بهترین پوشش کف برای خانه مدرن شما

بهترین پوشش کف برای خانه مدرن شما

اجاره کلایمر در تهران

شما در مورد نقشه های خانه تصمیم گرفته اید و اکنون در ماجراجویی سفارشی طراحی خانه شما کاملاً جالب شده است. زمان آن فرا رسیده است که شروع به انتخاب جزئیاتی کنید که واقعاً به عنوان سکوی طراحی فضای داخلی خانه معاصر شما عمل می کنند و کفپوش ها جز a اصلی در این فرآیند هستند. این لیست کوتاه از مواردی را که باید در نظر بگیرید بررسی کنید تا به شما کمک کند تا اطمینان حاصل کنید که کفپوش هایی که برای خانه مدرن انتخاب کرده اید مستقیماً با ترجیحات طراحی و سبک زندگی شما مطابقت دارد.

1. کفپوش شما چقدر بادوام است؟
ایا شماحیوان خانگی دارید؟ فرزندان؟ آیا به طور مداوم مشغول پخت و پز ، سرگرمی یا کارهایی هستید که ممکن است روی یک کف پوش سخت باشد؟ اینها مواردی است که شما قطعاً باید قبل از انتخاب یک گزینه خاص برای کف پوش در خانه مدرن خود در نظر بگیرید. اگر به هر یک از س questionsالات پیش گفته پاسخ مثبت دادید ، به گزینه کفپوش نیاز دارید که قابلیت انعطاف پذیری را داشته باشد. به عنوان مثال ، یک خانه کشاورزی مدرن با کفپوش چوبی عالی به نظر می رسد ، اما کفپوش چوبی به راحتی خراشیده می شود ، برای حیوانات خانگی خوب نیست و نگهداری از آن سخت تر است. چیزی مانند لمینت یا کاشی و سرامیک بسیار مناسب تر خواهد بود.

2. بودجه شما چگونه است؟
بودجه واقعاً باید یکی از عوامل تعیین کننده اولیه شما هنگام انتخاب پوشش کف باشد. متراژ خانه خود را در نظر بگیرید و بودجه هر فوت مربع را تعیین کنید. اگر اتاق های خاصی وجود دارد که قصد دارید انواع مختلفی از کف را نصب کنید ، برای هر اتاق بودجه اختصاصی پیدا کنید. چند راهنمای خوب که باید در خاطر داشته باشید تا آنجا که قیمت گذاری شامل موارد زیر است:

هر دلار مربع 2 دلار می تواند کف پوش چند لایه ارزان قیمت ، کاشی با کیفیت پایین و حتی برخی از انواع فرش ها را برای شما فراهم کند

  • 2 دلار - 5 دلار در هر فوت مربع شما را به انواع کفپوش های با کیفیت بالاتر ، مانند چوب سخت داخلی ، وینیل و کاشی لوکس و لمینت جذاب می رساند.
  • 5 دلار در هر فوت مربع یا بیشتر به شما گزینه هایی مانند چوب سخت عجیب و غریب ، ورقه ورقه ممتاز و اجاره کلایمر  و مجموعه ای بی پایان از کفپوش های مدرن مانند بتن را می دهد.
  • 3. با چه سطح نگهداری راحت هستید؟

این نکته ای است که بسیاری از صاحبان خانه هنگام انتخاب بهترین گزینه کفپوش فراموش می کنند. آن کف چوب سخت چوبی ساج زیبا و عجیب و غریب بسیار جذاب است ، اما به عنوان مثال می تواند از سطح بالایی برای نگهداری نیز برخوردار باشد. نگهداری از کلایمر کاشی و سرامیک حتی می تواند کمی سخت تر از وینیل یا ورقه ورقه باشد ، که با تمیز کردن مرطوب به خوبی تمیز می شود و در طولانی مدت به توجه بیشتری نیاز ندارد.

اگر وقت بگذارید و قبل از انتخاب بهترین کفپوش برای خانه مدرن خود ، این عوامل مهم را در نظر بگیرید ، در نهایت کفپوش هایی برای شما ، سبک زندگی و ترجیحات طراحی شما مناسب خواهد بود. برخی از نقشه های خانه معاصر موجود در وب سایت ما را بررسی کنید و در نظر بگیرید که گزینه های کفپوش این خانه ها را زنده می کند.