چیزهایی که خانه شما را خوب می کند - اجاره کلایمر در کرج

چیزهایی که خانه شما را خوب می کند - اجاره کلایمر در کرج

خرید ، فروش و اجاره کلایمر در کرج

اگر در تهران یا کرج هستید و نیاز به خرید ، فروش و اجاره کلایمر در کرج یا تهران را دارید با تهران کلایمر در تماس باشید.

خریداران وقت زیادی را صرف تماشای آنلاین املاک ، گشت و گذار در خانه ها در مدار خانه باز یکشنبه و صحبت با بنگاه املاک و مستغلات خود می کنند. آنها در یافتن بهترین خانه مناسب نیازهای آنها متمرکز هستند. مشکل این است که خریداران گاهی اوقات نگاه طولانی به یک ملک ندارند. آنها فقط به عنوان یک خریدار بالقوه به خانه نگاه می کنند - و نه به عنوان شخصی که سالها در جاده ها قرار دارد ، ممکن است ملک را نیز بفروشد. با توجه به اینکه خانه ها چنین سرمایه بزرگی هستند ، باید کمی درون سر شما باشد و گزینه ها و تصمیمات شما را انتخاب کند. برای اینکه کارهای ساختمانی خود را سریع تر به اتمام برسانید از دستگاه کلایمر استفاده کنید. برای اجاره کلایمر در کرج با این شماره تماس حاصل فرمائید: 09121172669

با گرم شدن دوباره بازار خرید خانه ، در اینجا ده نکته ای ذکر شده است که باید هنگام انتخاب خانه بعدی خود در نظر بگیرید.

اجاره کلایمر در کرج و تهران

1. مکان ، مکان ، مکان
شاید هیچ چیز مهمتر از سه L نباشد ، و دلیلی وجود دارد که سه بار گفته شده است.

وقتی زمان فروش فرا می رسد ، موقعیت مکانی بسیار مهم است. شما می توانید با زشت ترین آشپزخانه و حمام بدترین خانه جهان را داشته باشید. اما آن را در یک بلوک عالی یا در یک مدرسه خوب قرار دهید ، خانه شما طمع می کند. برای اجاره کلایمر در تهران روی این لینک کلیک کنید.

مکان موقعیت مکانی در سطوح مختلف بسیار مهم است. در بالاترین سطح ، شهری است که خانه در آن واقع شده است ، سپس منطقه مدرسه ، سپس محله و بلوک است - درست در پایین محل بلوک. هنگام خرید تمام این موارد را در نظر داشته باشید. همچنین به یاد داشته باشید که در حالی که بازارهای املاک و مستغلات افزایش و سقوط می کنند ، هیچ کس نمی تواند موقعیت عالی را از شما دور کند. برای اجاره کلایمر به سایت ما مراجعه کنید.

2. منطقه مدرسه
منطقه مدرسه درست در آنجاست و در لیستی از مهمترین مورد برای بسیاری از خریداران قرار دارد. غیر معمول نیست که خریداران فقط بر اساس منطقه مدرسه ای که می خواهند در آنجا جستجو کنند ، شروع به جستجو می کنند. والدین می خواهند فرزندانشان به بهترین مدرسه بروند ، که می تواند قیمت خانه های آن مناطق را افزایش دهد. حتی اگر ممکن است بچه نداشته باشید ، خرید خانه در یک منطقه خوب مدرسه همیشه هوشمندانه است. اگر مدارس مطلوب باشد ، خانه ها ارزش خود را حفظ می کنند. به عنوان یک صاحب خانه ، همیشه باید از نحوه کار مدارس آگاه باشید ، برخلاف این که از وضعیت سقف خود ، توسعه محله یا دولت شهر آگاه نباشید.

3. موقعیت خانه در قسمت زیادی
جاهایی که خانه در رابطه با خیابان یا بلوط بیش از حد رشد کرده است ، عناصر اصلی در انتخاب خانه هستند. در مورد کانکس ، یک واحد پایان در مقابل یک واحد داخلی یک نکته اساسی است. شما ممکن است در بهترین منطقه مدرسه زیبا ترین خانه را بازسازی کرده باشید و همه چیز خوب است. اما اگر مناطق اصلی زندگی توسط اتاق خواب همسایه سایه بان شود یا اتاق خواب اصلی به اتاق خانواده همسایگان نگاه کند ، ممکن است با مشکل موقعیتی روبرو شوید. نور یا حریم خصوصی ممکن است یک دکمه داغ برای شما نباشد ، اما به احتمال زیاد ممکن است نگرانی برای خریدار آینده باشد.

4. جرم
ایده خوبی است که آخرین آمارهای مربوط به جرم را برای یک محله بررسی کنید. این می تواند یک عکس فوری خوب درباره تعداد و شدت جرایم در یک بازه زمانی به شما ارائه دهد. امروزه آنقدر اطلاعات آنلاین هستند که وقتی خانه عالی خود را پیدا می کنید ، با یک جستجوی سریع در اینترنت باید اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.

این روزها بیشتر شهرداری ها بلاتکلیفی پلیس یا آمار جرم خود را به صورت آنلاین ارسال می کنند. اگر متوجه جرمی بیش از آنچه انتظار داشتید ، فریاد نزنید. جرم ، به ویژه جرایم کوچک ، همه جا وجود دارد. اگر تازه وارد این منطقه هستید ، در صورت نگرانی با مشاور املاک مشورت کنید.

5. قابلیت پیاده روی
بیش از هر زمان دیگر ، "قابلیت پیاده روی" در حال تبدیل شدن به یک عامل اصلی در روند جستجو است. وب سایت ها ، برنامه ها و الگوریتم های کاملی وجود دارد که به مردم کمک می کند تا بفهمند خانه آینده آنها چقدر قابل راه رفتن است. در واقع ، Zillow حتی برای اکثر خانه ها امتیاز Walk دارد. همانطور که مردم از اتومبیل خود پیاده می شوند و به Keds خود سر می خورند ، آنها می خواهند خانه ای در یک محله قابل پیاده روی داشته باشند. مردم توانایی پیاده روی تا فروشگاه ، مدرسه ، محل کار یا وسایل حمل و نقل عمومی را بسیار ارزشمند می دانند. هرچه از ماشین دور شویم و هرچه بیشتر ببینیم در دهه های آینده در حمل و نقل عمومی سرمایه گذاری می شود ، قابلیت پیاده روی ارزش افزوده عظیم بیشتری پیدا می کند.

6. شخصیت محله
شما ممکن است بهترین خانه کامل ، در بهترین بلوک ، در بهترین منطقه مدرسه و تعداد زیادی پیدا کرده باشید. اما ممکن است شرایطی خارج از کنترل شما وجود داشته باشد که ممکن است مکث شما را ایجاد کند - خصوصاً شخصیت محله اطراف.

اواخر شب ، صبح زود و اواسط روز منطقه را بررسی کنید. ببینید آیا وضعیت آب و هوایی یا ترافیکی عجیب و غریب وجود دارد یا خیر و سعی کنید برخی از همسایگان را مشاهده کنید. حتی ممکن است تا جایی پیش بروید که با برخی همسایگان صحبت کنید. مهم است که به اطراف راه بروید ، چشم ها و گوش های خود را باز کنید و اطمینان حاصل کنید که چیزی که از آن چشم پوشی کنید وجود ندارد. آن همسایه همسایه در ساعت 9 شب در گاراژ در حال تمرین طبل است. می تواند منبع درگیری همسایگان فوری باشد. با چشمان باز به درون آن بروید.

7. بهترین خانه در بلوار را خریداری نکنید.
به زبان ساده ، از خرید بهترین خانه در بلوک خودداری کنید زیرا ممکن است جایی برای رشد سرمایه شما وجود نداشته باشد (مگر اینکه از نظر جسمی خانه را به محله بهتری منتقل کنید). بهتر است بدترین خانه را در بهترین بلوک خریداری کنید ، زیرا می توانید خانه را بهبود بخشید تا به مکانی عالی که از قبل ارزش دارد اضافه کنید.

8. آیا این یک رفع کننده فوقانی است؟
اگر در حال خرید فیکسچر فوقانی هستید ، مطمئن شوید که به چه چیزی مبتلا هستید. آیا قصد خرید خانه ای را داشتید که نیاز به کار داشته باشد؟ یا آیا اتفاقاً خانه در مطلوب ترین محله یعنی بلوار رویاهای شما قرار دارد؟

تکالیف خود را از قبل انجام دهید. اگر می خواهید یک پسوند بسازید یا داستان دیگری به ملک اضافه کنید ، مطمئن شوید که در منطقه بندی محلی یا کدهای ساختمانی باشد. از دارایی بازرسی کنید تا دقیقاً بدانید که خود را درگیر چه چیزهایی می کنید. بعضی اوقات ، به نظر می رسد یک آشپزخانه ساده و نیاز به کارهای آرایشی یک پروژه عظیم است. به طور مکرر از خود بپرسید که آیا زندگی شما می تواند از بازسازی خانه پشتیبانی کند. نوسازی نه تنها هزینه می برد ، بلکه به زمان، انرژی و فشار روحی نیاز دارد.

9. آیا خانه ارزش خود را حفظ خواهد کرد؟
یک بنگاه املاک و مستغلات خوب که مدتی در محله کار می کند می تواند ارزش طولانی مدت یا پتانسیل سرمایه گذاری ملک را تضمین کند. اما مطمئن باشید که روشهایی برای افزودن ارزش پیدا کرده اید ، یا حداقل مطمئن باشید که خانه ارزش خود را حفظ خواهد کرد.

ممکن است هنگام خرید بازار قوی باشد ، اما از خود بپرسید "آیا من در بازار فروشنده هستم؟" "اگر فردا بازار تغییر کند چه اتفاقی برای این ملک می افتد"؟ با مقایسه با محله های اطراف آن ، میانه خانه را بررسی کنید. شاخص ارزش خانگی زیلو یک ، پنج و 10 سال عکس از نحوه بالا یا پایین رفتن ارزش های خانه در محله ها و شهرها به شما ارائه می دهد.

10. مالیات ، حقوق و عوارض
بسیاری از افراد هزینه های ماهانه مربوط به مالکیت خانه را نادیده می گیرند. تقریباً هر ملک مالیات خواهد داشت و هر نوع جامعه برنامه ریزی شده یا انجمن صاحبان خانه (HOA) ارزیابی منظم خواهد داشت.

مطمئن شوید که میزان مالیات بر املاک و ارزیابی ها از ابتدا مشخص است. اگر شک دارید ، به شهرداری بروید یا به صورت آنلاین تحقیق کنید. اگر قصد خرید مجتمع کاندو را دارید ، حتماً صورت جلسه ، منابع مالی HOA و اسناد کاندو را تحویل بگیرید. آیا اشاره ای به تغییرات پایین آمدن از پیک دارید؟ آیا به نظر می رسد HOA بودجه خوبی داشته باشد؟ اگر نیاز به برگرداندن و فروش خانه جدید خود داشته باشید ، ممکن است یک ارزیابی سریع 10 هزار دلاری انجام شود تا بلافاصله بر ارزش های ملک تأثیر بگذارد. و هرگونه عدم اطمینان در مورد ساختمان ، یکپارچگی آن یا امکانات مالی می تواند خریداران را هنگام رسیدن زمان فروش بترساند.