8 راه خلاق برای یافتن خانه های ارزان برای فروش - اجاره کلایمر

8 راه خلاق برای یافتن خانه های ارزان برای فروش - اجاره کلایمر

چگونه خانه ارزان برای فروش پیدا کنیم؟ - اجاره کلایمر

حتی در یک بازار املاک و آرام ، پیدا کردن یک معامله واقعی سخت است. افرادی که احتمالاً هنگام رونق بازار فروش را در نظر گرفته اند ، تصمیم گرفته اند تا وضعیت خود را بهبود بخشند. اما این بدان معنا نیست که معاملات عالی در آنجا وجود ندارد. حتی بسیاری از شرکت های مستقر نیز وجود دارند که خانه خریداری می کنند و اطمینان می دهند که صاحبان قیمت مناسب را براساس ارزیابی آن دریافت می کنند ، بنابراین روند فروش خانه را بسیار ساده تر می کنند. شما فقط باید کمی خلاق تر باشید و برای یافتن آنها کمی بخیه انجام دهید. در اینجا هشت روش برای فرار از معامله بزرگ در یک خانه آمده است:
1. به گزارش های MLS نگاهی بیندازید تا دریابید چه مدت یک ملک درج شده است.
البته بخاطر داشته باشید که ممکن است پس از اتمام قرارداد اصلی MLS ، این خانه دوباره ثبت شده باشد. این بدان معنی است که یک خانه ممکن است طولانی تر از آنچه لیست MLS نشان می دهد ، در بازار بوده است. به دنبال شماره هایی برای "CDOM" (روزهای مداوم در بازار) یا "PMP" (دوره بازاریابی املاک) باشید. اینها به شما می گویند که چند روز از لیست شدن ملک گذشته است. در بسیاری موارد ، هرچه خانه ای در بازار بیشتر باشد ، قیمتی که فروشنده قبول می کند پایین تر است.
2. از اطراف بپرسید.
اگر در یک محله که دوست دارید قدم می زنید یا رانندگی می کنید و شخصی را در حیاط خود می بینید ، چرا از آنها نمی پرسید که آیا از همسایگان دیگری که به دنبال فروش می دانند اطلاع دارند؟ اگر شخصی در حال تهیه خانه خود برای تهیه لیست باشد ، شما ممکن است بدون اینکه عامل کمیسیون های خریدار یا نماینده فروشنده باشد ، مستقیماً با فروشنده معامله کنید. اگر یک فرد بازنشسته را در محله ای که دوست دارید در باغ خود مشغول کار باشد ، می بینید ، این یک شرط خوب است که آنها همسایگان خود را می شناسند و در بلوک آنها چه می گذرد. آنها می توانند منابع اطلاعاتی خوبی باشند.

3. ضربه زدن.
این کمی عصبی می شود و شما نمی خواهید این کار را هنگامی که خودتان هستید انجام دهید ، اما اگر خانه ای را می بینید که به نظر می رسد به عشق کمی احتیاج دارد ، همیشه می توانید در را ببندید و بپرسید که آیا ممکن است علاقه مند به فروش هستید. شانس چندان عالی نیست ، اما اگر به کسی که می خواهد بفروشد متوقف شوید اما فرصت ندارید که ملک را با شرایط تحریری در بیاورید ، می توانید معامله فوق العاده ای را انجام دهید.
4- به انواع مسکن ارزان قیمت نگاه کنید.
به عنوان مثال ، در حال حاضر معاملات بسیار خوبی در مورد آپارتمان ها وجود دارد. تهران کلایمر  فقط اطمینان حاصل کنید که در مورد هزینه های انجمن مالکین خانه ، قوانین مربوط به حیوانات خانگی و اینکه آیا مجتمع آپارتمان دارای حق بیمه FHA است ، سؤالات زیادی را مطرح خواهید کرد. اگر بودجه محدودی دارید و علاقه مند به زندگی در خارج از شهر هستید ، ممکن است خانه های سیار را در سرزمین خود در نظر بگیرید. این خانه ها اجاره کلایمر معمولاً درست مثل خانه های معمولی از آنها قدردانی می کنند. آنها همچنین می توانند دارای خواص سرمایه گذاری خوبی باشند ، زیرا آنها تقریباً به اندازه خانه های معمولی اجاره می کنند.

 

5- ترس خود را از رفع فشار برطرف کنید.
بعضی اوقات خانه ای که به تعمیرات 10000 دلار نیاز دارد ، با قیمت 30 هزار دلار کمتر از نسخه آماده در همان خانه می فروشد. اگر از کار DIY و یا برخورد با پیمانکاران راحت نیستید و نمی ترسید ، یک تعمیر بالا می تواند یک فرصت عالی باشد.

اجاره کلایمر

6. در شهرهای اطراف ارزان تر نگاه کنید.
در برخی مناطق ، با نگاهی به نیم ساعت در خارج از شهر می توانید ده‌ها هزار دلار پس انداز کنید. همچنین شهرهایی را در نظر بگیرید که در سال 2008 در اثر سقوط مسکن به سختی ضربه خورده اند. برخی از این شهرها هنوز هم معامله خوبی دارند.

7. به سلب حق اقامه دعوی نگاه کنید.
در حالی که برخی از دارندگان دارایی های مسدود شده قبل از عزیمت خانه های خود را زباله می کشند ، همه این کارها را نمی کنند. بانک ها روی موجودی خانه های مسدود شده نشسته اند که دوست دارند کتاب های خود را از دست ندهند ، و شما ممکن است به آنها کمک کنید این کار را با اجاره کلایمر در تهران قیمت بسیار کمی انجام دهند.

8. کاوش در فروش کوتاه.
این عجیب و غریب برای مردم عجله نیست ، زیرا آنها نیاز به تأیید بانک دارندگان وام دارند. اما اگر مایل هستید منتظر بمانید تا این بانک وضعیت خوبی را ارائه دهد ، بعضی اوقات می توانید معامله فوق العاده ای پیدا کنید. همچنین ، از آنجا که مالکان هنوز در خانه های درگیر در فروش کوتاه زندگی می کنند ، کمتر احتمال دارد که آنها را قبل از خروج زباله بزنند.