اجاره کلایمر - آیا من آماده فروش خانه ام هستم؟

اجاره کلایمر - آیا من آماده فروش خانه ام هستم؟

اجاره کلایمر - آیا من آماده فروش خانه خود هستم یا نه؟

بنابراین احساس می کنید زمان حرکت است ، اما همچنان از خود می پرسید ، آیا من آماده فروش خانه ام هستم؟ از این گذشته ، آنقدر تاریخ درون این چهار دیوار بسته شده است - لازم به ذکر نیست ، این گرانترین دارایی است که شما در اختیار دارید.

سؤال از خودتان مبنی بر اینکه حاضرید فروش کنید ، یک سؤال مهم برای پاسخ دادن است زیرا فروش در زمان اشتباه می تواند سالهای بعدی برای شما مشکل ایجاد کند. اما هیچ نگرانی نیست. ما به شما کمک خواهیم کرد تا هر آنچه را که باید در نظر بگیرید قدم بزنید تا اطمینان کامل داشته باشید که آماده فروش هستید.

بیا شروع کنیم!

7 علامت آماده فروش خانه خود:
تصمیم برای فروش خانه شما فقط به شرایط بازار مبنای آن نمی باشد. شما باید وضعیت شخصی خود را در نظر بگیرید - و این جایی است که مشاوره تخصصی به شما کمک می کند.

در اینجا هفت نشانه‌ای وجود دارد که آماده فروش خانه خود هستید:

1. شما از طرف خود عدالت دارید.
برای بیشتر مالکان خانه ، آمادگی مالی برای فروش خانه شما به یک عامل کاهش می یابد: حقوق صاحبان سهام. در طی بحران مسکن در سال 2008-09 ، میلیون ها صاحبخانه خود را با حقوق منفی پیدا کردند ، به این معنی که آنها بیش از آنچه ارزششان را بدهکار بودند ، به خانه های خود بدهکار هستند.
بدیهی است ، فروش خانه خود هنگام داشتن سهام منفی ، کار بدی است. این یک فروش کوتاه نامیده می شود. شکستن حتی در فروش منزل شما بهتر است ، اما هنوز ایده آل نیست. اگر در هر شرایطی قرار گرفتید ، برای جلوگیری از ورشکستگی یا سلب مالکیت ، مجبور به فروش نشوید.

برای چند سال گذشته ، ارزش خانه در حال افزایش است و این بدان معنی است که بیشتر مالکان خانه در حال ایجاد سهام هستند. در حال حاضر خانه های آنها بیش از آنچه به آنها بدهکار هستند ارزش دارند و با کم شدن وام وام خود را ادامه می دهند و ارزش خانه همچنان در حال افزایش است.

بفهمید که چه اندازه عدالت شما ممکن است پیچیده به نظر برسد ، اما ریاضی در واقع ساده است. در اینجا چگونه کار می کند:

اجاره کلایمر

ابتدا ، آخرین وام وام خود را بگیرید و مانده حساب وام فعلی خود را پیدا کنید.

در مرحله بعد ، باید ارزش خانه خود را بدانید. در حالی که استفاده از ارقام سایتهای ارزیابی آنلاین برای تعیین میزان ارزش خانه شما وسوسه کننده است ، اما همیشه دقیق نیستند. اگر قصد فروش دارید ، از یک مشاور املاک و مستغلات با تجربه بخواهید که بهترین ارزیابی تخمینی را در مورد بازار مقایسه (CMA) انجام دهد.

هنگامی که این دو شماره را در دست دارید ، به سادگی مانده حساب وام فعلی خود را از ارزش تخمینی بازار خود بیرون بیاورید. این تفاوت به شما ایده خوبی خواهد داد که با چه میزان حقوق صاحبان سهام خود باید کار کنید.
بنابراین چقدر حقوق صاحبان سهام کافی است؟ حداقل شما می خواهید سرمایه کافی داشته باشید تا بتوانید وام فعلی خود را با مانده به اندازه کافی بپردازید تا بتوانید 20٪ پیش پرداخت را در خانه بعدی خود تأمین کنید. اما اگر فروش شما نیز می تواند هزینه های بسته شدن شما ، هزینه های در حال حرکت و حتی یک پیش پرداخت حتی بیشتر را نیز پوشش دهد - این حتی بهتر است.

بعلاوه ، قرار دادن 20٪ یا بیشتر در خانه ، بیمه وام مسکن خصوصی (PMI) را در معرض خطر قرار می دهد. این می تواند هر سال صد یا حتی هزاران دلار پس انداز کند!

اجاره کلایمر خود را به ما بسپارید.


2. شما با پول نقد در بانک بدهی دارید.
اگر اولین بار اردک های مالی خود را به طور پیاپی در اطراف بلوک خرید خانه نداشتید ، احتمالاً چند مورد را به سختی یاد گرفته اید. مانند این واقعیت که مورفی می تواند بو از "مایل" دورتر شود. اگر بتواند اشتباه پیش برود ، خواهد شد! آن درس ها را به خوبی استفاده کنید و یک خریدار خانه باهوش در دور بعدی باشید!

با نگاهی دقیق به منابع مالی خود شروع کنید. اگر تمام بدهی های غیرمجاز خود را پرداخت کرده اید و سه تا شش ماه هزینه در صندوق اضطراری خود دارید ، این یک علامت خوب است که به اندازه کافی از نظر مالی برای خرید دوباره یک خانه مطمئن هستید.

3. شما می توانید هزینه خرید خانه ای را داشته باشید که متناسب با سبک زندگی شما باشد.
یکی دیگر از عواملی که باید در نظر بگیرید این است که خانه شما به خوبی نیازهای روزمره شما را برآورده می کند. شاید بتوانید از یک اتاق خواب دیگر (یا حتی دو) برای خانواده در حال رشد خود استفاده کنید. یا شاید بچه های شما همه بیرون رفته اند و شما آماده هستید که کمترین اندازه را داشته باشید. این آزاد است که یک خانه بزرگ بفروشید ، پول کمتری را برای یک خانه کوچک بپردازید و مابقی را برای بازنشستگی خود سرمایه گذاری کنید.

چه اندازه خود را بالا ببرید و چه از پایین ، مطمئن شوید که وام شما متناسب با بودجه شما باشد. توصیه می کنیم مبلغ پرداختی ماهانه خود را به میزان 25٪ یا کمتر از مبلغ دریافتی خانه با وام 15 ساله با نرخ ثابت حفظ کنید.

4. می توانید حرکت را به صورت نقدی انجام دهید.
آنقدر از هیجان خانه بعدی خود دور نشوید که فراموش کنید هزینه بیرون رفتن از خانه فعلی خود را به خود اختصاص دهید. استخدام جابجایی های حرفه ای؟ برای تأمین هزینه های بسته بندی و حمل وسایل مورد نیاز خود ، هزینه نقدی صرفه جویی کنید.

شما همچنین باید کمی برای سرمایه گذاری در خانه خود سرمایه گذاری کنید تا در زمان نخست آماده باشد. دلارهای بهبود منزل خود را روی رنگ ، جذابیت محدود ، به علاوه ارتقاء آشپزخانه و حمام متمرکز کنید. کمی رنگ تازه و گریس آرنج می تواند راه زیادی را برای ایجاد یک احساس خوب پیش ببرد - و فروش سریع خانه شما!

آیا می خواهید یک پاداش که هزینه یک سکه ندارد؟ درهم و برهمی را پاک کنید. کمد و قفسه های مرتب ، خانه شما را بزرگتر نشان می دهد!

5- شما از نظر عاطفی آماده فروش هستید.
اگر اعداد نشان می دهد که از نظر مالی آماده هستید ، یک حرکت عالی! اما فراموش نکنید — فروش خانه خود نیز یک مسئله احساسی است. قبل از کاشتن نشانه "برای فروش" در حیاط جلو ، یک دقیقه وقت بگذارید تا فقط به چند سوال دیگر پاسخ دهید:

 • آیا آماده هستید تا کار خود را آماده کنید تا خانه شما برای شکارچیان خانه آماده شود؟
 • آیا شما متعهد هستید که آن را برای هفته ها یا ماه ها آماده نشان دادن کنید؟
 • آیا آمادگی شنیدن دلایلی را دارید که خریداران بالقوه بر این باورند که خانه شما کامل نیست؟
 • آیا شما برای مذاکرات صادقانه و گاهاً سخت بسکتبال درباره آنچه خریداران مایل به پرداخت خانه شما هستند ، آماده هستید؟
 • آیا واقعاً حاضر هستید از آنجا بیرون بروید و جایی را که خانواده شما خاطرات خود را ترجیح داده است ، ترک کنید؟


اشتباه نکن ما در تلاش نیستیم از فروش خانه خود با شما صحبت کنیم! ما فقط می خواهیم وقتی تصمیم گرفتید که به مرحله بعدی زندگی خانواده خود بروید ، کاملاً آماده باشید.

تهران کلایمر باسابقه ترین شرکت کلایمر در تهران در زمینه اجاره کلایمر در تهران

یک نماینده واجد شرایط املاک و مستغلات تصویر واضحی از آنچه در فروش خانه شما است ، به شما نشان می دهد و همچنین به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا اکنون زمان مناسب برای شما ، از نظر مالی و عاطفی است.

6. شما بازار را درک می کنید (کمی).
هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که بازار مسکن با دقت 100٪ چگونه کار خواهد کرد. اما اتحادیه ملک مسکن انتظار دارد که رشد قیمت در سال 2020 ادامه یابد. از آنجایی که پیش بینی می شود فروش مسکن در سال 2020 با 11 درصد کاهش یابد ، پیش بینی می شود قیمت متوسط ​​به طور کلی 4 درصد افزایش یابد.1.

قانون عرضه و تقاضا را به خاطر دارید؟ هنگامی که عرضه کاهش می یابد و تقاضا بالا می رود ، قیمت ها نیز به سمت بالا می روند. این بدان معناست که ممکن است خانه شما بیشتر از آنچه فکر می کنید ارزش داشته باشد. این روندها را در نظر بگیرید:

میزان عرضه خانه های فروشی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است (-19٪ در ماه مه سال 2020) در مقایسه با سال گذشته.2
خریداران بالقوه خانه که به دلیل چالش های سال 2020 مجبور شده اند برنامه های خود را به حالت تعلیق درآورند ، اکنون یک فوریت و تقاضای تأخیر برای خرید را تجربه کرده اند. 3
به عبارت دیگر ، بازار داغ تقریباً در مورد هر فروشنده خانه است.

7. شما یک نماینده املاک و مستغلات دارید.
خوب ، شاید همه نشانه‌ها بگویند زمان آن رسیده که خانه خود را به بازار برسانید. فقط به یاد داشته باشید که بازار املاک و مستغلات شما بی نظیر است و وضعیت مالی شما نیز همینطور است. برای اطلاع از چگونگی شکل گیری بازار مسکن فعلی در منطقه شما ، با یک مشاور املاک و مستغلات مشورت کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا یک فروش برای خانواده شما مالی دارد یا خیر.

شریک همکاری با یک حرفه ای که می توانید به شما برای ارائه مشاوره صادقانه اعتماد کنید ، بنابراین می توانید بهترین کار را برای شما و بودجه خود انجام دهید. یک نماینده خوب خدمات را قبل از فروش قرار می دهد اما می داند که وقتی زمان فروش است می توانید کارها را انجام دهید.

یک نماینده املاک و مستغلات چیزی بیش از برنامه ریزی برای نمایش خانه شما انجام می دهد. آنها تجربه و اطمینان را در هنگام انجام بسیاری از وظایف شغلی خود به جدول می آورند ، که شامل موارد زیر است:

 • مشاوره در مورد به روزرسانی ها یا تعمیراتی که باعث جذابیت بیشتر خانه شما می شود
 • به شما در تعیین قیمت مناسب خانه کمک می کند
 • بازاریابی در منزل خود ، تا آنجا که ممکن است در معرض خریداران بالقوه قرار گیرد
 • برنامه ریزی نمایشگاه با خریداران بالقوه
 • هنگام مذاکره پیشنهادات ، از شما مشاوره می گیرند
 • رسیدگی به کلیه مدارک مورد نیاز

یک نماینده املاک و مستغلات با تجربه می تواند به شما کمک کند در جستجوی خانه بعدی خود نیز حرکت کنید. مطمئن شوید که در صورت فروش سریع خانه شما ، گزینه های تهیه نسخه پشتیبان آماده است و نمی توانید فوراً مکان جدیدی را که دوست دارید پیدا کنید. شما نمی خواهید فقط به دلیل در دسترس بودن به خانه ای بروید که از عهده آن برآیید و یا واقعاً دوست ندارید.