22 نکته امنیتی برای خانه در فصل تعطیلات - اجاره کلایمر

22 نکته امنیتی برای خانه در فصل تعطیلات - اجاره کلایمر

اجاره کلایمر - نکته های امنیتی در مورد خانه خود

عید تقریباً در گوشه و کنار است! احتمالاً شما در حال گذر از سفر در رودخانه و جنگل ها برای تبادل هدایا و گذراندن وقت با عزیزان هستید.
همانطور که برای جشن گرفتن آماده می شوید ، یک چیز وجود دارد که باید در صدر لیست چک-آن-دو بار باشد: نحوه چگونگی تأمین امنیت خانه خود را از سارقین با حیا و فروتن که می خواهند بیشتر از تشویق تعطیلات شما سرقت کنند ، مطمئن شوید.

به سال شکوه 1990 و فیلم Home Alone فکر کنید. (بله ، ما فکر می کنیم این واقعیت که بیش از 20 سال پیش به وجود آمده است ، بسیار ترسناک است.) ما نمی گوییم که شما باید مراحل را خسته کنید ، پیکان را گرم کنید ، قلاب مایکل جردن را در ویندوز بگذارید ، و تارنتولا را آزاد کنید. برخی اقدامات آسان برای محافظت از خانه ، خانواده و خاطرات خود می توانید انجام دهید.

1. با همسایگان خود (به ویژه افراد مزخرف) آشنا شوید.
خوب ، ما می دانیم که برخی از همسایگان عجیب و غریب هستند و بعضی از آنها ممکن است آزار دهنده باشند - به خصوص وقتی که آنها برگ ها و چمن های خود را در تمام مسیر جاده شما منفجر می کنند. اما باید یکی از همسایگان وجود داشته باشد که می توانید از آنها بخواهید که به دنبال تحویل ، روزنامه ها و سطل زباله باشید. پیرمرد مارلی را در خانه به یاد دارید؟ او در آغاز کوین را می ترساند ، اما آنها تا آخر دوست بودند! بنابراین مقداری شجاعت (و کوکی ها) جمع کنید و از اجاره کلایمر همسایه دست بخواهید.

2. در مورد ساعت محله منطقه خود اطلاعات کسب کنید.
آیا می دانید که فیس بوک میزبان صفحه تماشای محله های ملی است که بخشی از انجمن ملی کلانترها است؟ آن را بررسی کنید تا ببینید منطقه شما گروهی دارد (در حالی که دور هستید می تواند واقعاً مفید باشد). همچنین می توانید به انجمن مالکان جامعه خود دسترسی پیدا کنید.

3. بسته های ارسال شده به محل کار خود را دریافت کنید.
یا حداقل آنها را ردیابی کنید تا بتوانید به آن همسایه دوستانه بگویید چه موقع آنها را انتخاب کنید. به این ترتیب آنها در ایوان شما جمع نمی شوند و به شما اعلام می کنند که دنیا نیستید.

4- برف را از مسیر جاده خود بریزید.
اگر یک سارق در حال محاصره شما در محله شما است و می بیند که مسیر حرکت شما پاک نشده است (وقتی همه افراد دیگر این کار را انجام داده اند) ، ممکن است فکر کنند شما دور هستید. به یک بچه همسایه فرصتی بدهید که کمیسیون جشن بگیرد. و شاید اگر یک آدم برفی عالی ایجاد کنند ، کمی بیشتر به آنها بدهید. هیچ چیز نمی گوید "ما برای تعطیلات خانه هستیم!" مثل یک آدم برفی تازه در حیاط جلو اکنون این جشن و کارآمد است

5- اگر در یک آپارتمان زندگی می کنید ، با کارمندان مدیریت و نگهداری با آنها آشنا شوید.
نه تنها اگر آنها را بکوبید ، بلکه آنها را به خاطر می آورید (و به آنها کمک می کنید) اگر کلایمر به آنها احتیاج دارید ، بیشتر آنها را می شناسید. چرا بعضی از کوکی ها را پخته نمی کنیم تا کمی عشق به آنها نشان داده شود؟ و اگر در یک آپارتمان در طبقه همکف زندگی می کنید ، دوبار بررسی کنید که پنجره ها و درهای ایوان شما قفل شده باشد و پرده های شما کشیده شده باشد.

اجاره کلایمر

6. موارد گران قیمت را نشان ندهید.
ما متوجه می شویم: چیزی نیست که ببینیم درخت کریسمس در اتاق جلوی چشمک می زند. اجاره کلایمر در تهران اما آن هدیه های بزرگ ، جعبه ای در اطراف آن؟ این مانند خرید پنجره به راهزن های مرطوب است. آن دسته از هدایا را از افرادی که با آنها خزنده هستند و از جستجوی آسان انتخاب کنید ، دور کنید.

7. آن را مانند کسی که خانه است صدا کند.
تایمر در چراغهای داخلی شما؟ بررسی. تایمر در چراغهای بیرونی؟ بررسی! چراغها چیزهای بارزی هستند که باید در اینجا به خاطر بسپارید ، اما به صدا نیز فکر کنید. سعی کنید یک رادیو ساعت یا آی پد را در نزدیکی درب جلو تنظیم کنید و زمان روشن کردن آن در طول روز. اگر تلویزیون شما از خارج قابل مشاهده است ، آن را به تلفن هوشمند خود وصل کنید تا در حالی که دور هستید ، روشن شود.

8- نقاط مخفی کلید یدکی خود را تغییر دهید.
در صورت خاموش بودن ، داشتن کلید یدکی در خارج از خانه مفید است. اما پیدا کردن چقدر آسان است؟ سعی کنید به مکانهای آشکار فکر کنید که یک سارق به نظر می رسد. آیا زیر گلدان گل است یا بالای قاب درب؟ بیش از حد آسان. اما در زیر درختچه سوم از سمت راست دفن شده است؟ حالا این بهتر است اگر بیرون یک کلید را نگه دارید خلاق شوید.

9- یک موجودی کلیدی اضافی تهیه کنید.
همه ما هر چند وقت یک بار از کیوسکهای برش کلید در فروشگاه خیلی خوشحال شدیم — اما اکنون همه از خاله بتسی تا پسر عموی دوم استو یک کلید مکان شما را دارند! و خاله بتسی ممکن است بهترین خاطره را در مورد جایی که او چیزها را به وجود می آورد نداشته باشد. لحظه ای بنویسید که چه کسی کلید یدکی دارد و چه کسی واقعاً به آن احتیاج دارد ، و مطمئن شوید که همه آنها حساب شده اند.

10. قفل های ترکیبی را روی نرده ریخته شده و حیاط خلوت خود قرار دهید.
این ساده است: اگر باغ شما ریخته شده وسایل و تجهیزات گران قیمت است ، به قفل اجاره کلایمر در تهران  در نیاز دارید. در مورد حصار حیاط خلوت شما هم همینطور است.

11- مطمئن شوید که گاراژ شما قفل شده است.
اگر درب را که به گاراژ شما منتهی نمی شود قفل کنید ، دست خود را بلند کنید. فراموش کردن آن آسان است! و اینکه در مورد باز شدن درب گاراژ داخل ماشین شما چه می شود. . . در حالی که روزها در جاده رانندگی پارک شده است؟ به عنوان اتهام گناهکار. همیشه باید مطمئن شوید که درب های گاراژ را با خود به داخل آورده اید ، در غیر این صورت به سارقان دعوت می کنید درست به داخل خانه وارد شوید و در پشت آنها را ببندید.

12. درختان و درختچه های بزرگ را مرتب کنید تا پوشش سارقان کمتر باشد.
درختان می توانند به شما خلوت خصوصی و دنج بدهند - و این برای شما بسیار عالی است. اما این برای سارقانی که می خواهند از چراغ های امنیتی یا چشم مراقب همسایگان پنهان شوند نیز بسیار عالی است.

13. سعی کنید خانه خود را سرقت کنید.
این به نظر می رسد آجیل است ، اما ما را بشنوید! به خاطر دارید وقتی با مخفی کردن کلید یدکی خود در مورد خلاقیت صحبت کردیم؟ خوب ، مدتی را صرف تلاش برای ورود به خانه خود کنید. شما می خواهید خودتان را پیدا کنید و می گوید چیزهایی مانند ، "حصار freakin قفل شده است!" یا "اوه ، پنجره ها هم قفل شده اند" ، و "من یک چراغ می بینم و می توانم تلویزیون را بشنوم ، خانه کسی است!" اگر فکرش را بکنید ، احتمالاً یک دزد مزاحم هم خواهد رفت و تسلیم می شود.

14. در رسانه های اجتماعی بیش از حد اشتراک نکنید.
این هرگز فکر خوبی نیست که از Facebook استفاده کنید ، اما تبلیغ برنامه سفر خود را برای همه ایده خوبی است. اگر فقط می خواهید برای ارسال یک سلفی از پاهایتان غرق در اقیانوس ، در انتظار مرگ خود باشید ، صبر کنید تا به خانه برسید! نکات بیشتر در مورد آمادگی سفر را در لیست نهایی سفر ما ببینید.

اجاره کلایمر

15. آیا گذرواژه خانوادگی دارید؟
برای اینکه فرزندان خود را در آن زمانهایی که در خانه تنها هستند (و بزرگتر از کوین مک کالستر) در امان نگه دارید ، یک گذرواژه خانوادگی تنظیم کنید. این یک کلمه یا عبارتی است که فقط شما و کیدوسهایتان می شناسید. در صورت لزوم می توان آن را با خانواده و دوستان نزدیک به اشتراک گذاشت ، اما به معنای دور نگه داشتن غریبه هاست.

16. پول نقد را زیر تشک خود مخفی نکنید.
یا در فریزر. یا کوزه کوکی. یا میلیون مکان دیگر کلاهبردار گرسنه که وقتی به یک مفصل شکسته می شوند ، نگاه می کنند. آن را در صندوق امانات ، بانکی یا متقابل نگه دارید!

17. اسنادی را که نیازی به آنها ندارید ، خرد کنید.
زیرا فقط چیزهای واضح مانند الکترونیک یا جواهرات نیست که یک سارق تند بکشید. نامه و اطلاعات شخصی شما با شماره تأمین اجتماعی ، گواهینامه رانندگی و تاریخ تولد انتخاب های غنی برای سارقان هویت است.

18. صندوق امانات خود را قفل کنید.
اگر در جایی در خانه خود گاوصندوق دارید ، قبل از مسافرت مطمئن شوید که با آن مدارک مهم (مانند شناسنامه) و وراث خانواده در داخل قفل شده است. اوه ، و اطمینان حاصل کنید که آن مکنده را به پایین محکم می کنید تا از بین نرود.

19. از تمام اشیاء با ارزش خود عکس بگیرید.
این یک ترفند قدیمی بیمه است. سریع از جواهرات ، هنر ، ابزار ، الکترونیک ، مبلمان یا هر چیز دیگری که ممکن است سارق را وسوسه کند ، بگیرید. این به شما کمک می کند در صورت ورود به سیستم چه چیزی را به خاطر بیاورید ، اما به شرکت بیمه نیز کمک می کند تا ادعای شما را پردازش کند. برای یافتن بهترین پوشش بیمه خانه ، به ارائه دهندگان محلی توصیه شده دیو مراجعه کنید.

20. دریافت منابع برای هر حرفه ای خدمات.
قبل از تماس با آنها برای مراقبت از چیزی در خانه خود اطمینان حاصل کنید که خانه دار ، باغبان ، لوله کش یا مرد HVAC معامله واقعی است. تنها کسی که به خانه شما مراجعه نمی کند بدون مراجعه باید سانتا باشد! فقط مراقب کسانی باشید که الف های کوچک وحشت زده و بی نظیر روی قفسه ها نشسته اند.

21. از آنچه دور می شوید آگاه باشید.
صحنه را تصویر کنید: هدایا بدون پرده بسته شده است ، اسباب بازی ها و اسباب بازی ها آماده بازی هستند ، اما اتاق نشیمن به نظر می رسد عواقب جنگ کریسمس. شما وسوسه شده اید که جعبه ها و بسته بندی ها را در کنار آن جمع کنید و فقط مجبور شوید اتاق پذیرایی خود را به خانه برگردانید. متوقف کردن! شما نمی خواهید آن هدایای عالی را به شخصیت های سایه بان که در اطراف بلوک می گردند و به دنبال نمره بعدی خود هستند ، تبلیغ کنید؟

جعبه ها را به قطعات کوچکتر شکسته و آنها را در کیسه های بازیافت یا زباله قرار دهید. سپس صبر کنید تا آن کیسه ها را در روز وانت بریزید. یا حتی خودتان می توانید سفری به مرکز بازیافت کنید!

22. یک سیستم امنیتی خانگی نصب کنید.
احتمالاً تعجب می کنید که چرا این در ابتدای لیست نیست؟ خوب ، همه این نکات باید مورد توجه قرار گیرند (و هرگز نمی توانستید به اشتباه عمل آنها را عملی کنید). اما اگر مجبور بودید فقط یکی از بهترین خط دفاع خود را انتخاب کنید ، یک سیستم امنیتی خانگی آن خواهد بود.

به همین دلیل توصیه می کنیم خانه خود را با SimpliSafe امن کنید. با قراردادهای آزاردهنده صفر و تنظیم و نصب آسان ، دقیقاً همان چیزی است که خانه شما بدون پرداخت هزینه برای کالاهای مورد نیاز شما نیاز دارد. بعلاوه ، یک سیستم امنیتی خانگی می تواند برخی از دلار را از حق بیمه خانه شما بکاهد - و ما همه در مورد پس انداز پول هستیم.