کند: یک فیلتر قهوه را با جوش شیرین پر کنید ، حدود پنج قطره روغن اساسی اضافه کنید و آن را گره بزنید - سپس آن را در کشو یا هرجای دیگری که نیاز به تازه کردن دارد بریزید. نکته مثبت دیگر: دفعه دیگر که فیلتر کوره خود را تعویض کردید ، 10 تا 20 قطره روغن اساسی اضافه کنید. هوا به پخش عطر در کل فضا کمک خواهد کرد