اجاره کلایمر در کرج و تهران - 09121172669

اجاره کلایمر در کرج و تهران - 09121172669

اجاره کلایمر در تهران و کرج 09121172669

برای اجاره کلایمر در کرج و اجاره کلایمر در تهران با این شماره ها تماس حاصل فرمائید: 09121172669 - 09123652817

روش های نبوغ برای ایجاد بوی خوب در خانه

زندگی اتفاق می افتد. شما آشپزی می کنید ، شاید حیوانات خانگی داشته باشید - اما همه خانه تمیز و خانه تازه می خواهند. دانستن اینکه چگونه فضای خود را با رایحه ای دلپذیر روبرو کنید بخشی اساسی از مالکیت خانه و آپارتمان است. بازگشت به فضای تازه نه تنها خوشایند است ، بلکه مهمانان نیز از شما تشکر می کنند.

در زیر 25 بهترین راه برای ایجاد بوی خوب در خانه وجود دارد. اکثر آنها کاملاً طبیعی هستند و انجام همه آنها در برنامه روزمره آسان است.

1. از شمع استفاده کنید.
یک روش کلاسیک برای ایجاد بوی خوب در خانه استفاده از شمع است. این گزینه خوبی برای مواد معطر کوتاه مدت است - به خصوص اگر مهمانان در حال آمدن هستند. در مورد محلی که شمع قرار می دهید استراتژیک باشید و مطمئن باشید که رایحه ها را با هم مخلوط نمی کنید. اجاره کلایمر آنها باید در یک فضای باز باشند که اجازه می دهد رایحه آنها نفوذ کند.

2. ذوب موم
دستگاه های ذوب موم مانند شمع ها روشی آزمایش شده برای ساختن اتاق را به صورت خانگی ارائه می دهند. موم مخصوص ذوب شدن با روغنهای اساسی تزریق می شود و می تواند اثرات آرام بخشی ایجاد کند. این انقباضات برای بوی پیچیده یک اتاق مناسب است - به یاد داشته باشید که آنها را با دقت کنترل کنید.

3. بخور سبك
عود در دوران هیپی ها ، اما متنوع تر از آنچه مردم تصور می کنند ، کلایمر  بخور یک روش زیبا برای عطر و بوی گرم و گرم به خانه شما است.
یک چوب می تواند ساعت ها دوام داشته باشد و رد دود مسحورکننده ای از مواد معطر و شگفت انگیز را ایجاد کند. نگهدارنده بخور بخورید تا سطح زیر چوب بخور شما با ریختن خاکستر نسوزد.

4- از پخش کننده روغن ضروری استفاده کنید.
پخش کننده های اسانس جایگزین خوبی برای شمع هستند. آنها نه تنها از شمع ایمن هستند ، بلکه ماندگاری بیشتری نیز دارند. بعضی از اینها حتی می توانند به یک خروجی متصل شوند و در یک بازه زمانی منظم پخش می شوند تا از پودرهای معطر به طور مداوم تا زمان تمام شدن روغن اطمینان حاصل کنند.

5. گلدان درست کنید
گلدان گلدان یک روش سرگرم کننده برای تقویت رایحه خانه شما است. دستور العمل هایی برای همه فصول وجود دارد و آنها از مواد طبیعی استفاده می کنند. اگر شرکتی بیش از حد دارید ، حدود یک ساعت قبل از اینکه مواد برای حداکثر ماندگاری معطر ظاهر شوند ، جوشیدن را شروع کنید.

6. از گیاهان تازه استفاده کنید.
داشتن مزایای بیشتر از بوی تمیز ، گیاهان تازه می تواند زندگی کلی خانه را افزایش دهد. بسته به نوع گلهایی که انتخاب می کنید ، رایحه ها می توانند از منفجرهای عمیق و گیاهی گرفته تا مرکبات باشند. گیاهان را نزدیک یک پنجره باز قرار دهید تا عطر آنها بتواند در سراسر خانه شما حرکت کند.

7. پنجره را باز کنید.
باز شدن پنجره ها ممکن است بدیهی به نظر برسد ، اما می تواند معجزه کند. هر زمان از سال ، هر از گاهی پنجره های خود را کمی باز کنید تا هوای تازه به فضای زندگی شما راه یابد.

این گردش خون به گردش هوا کمک می کند و باعث ایجاد تردی طبیعی در سراسر خانه می شود. فقط مراقب باشید که آنها را در زمستان باز نگذارید - این می تواند باعث یخ زدگی و ترکیدگی لوله ها شود.

8. پخت
چه چیزی غذای خوشمزه و رایحه های خوش طعم به شما می دهد؟ پخت قرار دادن دسته ای کلوچه در فر یا شلاق زدن برخی از براونی ها روش خوبی برای دنج نگه داشتن خانه است. اجازه دهید کالاهای پخته شده شما در فضای باز خنک شوند تا تفرج شیرینی در کل فضای شما افزایش یابد.

9. از دانه های قهوه استفاده کنید.
برای عطر و بوی خوب و خانگی ، از دانه های قهوه استفاده کنید. لوبیاها را درون ظرف ضد سوختگی بریزید و زیر آن شمع چای روشن کنید. دانه ها کمی گرم می شوند و عطر کافی شاپ یک گلدان تازه را می دهند ، فقط قوی تر.

10. از Crockpot استفاده کنید.
مانند پخت و پز ، استفاده از گلدان می تواند یک روز کامل از رایحه های عالی را فراهم کند. بهترین نکته در مورد این نکته این است که همراه با خانه ای با عطر و طعم خوش طعم ، یک وعده غذایی را نیز در کنار آن دریافت خواهید کرد.

این لیست از وعده های غذایی قابلمه راحت می تواند به شما کمک کند تا عطر و بوی خانگی را به خانه خود ببخشید. اگر میهمانان به محل می آیند ، یک جشن گلدان یک وعده غذایی خوشمزه و عطر دلپذیری به شما می دهد!

11. دفع زباله را تمیز کنید.
به نظر می رسد ناخوشایند ، تمیز کردن مواد غذایی یک هفته ای که ممکن است در زباله های شما پنهان شود ، برای حفظ عطر و بوی مطبخ آشپزخانه شما ضروری است. آب گرم را فشار دهید ، دفع خود را روشن کرده و صابون ظرف را در فاضلاب فشار دهید. اگر این کار نمی کند ، از یک محصول تمیز کننده فاضلاب قوی تر استفاده کنید.

12. آبشارهای خود را شستشو دهید.
درست مثل دفع زباله ، شستشوی فاضلاب در آب روش خوبی برای بیرون آوردن مواد بدبو از آن است. با استفاده از محصولات تمیز کننده فاضلاب و آب گرم ، ماهانه زهکشی های خود را بشویید. این به جلوگیری از بوی بد و پشتیبان گیری کمک می کند.

13. یخچال خود را تمیز کنید.
تمیز کردن منظم یخچال برای اطمینان از عدم پوسیدگی غذا ضروری است. اگر در آشپزخانه شما چیزی بد بو است ، ابتدا یخچال خود را بررسی کنید زیرا اغلب مقصر است. میوه ها و سبزیجات فاسد از درهای بسته نفوذ می کنند ، بنابراین حتی اگر یخچال شما بسته باشد ، ممکن است بوی بدن شما را بدبو کند.

14. رطوبت را پیدا و متوقف کنید.
رطوبت برای نمایه عطر سالم در خانه مضر است. اگر چیزی برای مدت طولانی مرطوب باشد ، باید ضروری باشد. به خصوص در زیرزمین و حمام به دنبال رطوبت باشید. اگر چیزی را مرطوب یافتید ، آن را خشک کرده و منبع آن را شناسایی کنید - ممکن است نشت در کف و لوله ها باشد.

15. روزانه از دوش شوینده استفاده کنید.
عادت به استفاده از شوینده روزانه می تواند باعث افزایش خوشبویی عطر و بوی دوش شما شود. بیشتر اسپری ها باعث از بین رفتن باکتری هایی می شوند که با گذشت زمان در مناطق مرطوب جمع می شوند. این ارگانیسم ها ، مانند کپک ، می توانند نرم و مضر باشند. پس از هر بار استفاده از شوینده روزانه خود را به راحتی بپاشید تا از تجمع جلوگیری کند.

16. به طور مرتب حوله ها را بشویید.
حوله ها ارزش آن را دارند که هنگام جلوگیری از فانک قارچ جدا شوند. حتی اگر حوله های خود را پس از استفاده آویزان کنید ، کوچکترین چین خوردگی می تواند رطوبت را قفل کند. این باعث ایجاد عطر و بوی بوی موطنی می شود که می تواند ظرف چند ساعت خود را نشان دهد. برای جلوگیری از این مسئله ، همیشه حوله ها را به درستی آویزان کرده و مرتباً آنها را بشویید.

17. دریچه های هوای خود را تکمیل کنید.
اگر می خواهید عطر و بویی قوی در کل خانه شما جریان داشته باشد ، از خوشبو کننده های هوا اتومبیل استفاده کنید. اتصال این موارد به دریچه های هوا باعث افزایش چشمگیر عطر و بوی خانه می شود. در این کار زیاده روی نکنید ؛ خوشبو کننده های اتومبیل می توانند بسیار قوی بوده و بر سایر رایحه ها - خوب یا بد - غلبه کنند.

18. روغنهای اساسی را روی منافذ خود قرار دهید.
پاشیدن روغنهای اساسی روی جلدهای منافذ و فیلترهای هوا روش دیگری برای ایجاد بوی خوب در خانه است. سازگار بودن با رایحه ای که روی آن منافذ می گذارید بسیار مهم است تا هیچ چیز با هم برخورد نکند. ابتدا با مالیدن مقدار کمی روغن ضروری مستقیماً بر روی ملافه های رنده ریزه هوا ، مالش دهید و در صورت لزوم آن را افزایش دهید.

19. از ورق های خشک کن استفاده کنید.
قرار دادن ورق های خشک کن به طور استراتژیک در سراسر خانه شما می تواند رایحه ای دلپذیر را تقویت کند. کمد دیواری ، کابینت سرویس بهداشتی و بالشتک های کاناپی در بین مکان ها مکان های خوبی برای جمع کردن ملحفه هستند. آنها همچنین می توانند به دریچه های هوا متصل شوند تا باعث افزایش معطر لطیف تری شوند.

20. بمب های توپ پنبه ای معطر
همانند ورق های خشک کن ، بمب های گلوله ای نخی کاملاً مناسب برای پنهان شدن در مکان هایی که نیاز به افزایش کمی بو دارند. همچنین می توانید این خوشبو کننده های هوا را در سفر همراه داشته باشید تا در جیب و کتهای کت خود قرار دهید. برای تهیه آنها ، کافی است یک توپ پنبه ای را با یک روغن اساسی مورد علاقه خود اسپری کنید.

21. هنگام جاروبرقی از جوش شیرین استفاده کنید.
استفاده از جوش شیرین در حین جاروبرقی یک ترفند قدیمی است که با نتایج آزمایش شده است. انجام این کار به بوی بد کردن نیمکت هایی که از فرش می آیند کمک می کند. برای به حداکثر رساندن نتایج این روش ، قبل از جارو برقی بگذارید جوش شیرین برای چند ساعت روی فرش بماند.

22. تمیز کننده سرکه معطر درست کنید.
پاک کننده سرکه معطر روش خوبی برای خوشبو کردن خانه با مواد طبیعی است. برای تهیه این تمیز کننده ، ماده اصلی رایحه خود را (پوست لیمو ، پوست پرتقال ، نعناع و غیره) انتخاب کنید ، سرکه سفید را تقریباً در حال جوشیدن گرم کنید و هر دو را در یک ظرف ماسون بریزید. بگذارید دسته کوچک موسیقی جاز به مدت 24 ساعت در یک مکان تاریک و خنک بماند و سپس آماده تمیز کردن هستید.

23. پت عطر درست کنید.
عطر حیوان خانگی DIY راهی خوب برای تازه و بدون عطر داشتن بهترین دوست خزدار شما است. با استفاده از روغنهای اساسی می توانید محلولهای رقیق شده در آب ایجاد کنید که خوشایند باشد و حتی ممکن است حیوان خانگی شما را آرام کند.

24. کفش های خود را تمیز کنید.
پا هر اندازه تمیز باشد ، ساییدگی طولانی کفش باعث بوی بد آن می شود - همراه با محل نگهداری آن. بسته به مواد کفش ، انداختن آنها در ماشین لباسشویی معمولاً برای پاکسازی مناسب است.

برخی از مواد ممکن است برای بوگیری از محصولات ویژه ای نیاز داشته باشند ، بنابراین همیشه قبل از شستشو به دستورالعمل های تمیز کردن تولید کنندگان مراجعه کنید. همچنین می توانید فروشگاه های خوب ورزشی را برای نگهداری از بوها در کفش خود جستجو کنید تا به آنها کمک کند تا به طور مداوم از طراوت برخوردار شوند.

به محض اینکه بوی خانه شما دوباره بوی تازه و شاداب می دهد ، مهم است که خودتان عطر و بوی خوبی را در طول روز ارائه دهید. یافتن رایحه خوش علامت می تواند به تقویت نمایه های اجتماعی و حرفه ای کمک کند. در حالی که آزمایش و خطا به طول می انجامد ، اما رایحه ای یکپارچه از ثبات و شکوفایی خبر می دهد.