اجاره کلایمر در تهران | 09121172669

اجاره کلایمر در تهران | 09121172669

شرکت تهران کلایمر یک شرکت قدیمی و موفق در زمینه خرید، فروش، تعمیر و اجاره کلایمر در تهران و کرج با بیش از 10 سال سابقه کاری در این زمینه و موفق به دریافت چندین لوح تقدیر می باشد. و با انجام دادن بیش از 1000 پروژه موفق در تهران و کرج می باشد. چیزی که این شرکت را با دیگر شرگت های رقیب متمایز می کند، اجاره ارزان و ایمنی بیش از حد می باشد. برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره کلایمر می توانید با ما در تماس باشید.

کلایمر چیست؟

یک دستگاه بالابری است که بجای داربست ساخته شده است و دسترسی به ارتفاعات و جاهایی که امکان داربست وجود ندارد استفاده می شود. این دستگاه مناسب برای کارهای تعمیراتی، رنگ آمیزی، سیمانکاری، کار در نما، کامپوزیت و تعویض شیشه برج های بلند استفاده می شود. کلایمر به دلیل قیمت ارزان، ایمنی بیش از حد نسبت به داربست و سریع بودن جایگاه فوق العاده ای در این صنعت به دست آورده است. و هر روز سفارش کلایمر نسبت به داربست بیشتر و بیشتر می شود.

هزینه اجاره کلایمر در تهران

اگر شما نیاز به کلایمر داشته باشید کافیست با تهران کلایمر در تماس باشید. شرکت تهران کلایمر دستگاه کلایمر را به محل کار آورده و نصب می کند و بعد از اتمام کار دستگاه را باز می کنند. هزینه اجاره کلایمر شامل: هزینه جابجایی کلایمر، نصب و باز کردن، هزینه اجاره خود کلایمر و هزینه کارگر می باشد. که مبلغی حدود 4 میلیون تا بالاتر می شود. که به مدت یک ماه با اجاره داده می شود. اگر مدت کار بیشتر از یک ماه طول بکشد این هزینه را باید دوباره پرداخت کنید. حالا چه یک ماه طول بکشید یا پانزده روز.

چندتا از مزایای اجاره کلایمر:

 • ظرفیت بار زیاد
 • سرعت زیاد
 • زمان نصب و برچیدن حدود %30 سریعتر از داربست معمولی
 • کاهش هزینه کار
 • کاهش اتصالات ساختمان
 • بهبود امنیت سایت در ساعات کاری و بعد از آن
 • می توان موارد و تجهیزات را به سکویی برد که باعث کاهش خرابی کار کارگران می شود.

اجاره کلایمر در تهران: 

تهران کلایمر، همیشه در سرتاسر تهران در این زمینه بهترین بوده و تا کنون، کار بیش از هزار پروژه بزرگ و کوچک را در تهران با موفقیت به اتمام رسانده است. پس اگر نیاز به کلایمر دارید، یا هر گونه سوالی در مورد کلایمر دارید، می توانید از تهران کلایمر بپرسید.

اجاره کلایمر در کرج:

 شرکت تهران کلایمر کار اول خود را از تهران شروع کرد و به دلیل استقبال خوب کاربران در کرج نیز به فعالیت پرداخته است. اگر شما در کرج هستید و نیاز به کلایمر دارید، کافی است با تهران کلایمر  باشید. برای اجاره کلایمر در کرج با ما در تماس باشید.

چه کسی نیاز به آموزش نصب و راه اندازی کلایمر دارد؟

این سوالی است که اغلب  پرسیده می شود زیرا توصیه ها و راهنمایی هایی وجود دارند که تفسیر آن ها دشوار است. ANSI 92.9 استاندارد طراحی برای MCWP هست که هنگامی که یک فرد مجاز با استفاده از MCWP است، وی باید تحت هدایت یک فرد واجد شرایط آموزش دیده باشد. مقررات OSHA می گوید: " کارفرما باید به هرکارمندی که روی دستگاه کلامیر کار میکند آموزش دهد تا خطرات مرتبط با نوع کلایمر را بشناسد و روشهای کنترل خطرات را به حداقل برساند. بنابراین، نه تنها کاربر باید آموزش دیده باشد بلکه شخصی که کاربر را آموزش می دهد، باید داری گواهینامه و اعتبارنامه (اثبات دانش و دانش به مقدار کافی) باشد که دانش و تجربه خود را در مورد موضوع اثبات کند. تهران کلایمر، به تمامی کارکنان خود آموزش کامل را داده است. و همه دارای مدرک استاندارد استفاده از کلایمر را دارند.

موارد زیر نکات خاصی است که می توانید هنگام استفاده از دستگاه کلایمر باید رعایت شود:

 • کارگران باید در زمینه نصب و استفاده از دستگاه کلایمر از الگوی خاص توسط یک فرد صالح تعیین شده آموزش ببینند.
 • تعدادی از تلفات گزارش شده در ارتباط با داربست های دستگاه کلایمر اصلاحاتی است که در سایت انجام می شود. کلیه تغییرات باید توسط یک مهندس حرفه ای ارزیابی شود.
 • برای حفظ تعادل باید سکو به درستی بارگیری شود و نباید از طول مجاز سازنده فراتر رود.
 • برای انجام کارها از جمله بارگیری سکو، حصار ایمنی لازم است.
 • نقطه لنگر باید به اندازه کافی در تنش و فشرده سازی قوی باشد تا نیازی های مورد نیاز را برآورده کند(معمولا 1360 کیلوگرم).
 • در صورت پیش بینی بارهای سنگین، ممکن است الزامات اتصال به سیستم افزایش یابد.
 • سط زمین باید توسط یک فرد واجد شرایط ارزیابی شود تا مشخص شود آیا توانایی تحمل بار را دارد یا نه از جمله وزن بالابر و کارگاران و مصالح ساختمانی
 • داربست نباید روی یک سطح ناهموار نصب شود. فرورفتگی ها، حفره ها یا پرکردن نرم می تواند در ثبات داربست تاثیر منفی بگذارد. توصیه های سازنده در مورد ابعاد کفگیر باید رعایت شود.

اجاره کلایمر در تهران

داربست الکترونیکی چیست؟

سری برقی که به عنوان "داربست های الکتریکی" نیز شناخته می شود ، در تنظیمات مختلف صنعتی از استانداردهای عملکرد بیشتر است. کلایمر برقی که برای کار با آن آسان ساخته شده اند، می توانند به سرعت مونتاژ و برچیده شوند. این باعث بهبود کارایی سایت و ایمنی پرسنل می شود. علاوه بر این ، هر یک از بخشهای دکل فولادی دارای پیچهای اسیر است که امکان نصب ساده را مستقیماً از روی سکو فراهم می کند. کلایمر برقی  1600 پوندی و 3300 پوندی GEDAUSA که در سطح جهانی به دلیل تطبیق پذیری و سهولت استفاده مورد اعتماد هستند ، فناوری نوآورانه را در یک سیستم مدولار تجسم می بخشند. 

سیستم های کلایمری تهران کلایمر


سیستم های کار ما در کلایمر می توانند همه را بالا ببرند انواع بارها و وضعیت آنها را به نزدیکترین حالتمیلی متر به معنای ابزار و مواد سنگین است پس همیشه قابل دسترسی است. علاوه بر این ، یک کلایمر کار با توجه به واقعیت امکان دسترسی آسان را فراهم می کندکه هیچ لوله داربستی از آن بیرون زده وجود نداردساختار. علاوه بر این ، سیستم عامل کار می کند یک کار ایمن و راحت ایجاد می کندمحیط در حالی که تولید را افزایش می دهد و کاهش هزینه.

چند منظوره بودن کلایمر 

در معماری مدرن ، نماها وارد می شوندهمه اشکال و اندازه هازاویه دار ، لرزان ، بیش از حد معلق یاواپس نشینی، پسروی. علاوه بر این ، لعاب و ذغال سنگسیستم ها بسیار زیاد به کار گرفته می شوندقالب ها. در موادی مانند آلومینیومو سنگ طبیعی وضعیتهایی از این نوع ،به طور دقیق در ارتفاعات بزرگ، نیاز به a فضای کاری امن ، واضح و پایدار است.

شناسایی فنی دستگاه کلایمر

مشخصات فنی برای پلتفرم کار کلایمر  شاسی پایدار. کاملاً متحرک سیستم محرک قدرتمندی در زیر سیستم در نتیجه ، پلاسما بدون مانع باقی می ماند و موتورها محافظت می شوند تمام اجزای سازه ای گالوانیزه داغ هستند به عنوان استاندارد. برای افزایش عمر مفید. دستگاه است با استفاده از بالای اجزای محدوده هزینه های نگهداری و خرابی من حداقل  تنظیم سطح الکترو مکانیکی  روی سیستم برای ماشین دو قلو  سیستم لنگر ساده و انعطاف پذیر که می تواند باشد درد در هر نقطه از ساختمان است.

اجاره کلایمر در کرج

ایمنی کلایمر


در تمام پروژه های  ما مطابق باسخت ترین شرایط ایمنی و کیفیت ارائه می شوند .ما فقط با سازه های گالوانیزه با درجه بالا کار می کنیم مواد ، که البته مطابق با بسیارآخرین استانداردها طیف گسترده ای از دوره ها وجود دارد. در دسترس برای محصولات ما در زمینه فنی و فنیجنبه های تجاری مانند موارد کاربردی ،ورود به سیستم ، ایمنی ، بارگیری و کار با ماشین آلاتو پیکربندی کنترل و...

چه کسی و چقدر برای نصب و مدیریت کلایمر نیاز دارد؟ 

این سوالی است که اغلب پرسیده می شود زیرا یافتن توصیه ها و راهنمایی های موجود هم دشوار است و هم قابل تفسیر. ANSI 92.9 ، استاندارد طراحی برای MCWP تصریح می کند که "وقتی فردی مجاز به استفاده از MCWP باشد ، باید تحت نظر یک فرد واجد شرایط آموزش ببیند. مقررات OSHA می گویید که : "کارفرما باید هر کارمندی را که در حالی که روی کلایمر آموزش دیده توسط شخصی واجد شرایط در زمینه کار انجام می دهد ، شناسایی کند تا خطرات مربوط به نوع کلایمر را بشناسد و روش های کنترل یا به حداقل رساندن این خطرات را درک کند. بنابراین ، نه تنها باید کاربر آموزش ببیند بلکه شخصی که کاربر را آموزش می دهد باید دارای گواهینامه (اعتبار و تجربه کافی به اثبات رسیده) و گواهینامه های اثبات دانش و تجربه خود در مورد کلایمر  باشد.

چه کسی این افراد را ارزیابی می کند و اعتبار می گیرد؟

بعلاوه ، اگرچه ممکن است شرکت های کلایمر هنگام خرید تجهیزات خود ذینفع آموزش بوده باشند ، اما چالشهای فردی سایت نیاز به آموزشهای بیشتر ، عمیق ، مانند روشهای بستن می تواند در هر شغل متفاوت باشد. همچنین شرایط زمین ، آب و هوای نامساعد ، ازدحام محل کار ، پارکینگ زیرزمینی یا زیرزمین ، خطوط برق سربار و غیره. روش های کار را متناسب با برنامه های شخصی تغییر دهید.

هرکسی که با یک کلایمر برخورد کند نیاز به سطحی از آموزش دارد و گروه های اصلی عبارتند از:

 • اپراتور موبایل
 • اپراتور
 • تظاهرات کننده
 • نصاب
 • نصب پیشرفته

کلایمر در مقابل داربست:

برای تعیین اینکه آیا برای پروژه خود به کلایمر نیاز دارید ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • کلایمر را می توان به چندین دکل ثابت کرد ، ارتفاعات و بارهای بیشتری را فراهم می کند
 • برای ارتفاعات پایین ، کوهنوردان دکل به راحتی متحرک هستند ، و باعث انتقال سریع به محل های کار جدید می شوند
 • محموله ها بسته به سیستم بین 3000 تا 10000 پوند در هر دکل متغیر است
 • قطعات کلایمر  کمتر از داربست های معمولی هستند که این امر سرعت نصب و جابجایی را تسریع می کند
 • کلایمر می توانند شما را به ارتفاع دقیق موردنیاز خود برسانند و کار با مواد را بسیار ایمن تر و راحت تر کنند.
 • مزایای ارائه شده توسط کلایمر به شما امکان می دهد حمل و نقل عمودی را با خطرات کمتری و کارایی بیشتر از داربست انجام دهید ، همه با قابلیت کارایی حاصل از یک سیستم جمع شدن سریع. کلایمر مزایای بسیاری را به همراه دارند ، اما در بعضی موارد ، ممکن است شما به چیزی محصور یا دائمی تر احتیاج داشته باشید ، در این صورت ممکن است آسانسور صنعتی یا سیستم بالابر لازم باشد. کلایمر های تهران کلایمر با کیفیت طراحی شده اند. ما  حمل و نقل عمودی را در کنار خدمات طراحی و نصب داربست سفارشی ارائه می دهیم. دکل کوهنوردانی که ارائه می دهیم می توانند فقط با ارتفاعات چند طبقه تا بلندهای کاملاً بزرگ و همچنین هر چیز در این بین سازگار شوند. بگذارید به شما کمک کنیم امن ترین و مقرون به صرفه ترین راه حل را برای نیازهای حمل و نقل عمودی پیدا کنید.