اجاره کلایمر در کرج - تهران کلایمر

اجاره کلایمر در کرج - تهران کلایمر

برای اجاره کلایمر در کرج با تهران کلایمر باشید.

تهران کلایمر با بیش از یک دهه سابقه کار با کلایمر در تهران و کرج توانسته جایگاه بسیاری عالی در این زمینه بدست آورد.

و با انجام بیش از 1000 پروژه موفق در تهران و کرج بدون خطر به یکی از موفق ترین ها تبدیل شده است.

اگر نیاز به اجاره کلایمر در کرج  دارید با ما در تماس باشید.

برای پاسخ به هر نوع سوال ام از کلایمر اجاره ای ، اجاره کلایمر ساختمانی و .... با ما باشید.

اجاره کلایمر در کرج

تبریک می گویم! شما سرانجام به آن مرحله از زندگی خود رسیده اید که قصد دارید بیش از 12 ماه اجاره در همان مکان باشید.

شما می خواهید به جای اینکه آن پرداخت های اجاره مزاحم را به صورت ماهانه انجام دهید ، هر ماه سهام عدالت کسب کنید و سرانجام با سقفی دائمی روی سر خود قرار بگیرید. مالک شدن در خانه کاملاً ارزشش را دارد. اما بسیار مهم است که شما برای تفاوت بین اجاره و مالک بودن خانه آماده باشید. در اینجا 5 نکته برای یادآوری انتقال از اجاره به مالک خانه آورده شده است. اما اجاره به سادگی به پرداخت وام مسکن با نسبت 1: 1 تبدیل نمی شود - کمی بیشتر از آنچه شما تصور می کنید از انتقال از مستاجر به صاحب خانه انجام می شود ، از هزینه های پیش پرداخت گرفته تا آنچه در صورت خراب شدن ماشین ظرفشویی و بیرون آمدن غذا انجام می شود. آب طعم دار در سراسر کف شما. در حالی که آماده می شوید مشعل مالکیت خانه را بردارید ، این پنج مورد را بخاطر بسپارید ، حال شما خوب خواهد شد و از یک مستاجر به یک مالک خانه تبدیل خواهید شد.

1) پیش پرداخت هزینه های زیادی وجود دارد
با سپرده گذاری وثیقه خود خداحافظی کنید. هنگام خرید خانه ، چند هزینه متفاوت در انتظار شما است. بزرگترین (معمولاً ، مگر اینکه وام مسکن صفر داشته باشید) ، که یکی از بزرگترین موانع خریداران مسکن امیدوار را به همراه دارد ، پیش پرداخت است. مبلغی که شما نیاز دارید به برنامه وام شما بستگی دارد ، اما انتظار دارید که بین 3 تا 20 درصد از قیمت خرید خانه را پرداخت کنید. اگر پول برای پیش پرداخت ندارید، گزینه هایی برای پرداخت بسیار کمتری از قبل وجود دارد.

گاهی اوقات به 3٪ (و گاهی صفر کاهش) - با بیمه رهن خصوصی یا وام از طریق اداره مسکن فدرال (FHA). با این حال ، این پیش پرداخت های کم ، پرداخت های ماهانه بیشتر و در کل قیمت مسکن بالاتری را ایجاد می کنند. و سپس آن هزینه های آویز بسته شدن وجود دارد که به طور متوسط ​​حدود 2100 دلار در یک خانه 200000 دلاری است. این "هزینه های بسته شدن" اغلب موارد ضروری را پوشش می دهد: منشأ وام مسکن ، بیمه عنوان ، نظرسنجی زمین (در صورت وجود) ، بازرسی از خانه ، بیمه نامه ، ارزیابی و موارد دیگر.

2) پرداخت های ماهانه فراتر از رهن است.
ماهانه ، پرداخت وام شما می تواند کاملاً شبیه چک اجاره شما باشد. در حقیقت ، یک مطالعه اخیر نشان داده است که در اکثر قریب به اتفاق ایالت ها ، مالک بودن خانه و پرداخت وام مسکن در کتاب جیبی شما آسان تر از اجاره است.

خانه شما به احتمال زیاد بزرگترین سرمایه گذاری شما است ، بنابراین می خواهید از آن با بیمه (duh!) محافظت کنید. مطمئناً ، بیمه اجاره کنندگان "به شدت توصیه شده بود" ، اما بیمه صاحبان خانه برای محافظت از سرمایه گذاری ، وسایل و رهن شما کاملاً ضروری است. در واقع ، تقریباً تمام وام دهندگان وام های رهنی به آن نیاز دارند. نگران نباشید ، پرداخت بیمه صاحبان خانه در یک پرداخت وام واحد قرار می گیرد.

و در آخر اینکه ، شما می خواهید هر ماه پول مالیات بر دارایی را جمع کنید ، که معمولاً درصدی از ارزش ارزیابی شده زمین و سازه های موجود در آن است. این نرخ بسیار محلی است ، اما متوسط ​​خانوار کمی بیش از 2000 دلار پرداخت می کند. این خبر خوب است؛ اگرچه مالیات بر املاک به طور کلی توسط شهرستان شما به صورت سالانه یا شش ماهه صورت می گیرد ، پرداخت وام شما به اندازه کافی برای گذاشتن پول در یک حساب سپرده شامل می شود تا مالیات های املاک شما به طور خودکار هنگام سررسید این صورتحساب پرداخت شود.

3) اگر هنوز بودجه اضطراری خود را کنار نگذاشته اید ، زمان آن فرا رسیده است.
کنار گذاشتن "صندوق اضطراری" با اندازه مناسب فقط مربوط به صاحبان خانه نیست ، اما به عنوان یک مالک خانه از اهمیت بیشتری برخوردار است. حداقل توصیه این است که حداقل سه ماه هزینه زندگی برای پرداخت مجدد داشته باشید - اجاره ، غذا ، آب و برق و هر هزینه دیگری که دارید - اما شش ماه بهتر است. برخی حتی تا آنجا پیش می روند که ارزش دو سال را توصیه می کنند ، که قطعاً چیزی است که ارزش آرزو دارد ، اما کار ساده ای نیست. این بودجه در صورت از دست دادن شغل ، خرابی لوازم خانگی یا قبض های عمده پزشکی از شما محافظت می کند. تصور کنید که اگر بدانید 3-6 ماه هزینه در بانک دارید ، فقط در صورت بروز اتفاق دیوانه ای ، زندگی شما چقدر استرس آور خواهد بود!

4) شما خدمه نگهداری خود هستید.
بودجه تعمیر و نگهداری شما اکنون باید بیش از لامپهای باتری و دتکتور دود را پوشش دهد. جدا از بودجه اضطراری که پس انداز کرده اید ، می خواهید هر سال حداقل 1٪ از هزینه خانه را برای پروژه های نگهداری هزینه کنید. هنگامی که وارد خانه می شوید (و کاملاً منظم بعد از آن) وسایلی را که در اختیار دارید و نوع شکل آن ها را برای اولویت بندی ارتقا و خدمات ، بررسی کنید. آخرین بار در چه زمانی کوره شما بازرسی شد؟ آیا آبگرمکن از دهه 70 اصل است؟ چند عدد از آن را قیمت گذاری کنید و آن آبگرمکن را در بالای لیست خود قرار دهید - برای مثال در بالا یک تهویه هوا یا ماشین ظرفشویی. در صورت استفاده نکردن ، این پول نقد تعمیر و نگهداری برای پروژه های بزرگتر ، مانند تعویض سقف مفید خواهد بود.

از شما بعنوان یک مالک خانه نیز نگهداری منظم تری برخوردار است. آن حیاطی که در مورد آن خواب دیده اید - اغلب باید تراش داده شود. و این بدان معناست که شما باید ماشین چمن زنی داشته باشید. هنوز مثل حیاط همسایه ها به طور طبیعی مانیکور نیستید؟ علف های هرز را برداشته و آن لبه ها را تمیز کنید. بسته به محل زندگی خود ، به ریشه های چنگک (و کیسه های برگ یا تار برای انتقال برگها به حاشیه) و بیل و یخ زدگی به زمستان احتیاج خواهید داشت. از قبل برنامه ریزی کنید: شما می خواهید آن بیل را قبل از صبح برفی دسامبر که به آن احتیاج دارید ، بخواهید.

5) همسایگان شما برای همیشه هستند (یا حداقل برای مدتی طولانی)
این یکی ساده ترین تغییری است که می توانید هنگام رفتن از اجاره به صاحب خانه ایجاد کنید و احتمالاً یکی از جالب ترین آنهاست. همسایگان شما دیگر تولیدکننده دیده نشده پایکوبی بی پایان در آن طرف سقف شما نیستند - آنها متحدان شما در ماموریت ایجاد مکانی عالی برای زندگی هستند. لازم نیست قبل از رفتن نان موز بپزید ، اما باید خودتان را معرفی کنید و کمی با آنها و سبک زندگی آنها آشنا شوید (این حتی قبل از خرید نیز کار خوبی است). قبل از اینکه درخواست آنها را برای رد کردن موسیقی خود در ساعت 11 شب رد کنید - یا خیلی پرخاشگرانه از همان آنها بخواهید - فقط به یاد داشته باشید که آنها روز بعد همچنان در آنجا خواهند بود. روز بعد.