معرفی 10 شرکت برتر آسانسور - اجاره کلایمر در تهران

معرفی 10 شرکت برتر آسانسور - اجاره کلایمر در تهران

تهران کلایمر، بهترین شرکت در زمینه خدمات کلایمر و اجاره کلایمر در تهران و کرج

برای خرید، اجاره، فروش، تعمیر و همه خدمات کلایمر با تهران کلایمر همراه باشید. تهران کلایمر بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه اجاره کلایمر ارزان در تهران و کرج.

اجاره کلایمر ارزان در تهران

آسمان خراش ها و ساختمان های فوق العاده بلند در شهرهای آمریکای شمالی منظره ای آشناست و احتمالاً در سال های بعد با انتقال تعداد بیشتری از افراد و شرکت های چند ملیتی به مراکز شهری ، این تعداد افزایش خواهد یافت. تعداد آسانسورهایی که فضای عمودی ما را سرویس می کنند ، آنها را به یکی از مهمترین افراد و محرکهای خوب در صنعت حمل و نقل و تدارکات تبدیل می کند. به همین دلیل ما 10 شرکت بزرگترین آسانسور را برای شما لیست کرده ایم.

10 - آسانسور هیوندای
گروه هیوندای یک مجتمع کره جنوبی است که در سال 1947 به عنوان یک شرکت ساختمانی تاسیس شد. با کمک دولت ، بنیانگذار چونگ جو یونگ و اعضای خانواده اش به سرعت در صنایع مختلف گسترش یافتند و در نهایت به دومین گروه سرمایه گذاری کره جنوبی تبدیل شدند. این شرکت پس از بحران مالی آسیا در سال 1997 بسیاری از مشاغل شناخته شده خود را از بین برد ، از جمله گروه خودروسازی هیوندای. گروه هیوندای اکنون روی آسانسور تمرکز دارد.

9 - میتسوبیشی الکتریک
میتسوبیشی الکتریک در 15 ژانویه 1921 تأسیس شد و تجهیزات الکترونیکی و معماری از جمله آسانسور ، پله برقی و مسیرهای متحرک را تولید و تولید می کند. دفتر مرکزی آن در توکیو ژاپن قرار دارد و یکی از اصلی ترین شرکت های میتسوبیشی ، گروهی از شرکت های چند ملیتی مستقل ژاپنی در صنایع مختلف است. این شرکت از سال 1993 تا 2005 رکورد سریعترین آسانسور جهان را در برج 70 طبقه یوکوهاما ثبت کرده است.

8 - آسانسور واقعی کانادایی
آنها که یک بوتیک کانادایی هستند ، معتقدند خدمات و ارتباط با مشتری در رشد منطقه ای آنها ضروری است. برای حفظ اعتماد ، هر یک از اعضای تیم True Canadian Elevators متعهد به ارائه خدمات نگهداری استثنایی برای افزایش طول عمر تجهیزات مشتریان خود است. از شرکتهای بزرگتر کنترل کننده آسانسور و تعمیر قطعات ، هر یک از اعضای تیم ، مهندسان و بازرگانان آنها به صورت دستی انتخاب شده اند و آنها را در رقابت با شرکتهایی مانند Big Five قرار می دهد.

7 - AVT بکت
AVT در سال 2006 شروع به ساخت بسته های سازه ای و کابین برای عرضه به بازار آسانسور تورنتو کرد. در سال 2008 این شرکت آسانسورهای طولانی مدت بکت را خریداری کرد و توانست بسته های ورودی و درب بکت UL را به خط تولید خود اضافه کند ، بنابراین به آسانسورهای AVT بکت تبدیل می شود. در 10 سال گذشته ، AVT هر ساله رشد کرده و گسترش می یابد و اکنون مشتریان را در سراسر آمریکای شمالی تأمین می کند. در سال 2017 آنها اولین کارخانه خود در ایالات متحده را در ممفیس تنسی افتتاح کردند. این 100000 فوت مربع ، محل کار هنری ، به دنبال ماموریت AVT در تأمین مشتری از سراسر ایالات متحده با همان محصولات پیشرفته ای که مشتریان انتظار دارند ادامه خواهد یافت.

6 - آسانسور دلتا
Delta Elevator Co Ltd در سال 1967 تاسیس شد و یک تجارت خصوصی کانادایی است که در کیچنر ، انتاریو مستقر است. دلتا از یک مکانیک آسانسور به یکی از معدود شرکت های آسانسور کاملاً یکپارچه آمریکای شمالی تبدیل شده است که دستگاه های بالابر را مهندسی ، ساخت ، نصب ، خدمات و نگهداری می کند. تعهد دلتا در استخدام تنها بهترین کارکنان ، آنها را به عنوان یک رهبر صنعت محلی در دستگاههای مرتب سازی بر اساس سفارش و سفارشی تبدیل می کند. گروه مهندسی سفارشی آنها شامل مهندسان مکانیک ، برق و سیستم های طراحی است.

5 - فوجیتک
Fujitec توسط رئیس افتخاری فقید ، آقای Shotaro Uchiyama در فوریه 1948 با هدف تحقیق و توسعه ، ساخت ، نصب و نگهداری آسانسور ، پله برقی و مسافرتی برای اقتصاد به سرعت در حال توسعه صنعتی ژاپن تاسیس شد. از آن زمان این شرکت گسترش یافته و اکنون دفتر مرکزی آن در قاره های آمریکا ، آسیای جنوبی ، آسیای شرقی و اروپا واقع شده است. فوجیتک با شبکه ای از 11 مرکز تولید پیشرفته و چندین دفتر خدمات فروش ، برج های برجسته آزمایش صنعت و شبکه جهانی مهندسین ، به یکی از پنج شرکت برتر آسانسور در جهان تبدیل شده است.

4 - KONE
شرکت Kone در سال 1910 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در Espoo در نزدیکی هلسینکی ، فنلاند قرار دارد ، یک شرکت بین المللی مهندسی و خدماتی است که حدود 55000 پرسنل را در 60 کشور جهان استخدام می کند. در زبان فنلاندی Kone به معنی "ماشین" یا "دستگاه" است. این شرکت علاوه بر بخش پله برقی و آسانسور خود ، راهپیمایی های خودکار ، درها و دروازه های اتوماتیک را می سازد و خدمات می دهد. این شرکت خدمات محلی را برای سازندگان ، توسعه دهندگان ، صاحبان ساختمان ها ، طراحان و معماران در 1000 دفتر در بیش از 50 کشور ارائه می دهد. از سال 1924 ، پس از خرید شرکت هارالد هرلین ، KONE در مالکیت یکی از ثروتمندترین خانواده های فنلاند بود.

3 - شیندلر
گروه شیندلر یک رهبر جهانی در زمینه تولید پله برقی ، مسیرهای متحرک و آسانسور در سراسر جهان است. این شرکت در سال 1874 در سوئیس تاسیس شد و در بیش از 140 کشور جهان حضور دارد و بیش از 58000 نفر را در سراسر جهان استخدام می کند. این شرکت دارای امکانات تولیدی ایالات متحده و سوئیس و همچنین اسپانیا ، اسلواکی و چین است. شیندلر با خرید شرکت آسانسور هاگتون مستقر در تولدو در سال 1979 وارد بازار آسانسور آمریکای شمالی شد. سپس در سال 1989 ، این شرکت پس از خریداری بخش آسانسور / پله برقی وستینگهاوس ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ، حضور خود را در ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش داد. آسانسور و پله برقی در آن زمان ، و همچنین یک شرکت نمادین در میراث برقی / مکانیکی در آمریکا.

2 - آسانسور ThyssenKrupp
ThyssenKrupp یک شرکت MNC آلمان است که در ابتدا به عنوان سرمایه گذاری مشترک دو شرکت Thyssen AG و Krupp آغاز به کار کرد. هر دو در فولاد کار می کردند و در سال 1999 با هم ادغام شدند و در نتیجه یکی از بزرگترین شرکتهای فلزی در جهان ایجاد شد. امروز Thyssen Krupp بهترین تأمین کننده فولاد در جهان است. بخش آسانسور به راحتی در صف شرکت ها قرار دارد و به عنوان یکی از پنج شرکت بزرگ در کانادا و ایالات متحده پیشرو است. ThyssenKrupp Elevator Americas با دفتر اصلی خود در اسن ، آلمان دارای دفتر مرکزی در آلفارتا ، جورجیا ، ایالات متحده است. TK ساخت و نصب و نگهداری پله برقی ، آسانسور و پیاده روی متحرک را بر عهده دارد. در سال 2020 ، ThyssenKrupp توافق كرد كه بخش آسانسورهای خود را به یك كنسرسیوم از شركت های Advent ، Cinven و RAG آلمان با مبلغ 17.2 میلیارد یورو (18.7 میلیارد دلار USD) در بزرگترین خرید جهان در سال جاری بفروشد.

1 - OTIS
شرکت آسانسور اوتیس یک شرکت آمریکایی است (متعلق به یونایتد تکنولوزیز) که آسانسور ، پله برقی ، مسیرهای متحرک و تجهیزات مربوطه را تولید ، تولید و به بازار عرضه می کند. مستقر در فارمینگتون ، کانتیکت ، بزرگترین تولید کننده سیستم های حمل و نقل عمودی در جهان است. این شرکت پیشگام توسعه "آسانسور ایمنی" بود که توسط الیشا اوتیس در سال 1852 اختراع شد و از آن زمان تاکنون یک رهبر بوده است.

اوتیس در برخی از مشهورترین سازه های جهان از جمله برج ایفل ، ساختمان امپایر استیت ، مرکز تجارت جهانی اصلی ، برج های دوقلوی پتروناس ، برج خلیفه ، برج CN ، هتل دل کرونادو و دمارست ساختمان (آسانسور) آسانسور نصب کرده است. آسانسور برقی)