گرانترین خانه فروخته شده در میامی

گرانترین خانه فروخته شده در میامی

این خانه در اصل در سال 2010 با قیمت 60 میلیون دلار برای فروش در لیست قرار گرفت و در سال 2012 به قیمت 47 میلیون دلار به یک میلاردر روسی فروخته شد.

و آن را به گرانترین خانه تک خانواده ای تبدیل کرد که در تاریخ به ثبت رسید.

این خانه در دو هکتار خصوصی در جزیره هندکریک است که دارای 10 اتاق خواب فوق العاده لوکس و 14 حمام و با مساحت 9144 متر مربع فضای زندگی است.

که با طراحی فوق العاده به عنوان اثری از هنرهای معاصر در یک مجموعه تفریجی خصوصی توصیف شده است. و با تجربه یک زندگی شاد در همه جای دنیا بی همتا باشد.

 

 

این اقامتگاه عجیب و غریب توسط معمار مشهور میامی رنه گونزالز طراحی شده است ، این اقامتگاه عجیب و غریب با سبکی کاملا مدرن متشکل از پنج غرفه شناور جداگانه ایجاده شده است که به وسیله سنگ فرش های سنگی ، دیوار های باغ و ویژگی های اب بهم پیوسته است.

این زمین دو هکتاری بیش از 4 سال پیش در رقابت با بهتریم استراحتگاه های جهان ، ضمن ارائه بالاترین سطح انحاصری و منحصر به فردترین امکانات توسط خانه داران نخبه ساخته شد.

طراحی خانه برای گرفتن و فیلتر کردن آفتاب گرمسری تابناک در حالی که منعکس کننده مناظر آب اطراف است که به طور طبیعی فضاهای زندگی داخل را پانورامای ساحلی بی نظر که از هر اتاق قابل مشاهده است، مخلوط می کند.

این شاهکار با معماری و هنر معماری امروزی با فضاهای نشیمن دیوار های چشمگیر آهکی ف شیشه ای شفاف و ویژگی های چوب طبیعی ساخته شده از نور طبیعی خورشید ساخته شده است. به نظر می رسد.

که بر روی آب شناور است ، واقعا هیچ اقامتگاه دیگری در فلوریداری جنوبی وجود ندراد که به قدر این اقامتگاه این زیبایی را ارائه دهد. دعوت از نسیم های اقیانوس های جوان و آفتاب درخشان در سراسر ، واقعا آرامش به خصوصی را به وجود آورده است.

این ملک در یک جزیزه سد خصوصی در خلیج بیسکین واقع در ساحل میامی ساخته شده است ، این املاک در دهکده فوق العاده منحصر به فرد کریک هند واقع شده است.

پیاده روی در املاک یک تجربه شبیه به بتغ و آبشارها است که بر تدوام بین معماری خیره کننده در داخل خانه و زیبایی طبیعی در فضای باز تاکید می کند.

با داشتن ساحل اختصاصی خود با ماسه های صورتی وارد شده از باماها ، منظره ای که در کنار استخر بی نهاین رو به اقیانوس قرار دارد ، یک چشم انداز تابناک از تابش نور را ایجاد می کند.

این خانه از هر نظر دیدنی است که با این قیمت چنین چیزی در میامی دیده نشده بود.

 

 

 

برای زیبایی ساختمان خود در سریع ترین زمان و کاملا امن با در تماس باشید.

برای اجاره کلایمر با تماس بگیرید.

کلایمر ، جایگزین داربست برای کار در ارتفاع

تهران کلایمر بهترین شرکت بالابری در تهران