هنگام فروش خانه خود از این اشتباهات خودداری کنید - اجاره کلایمر

هنگام فروش خانه خود از این اشتباهات خودداری کنید - اجاره کلایمر

اشتباهاتی در هنگام فروش خانه - اجاره کلایمر

فروش خانه شما می تواند به طرز شگفت آور وقت گیر باشد و از نظر عاطفی چالش برانگیز باشد ، به خصوص اگر قبلاً این کار را نکرده باشید. در بعضی مواقع ممکن است حمله به حریم خصوصی احساس شود زیرا افراد غریبه به خانه شما می آیند و در اطراف کمد و کابینت شما را می بندند. آنها از جایی انتقاد خواهند کرد که احتمالاً فقط به چهار دیوار و سقف برای شما تبدیل شده است ، و از همه مهمتر ، آنها به شما مبلغ کمتری از آنچه فکر می کنید خانه شما ارزش دارد ، ارائه می دهند.


بدون تجربه و معامله پیچیده و عاطفی روی دستان خود ، انجام اشتباهات زیادی برای فروشندگان خانه برای اولین بار آسان است. اما با کمی دانش ، می توانید از بسیاری از این مشکلات جلوگیری کنید. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه می توانید در یک بازه زمانی معقول the بدون اینکه ذهن خود را از دست بدهید بالاترین قیمت ممکن را برای خانه خود دریافت کنید.

اجاره کلایمر


پیشگویی های کلیدی
احساسات خود را کنترل کنید و بر جنبه تجاری فروش خانه خود متمرکز شوید.
استخدام یک نماینده ممکن است هزینه کمی داشته باشد ، اما می تواند حدس و گمان زیادی از فروش بگذارد.
اگر تصمیم به فروش خودتان دارید ، قیمت مناسب فروش را تعیین کنید و زمان سال را در خاطر داشته باشید.
برای فروش آماده شوید ، از تصاویر موجود در لیست خود کم کم استفاده نکنید و هرگونه مشکل در مورد این ملک را فاش کنید.
احساسی شدن
به راحتی می توانید از فروش خانه خود به خصوص اولین خانه خود احساساتی شوید. شما وقت و تلاش زیادی را برای یافتن صحیح و صرفه جویی در هزینه های خود و مبلمان خود صرف کرده اید ، نه اینکه به یاد همه خاطرات بپردازید. بسیاری از افراد هنگام نوبت خداحافظی با مشکل روبرو می شوند.


فکر کنید غیرممکن است؟ در واقع اینطور نیست. هنگامی که تصمیم به فروش خانه خود گرفتید ، به جای اینکه صاحب خانه باشید ، به فکر خودتان به عنوان یک تاجر و فروشنده باشید. در حقیقت ، فراموش کنید که شما در کل صاحب خانه هستید. با نگاهی به معامله از منظر صرفاً مالی اجاره کلایمر ، خود را از جنبه های عاطفی فروش ملک فاصله می گیرید.

همچنین ، سعی کنید به خاطر داشته باشید که هنگام خرید آن خانه چه حسی داشتید. بیشتر خریداران نیز در وضعیت عاطفی قرار خواهند گرفت. اگر بخاطر بسپارید که در حال فروش یک قطعه املاک و همچنین یک تصویر ، رویای آمریکایی و سبک زندگی هستید ، بیشتر سعی می کنید برای صحنه برداری تلاش کنید و شاید برخی از بازسازی های جزئی را برای به دست آوردن دلار بالا انجام دهید. برای خانه خود این تغییرات در ظاهر به قیمت فروش کمک می کند و همچنین در ایجاد آن فاصله عاطفی به شما کمک می کند زیرا خانه کمتر آشنا به نظر می رسد.


برای استخدام یک نماینده؟
اگرچه نمایندگان املاک و مستغلات کمیسیون سنگین را سفارش می دهند - معمولاً 5 تا 6 درصد از قیمت فروش خانه شما ، اما احتمالاً ایده خوبی نیست که سعی کنید خانه خود را به تنهایی بفروشید ، به ویژه اگر قبلاً این کار را انجام نداده باشید. این می تواند وسوسه انگیز باشد ، به خصوص اگر همه آنهایی را که علائم "برای فروش توسط مالک" در چمن های جلوی مردم یا اینترنت دیده اید ، ببینید. پس آیا برای استخدام نماینده هزینه ای پرداخت می کند؟


یک عامل خوب معمولاً بهترین دلایل شما را دارد. آنها به شما کمک می کنند یک تهران کلایمر قیمت فروش منصفانه و رقابتی را برای خانه خود تعیین کنید که شانس فروش سریع شما را افزایش می دهد. یک نماینده همچنین می تواند با تعامل با خریداران بالقوه و از بین بردن لگدگیرهایی که فقط می خواهند به املاک شما بنگرند اما قصد نوشتن یک پیشنهاد را ندارند ، احساسات این روند را کاهش دهد.

نماینده شما همچنین در مذاکره در مورد فروش خانه تجربه بیشتری خواهد داشت و به شما کمک می کند تا از خودتان درآمد بیشتری کسب کنید. و در صورت بروز هرگونه مشكلی در طی فرایند - و معمولاً آن را انجام می دهید - یک متخصص باتجربه در آنجا حضور خواهد داشت تا بتواند آنها را برای شما حل كند. سرانجام ، نمایندگان با کلیه مدارک و مشکلات موجود در معاملات املاک و مستغلات آشنا هستند و می توانند اطمینان حاصل کنند که روند صحیح پیش می رود. این بدان معناست که هیچ گونه تاخیر و اشکالی در معامله وجود نخواهد داشت.

بعد از خواندن همه اینها ، آیا واقعاً باید یک نماینده استخدام کنید؟ فقط شما می توانید تصمیم بگیرید.

اجاره کلایمر


بنابراین تصمیم گرفته اید که یک نماینده استخدام نکنید. خوب است زیرا اینگونه نیست که نمی توان انجام داد. بعلاوه ، افرادی هستند که خانه های خود را با موفقیت می فروشند. اما به یاد داشته باشید ، برای تعیین قیمت فروش جذاب ، باید ابتدا تحقیقات خود را انجام دهید - در مورد خواص اخیراً در منطقه و املاک خود را که در حال حاضر در بازار وجود دارد ، تعیین کنید ، به خاطر داشته باشید که بیشتر قیمت خانه دارای کمیسیون نمایندگی است که در آن مستقر است ، بنابراین ممکن است در نتیجه باید قیمت خود را تخفیف دهید.

شما مسئولیت بازاریابی خود را بر عهده خواهید گرفت ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که خانه خود را در چندین سرویس لیست (MLS) در منطقه جغرافیایی خود قرار دهید تا به بیشترین تعداد خریداران برسید. از آنجایی که هیچ نماینده ندارید ، فردی خواهید بود که خانه را نشان می دهد و با نماینده خریدار در حال مذاکره است که می تواند برای بعضی از افراد وقت گیر ، استرس زا و احساسی باشد.

اگر در حال ترک نمایندگی هستید ، یک وکیل املاک و مستغلات را استخدام کنید تا در نکات تهران کلایمر دقیق تر معاملات و روند سپردن به شما کمک کند. حتی با هزینه وکالت ، فروش خانه به خودی خود می تواند هزاران نفر را نجات دهد. اگر خریدار نماینده داشته باشد ، انتظار دارند جبران شود. این هزینه به طور معمول توسط فروشنده پوشانده می شود ، بنابراین شما هنوز هم باید 1 تا 3٪ از قیمت فروش خانه را به نماینده خریدار بپردازید. 1

تعیین قیمت غیر واقعی
این که آیا شما با یک نماینده کار می کنید یا به تنهایی می روید ، تعیین قیمت مناسب پرسیدن مهم است. به یاد داشته باشید مقایسه بازار مقایسه ای که شما یا نماینده خود هنگام خرید خانه خود انجام داده اید تا قیمت پیشنهادی عادلانه را تعیین کنید؟ خریداران این کار را برای خانه شما نیز انجام می دهند ، بنابراین به عنوان یک فروشنده ، شما باید یک قدم جلوتر از آنها باشید.

 شاید فکر کنید خانه شما ارزش بیشتری دارد ، اما به یاد داشته باشید که بر اساس خانه های قابل مقایسه در منطقه ، قیمتی واقع گرایانه تعیین کنید.
در صورت وجود حباب مسکن ، خانه های گران قیمت عموماً فروخته نمی شوند. در مورد قیمت قیمتی پایین نگران نباشید ، زیرا ، از لحاظ تئوری ، این چندین پیشنهاد ایجاد می کند و قیمت آن را به ارزش واقعی بازار منزل پیشنهاد می کند. در حقیقت ، کمبود قیمت خانه شما می تواند راهی اجاره کلایمر در تهران برای ایجاد علاقه بیشتر به لیست شما باشد و همیشه می توانید از پیشنهاد بسیار کم خودداری کنید.

انتظار قیمت سؤال کننده
هر خریدار هوشمند مذاکره خواهد کرد و اگر می خواهید فروش را تکمیل کنید ، ممکن است مجبور شوید توپ را بازی کنید. اکثر مردم می خواهند خانه های خود را با قیمتی ذکر کنند که خریداران را به سمت خود جلب کند در حالی که هنوز از اتاق تنفس برای مذاکره خارج می شوند - نقطه مقابل استراتژی کم هزینه که در بالا توضیح داده شد. این ممکن است کار کند ، این امکان را به شما می دهد تا خریدار احساس کند ارزش خوبی را کسب می کند در حالی که به شما امکان می دهد مبلغی را که نیاز دارید از فروش دریافت کنید.

البته ، این که آیا شما به قیمت کمتری یا کمتر از قیمت سؤال خودتان رسیدگی خواهید کرد ، نه تنها به استراتژی قیمت گذاری شما بستگی دارد ، بلکه به این بستگی دارد که شما در بازار خریدار هستید یا در بازار فروشنده هستید و اینکه چقدر خوب خانه خود را ترسیم کرده اید و مدرن شده اید .

فروش در ماه های زمستان
باور کنید یا نه ، واقعاً زمان مناسبی برای فروش در طول سال وجود دارد. زمستان ، به ویژه اجاره کلایمر در تهران در حدود تعطیلات ، به طور معمول زمان کندی در سال برای فروش خانه است. مردم مشغول مشغله های اجتماعی هستند و هوای سرد باعث می شود فقط ماندن در خانه جذاب تر شود. از آنجا که به احتمال زیاد خریداران کمتری به دنبال هستند ، ممکن است فروش خانه شما بیشتر طول بکشد ، و ممکن است شما به اندازه پول بدست نیاورید. با این وجود ، می توانید با دانستن این نکته که دلایل خریداران فعال وجود ندارد ، به همان میزان فروشندگان رقیب وجود نداشته باشند ، که بعضی اوقات می توانند به نفع شما باشند.

شما ممکن است بهتر منتظر باشید. ممانعت از هرگونه شرایط تسکین دهنده که ممکن است کلایمر شما را در فروش زمستان یا تعطیلات مجبور کند ، لیست را در نظر بگیرید که هوا هنگام گرم شدن شروع می شود. مردم معمولاً هنگام گرمتر شدن آماده و مایل به خرید خانه هستند.

پوشاندن عکس در لیست
این روزها بسیاری از خریداران به دنبال آنلاین خانه می گردند و بسیاری از این خانه ها عکس هایی دارند که اگر هیچ تصویری از خانه خود نداشته باشید ، خودتان را به یک حقارت تبدیل می کنید. در عین حال ، آنقدر عکس ضعیف از خانه های فروشی وجود دارد که اگر کار خوبی انجام دهید ، لیست شما را جدا کرده و به ایجاد علاقه اضافی کمک می کند.

عکس های خوب باید واضح و واضح و واضح باشد و در طول روز که نور طبیعی زیادی در دسترس است باید گرفته شود. آنها باید بهترین دارایی خانه شما را به نمایش بگذارند. در صورت امکان از لنزهای با زاویه دید عریض استفاده کنید - این به شما امکان می دهد تا به خریداران بالقوه ایده بهتری نسبت به آنچه در کل اتاق ها است ارائه دهید. در حالت ایده آل ، یک عکاس حرفه ای در املاک و مستغلات را استخدام کنید تا به جای این که به نماینده خود اجازه دهید عکس های فوری را بر روی یک تلفن بگذارد ، نتایج عالی را بدست آورد.

و فقط در عکس ها متوقف نشوید. برای افزودن لیست بیشتر ، یک تور ویدیویی یا نمای 360 درجه را در نظر بگیرید. این کار را با هر گوشی هوشمند به راحتی می توانید انجام دهید. مطمئناً شما می توانید خریداران بالقوه بیشتری را برای پیاده روی درهای خود برای نمایشگاه ها جلب کنید. حتی اگر به آنها مقدماتی از اموال خود را بدهید ، حتی می توانید پیشنهادات بیشتری دریافت کنید.

حمل بیمه مناسب نیست
وام دهنده شما ممکن است شما را ملزم به اخذ بیمه نامه صاحب خانه کند. در غیر این صورت ، می خواهید مطمئن شوید که در صورت بروز یک سانحه بیننده در محل ، یک بیمه شده اید و سعی می کنید از شما برای جبران خسارت شکایت کنید. شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که هیچگونه خطری در این ملک وجود ندارد یا برای کاهش آنها گام برداشتید (به عنوان مثال فرزندان خریداران بالقوه را از استخر خود دور نگه دارید و سگ های خود را در حین نمایشگاه از خانه خارج کنید).

پنهان کردن مشکلات عمده
فکر می کنید می توانید با پنهان کردن مشکلات عمده در املاک خود دور شوید؟ هر گونه مشکلی در حین بازرسی خریدار کشف می شود. شما باید دو گزینه برای مقابله با هر مسئله ای داشته باشید. یا مشکل را قبل از مواقع برطرف کنید و قیمت ملک زیر ارزش بازار را برای آن حساب کنید. از طرف دیگر ، می توانید ملک را با قیمتی عادی لیست کنید و به خریدار اعتبار دهید تا مشکل را برطرف کند.

به یاد داشته باشید: اگر مشکل را از قبل برطرف نکردید ، ممکن است تعداد منصفانه ای از خریدارانی که می خواهند به خانه کلید تبدیل شوند را از بین ببرید. اگر می خواهید از محاصره خانه های خود در صورت عقد قرارداد ، از غافلگیری های پرهزینه جلوگیری کنید ، بازرسی از خانه شما قبل از لیست است. علاوه بر این ، بسیاری از ایالت ها قوانین افشاگری دارند. بسیاری از فروشندگان ملزم به حل مشکلات شناخته شده در مورد خانه های خود در صورت درخواست مستقیم خریداران می شوند ، در حالی که برخی دیگر تصمیم می گیرند که فروشندگان باید به طور داوطلبانه موضوعات خاص را فاش کنند.

آماده شدن برای فروش نیست
فروشندگانی که خانه های خود را تمیز نمی کنند و صحنه می گیرند ، پول را تخلیه می کنند. اگر نمی توانید یک حرفه ای را استخدام کنید نگران نباشید. کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید به تنهایی انجام دهید. عدم انجام این کارها باعث کاهش قیمت فروش شما می شود و همچنین ممکن است به هیچ وجه مانع از فروش شما شود. به عنوان مثال ، اگر شما در موارد جزئی مانند یک درب کار شکسته شرکت نکرده اید ، یک خریدار بالقوه ممکن است تعجب کند که آیا خانه دارای موضوعات بزرگتر و پرهزینه ای است که به آنها رسیدگی نشده است.

یک دوست یا نماینده داشته باشید ، شخصی که جفت چشم تازه ای دارد ، مناطقی از خانه خود را که نیاز به کار دارند ، مشخص کنید. به دلیل آشنایی با خانه ، ممکن است از نقاط مشکل آن مصون باشید. Decluttering ، تمیز کردن کامل ، قرار دادن یک پوشش جدید از رنگ روی دیوارها و خلاص شدن از هرگونه بو نیز به شما کمک می کند تا احساس خوبی از خریداران داشته باشید.

خریداران سازگار نیست
اگر شخصی می خواهد خانه شما را ببیند ، باید آنها را در آن جا قرار دهید ، حتی اگر این شما را ناراحت کند. و بله ، شما باید قبل از هر بازدید ، خانه را تمیز و مرتب کنید. اگر هفته گذشته خانه شما تمیز باشد ، خریدار نمی داند و مراقبت نمی کند. این کار زیادی است ، اما در این جایزه متمرکز شوید.

فروش به خریداران غیرمجاز
این انتظار بیش از حد معقول است که انتظار داشته باشید خریدار پیش نامه تأییدیه را از وام دهنده رهنی یا اثبات وجوه برای خرید وجه نقد بیاورد تا نشان دهد پول برای خرید خانه دارد. امضای قرارداد با خریدار منوط به فروش املاک خودشان است که در صورت بسته شدن در یک تاریخ خاص ، ممکن است شما را در یک بند جدی قرار دهد.

خط پایین
اطمینان حاصل کنید که از نظر ذهنی و مالی برای سناریوهای کم ایده آل آماده شده اید ، حتی اگر هیچ یک از این اشتباهات را انجام ندهید. این خانه ممکن است خیلی طولانی تر از آنچه انتظار دارید ، در بازار بنشینید ، به خصوص در یک بازار رو به کاهش. اگر نمی توانید یک خریدار را به موقع بیابید ، ممکن است در تلاش باشید تا دو وام مسکن را بپردازید ، مجبور شوید خانه خود را اجاره دهید تا اینکه بتوانید یک خریدار یا در شرایط وخیم را در سلب حق اقامه دعوی پیدا کنید. با این حال ، اگر از اشتباهات گران قیمت ذکر شده در اینجا جلوگیری می کنید ، راهی طولانی خواهید داشت که بتوانید بهترین پایت خود را به جلو و دستیابی به آن فروش بی نظیر و پرسود سودآور برای همه فروشندگان خانه امیدوار کنید.

رقابت  ریسک رایگان با 100000 دلار پول نقد مجازی
مهارت های تجاری خود را با شبیه ساز بورس رایگان ما آزمایش کنید. با هزاران معامله گر Investopedia رقابت کنید و راه خود را به بالا معامله کنید! قبل از شروع ریسک برای پول خود ، معاملات را در یک محیط مجازی ارسال کنید. استراتژی های معاملاتی را به گونه ای تمرین کنید که وقتی آماده ورود به بازار واقعی هستید ، عمل مورد نیاز خود را انجام داده باشید