نگاهی دقیق تر به دستگاه کلایمر - اجاره کلایمر

نگاهی دقیق تر به دستگاه کلایمر - اجاره کلایمر

اجاره کلایمر در تهران   

دستگاه های کلایمر  دارای سابقه ای هستند که از ترکیبی از نه تنها دانش ، بلکه همچنین خلاقیت ، اشتیاق ، تسلط و مهارت ساخته شده اند. در مجموع ، این کیفیت ها منجر به تولید محصولی عالی و متمایز از نظر قدرت یعنی کلایمر شده است. با کمال تعجب ، آمریکای شمالی اولین کلایمر خود را تا سال 1982 مورد استفاده سنگ تراشی نمی دید. از آن زمان ، استفاده از آنها به روش ترجیحی دسترسی در صنعت سنگ تراشی تبدیل شده است. کلایمر دسترسی پیمانکاران ماسون را فراهم می کند که نه تنها بهره وری را افزایش می دهد ، بلکه پروژه های موفقی را از دستاوردهای کارآیی ، کفایت ، قابلیت اطمینان و ایمنی ایجاد می کند. در نتیجه ، کلایمر ها در حال تبدیل شدن به گزینه ای برای دسترسی به صنعت سنگ تراشی مسکونی ، تجاری و صنعتی چند واحدی هستند. به عنوان یک متخصص در صنعت کلایمری ، جی گوردون ، رئیس Klimer Platforms ، به Masonry نگاهی به تاریخچه فعالیت کلایمر در صنعت سنگ تراشی و همچنین ارزیابی میزان پیشرفت آنها از زمان نوزادی ارائه داد.

اجاره کلایمر د رتهران

جی گوردون: من معتقدم که چنین است که  استفاده از آنها تابعی از اقتصاد ، سهولت استفاده و انطباق با ایمنی است. هر سه اینها انگیزه مثبتی برای افزایش استفاده از کلایمر در سنگ تراشی ایجاد می کنند. شرایط قبلاً اینگونه بود که شما کلایمر را فقط در پروژه های بالاتر ، آنهایی که بالای چهار یا پنج طبقه هستند ، می دیدید. اکنون شاهد استفاده از آنها در سازه های دو طبقه هستیم ، به ویژه هنگامی که متعلق به پیمانکار است. با افتادن از ارتفاع در لیست 10 مورد برتر OHSA ، داربست ها توجه ویژه ای را از طرف افسران پیروی جلب کرده اند. به دلیل اجزای بسیار کمتر و اینکه ریل های محافظ با سکو حرکت می کنند ، رعایت نکات ایمنی در هنگام استفاده ، نصب و برچیدن پیمانکاران را آسان می کند.

ReechCraft Inc یک نسخه بای پس از سیستم محبوب PowerPole Lift خود را منتشر کرده است. PowerPole یک بالابر قابل حمل و قابل حمل است که برای دسترسی سریع تا ارتفاع 100 فوت کار می کند. PowerPole برای بالا بردن اپراتور از سیستم دکل اختصاصی ، از سیستم چرخ دنده و مسیر محرک گیربکس استفاده می کند. به عنوان منبع تغذیه از دریل درایو نیم اینچی معمولی استفاده می شود. نسخه مرسوم "شیب به بالا" از قبل در محل مونتاژ می شود ، به دیوار می غلتد و کج می شود ، آماده استفاده در عرض چند دقیقه است ، بدون اینکه به دیوار نفوذ کند تا در ساختمان محکم شود. سیستم بای پس PowerPole از كراواتی استفاده می كند كه با قسمتهای دكلی شش پا كه به سرعت از سطح زمین بالا می روند ، به دیوار متصل می شوند. کلایمر به گونه ای پیکربندی شده است که عبور و مرور را انجام می دهد ، و سفر بدون وقفه به سمت بالا را فراهم می کند. PowerPole به عنوان یک سیستم بسیار قابل حمل ، سبک وزن و قابل نصب در زمین طراحی شده است تا امکان دسترسی مناسب تری برای مشاغل کم ارتفاع را فراهم کند. می توان آن را به گونه ای پیکربندی کرد که متناسب با چالش های مختلف معماری که اغلب با پیمانکاران روبرو هستند ، باشند.

اجاره کلایمر را با تهران کلایمر تجربه کنید.

 

گوردون: در مورد دهه 2000 ، موزه هند آمریکای شمالی در واشنگتن دی سی به ذهن خطور می کند. روی دیوار دیوار مستقیمی وجود نداشت. این پروژه برنده سنگ تراشی سال شد. در مورد سال 2011 ، این پروژه در دست ساخت است: موزه حقوق بشر در وینیپگ. این مجموعه ای از بخشهای شیب دار دیواره و شیشه است که نمایانگر کوه و ابرها هستند. وقتی تمام شد فوق العاده به نظر می رسد. طراحی منحصر به فرد تعدادی از چالش ها را برای پیمانکار سنگ تراشی ، GA Masonry به وجود می آورد. پاکت ساختمان شامل دیوارهایی با شیب متفاوت از سه درجه تا 27 درجه از عمودی است. دسترسی به مواد به قسمتهای دیواری مرتفع محدود است. 

من استفاده گسترده تری از تجهیزات را دیده ام که نشان دهنده آگاهی گسترده تر از MCWP است. پیمانکاران میسون در استفاده از آنها خلاقیت و راحتی می گیرند. نکته منفی این امر این است که ، در شرایط خاص ، ممکن است خودآموزی ایجاد شود. من می خواهم همه کاربران را تشویق کنم که به طور مداوم از نصب و ساختن آنها آموزش لازم برای ایمن نگه داشتن آنها و جلوگیری از هرگونه حادثه را داشته باشند.

گوردون: در مورد دهه 1990 ، از من سال شد ، "چقدر می توانم روی آن وزن بگذارم؟ شما چقدر می خواهید برای آن؟ دیوانه ای؟" در مورد 2010 ، از من س wasال شد ، "آیا می توانی فردا آن را اینجا داشته باشی؟ چون دو پسر دیگر می توانند ، و هزینه تحویل را هم نمی گیرند. "پس از بازدید از تعداد زیادی از مشاغل سنگ تراشی در تابستان امسال ، یک چیز روشن بود: پیمانکاران میسون عاشق سیستم عامل های کار سنگ نوردی هستند. مکالمات رو در رو با شرکت های سنگ تراشی این امکان را به ما داده است تا به دلایلی که MCWP ها انتخاب امیدوار کننده تری در دنیای سنگ تراشی هستند ، بیشتر و بیشتر بپردازیم.

سیستم عامل های کلایمر بسیار کارآمد ، ارگونومیک ، سازنده ، نصب آسان و کاربر پسند توصیف شدند ، لازم به ذکر است که آنها افزایش مزیت های رقابتی را برای پیمانکار مزون فراهم می کنند. ما از دیدن پیشرفت چشمگیر MCWP که قادر به ارائه بسیاری از پروژه ها بودند خوشحال شدیم.صرف نظر از مشخصات سایت ، MCWP به طور قابل توجهی نمایه هر پروژه را افزایش می دهد. MCWPs ضمن افزایش بهره وری و افزایش کارایی ، مطمئناً برای هر کاربرد سنگ تراشی یک انتخاب هوشمندانه است. بدون کلایمر اوج عملکرد را به شما ارائه می دهند.

شرکت تهران کلایمر  با تجهیزات Leppo ، که در کل تهران ، و  تجهیزات کلایمر و انواع کلایمر خارجی و ایرانی را پوشش می دهد ، فعالیت می کنید.همکاری با تجهیزات کلایمری  در دسترس بودن محصول و خدمات با کیفیت در منطقه را تضمین می کند. تهران کلایمر  بیش از10 سال در تجارت پلتفرم کار کلایمر فعال است و دانش گسترده ای در مورد محصولات و خدمات دارد. تهران کلایمر  از یک شبکه توزیع گسترده برخوردار است و از طریق 25 مشارکت خود ، فروش ، اجاره ، آموزش ، نگهداری و پشتیبانی فنی را به صورت محلی ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تهران کلایمر  ، با شماره 09121172669 تماس بگیرید. تجهیزات لپو ، با 09126188629 تماس بگیرید.