چگونه روزنامه نگاری می تواند موجب پس انداز شما شود؟

چگونه روزنامه نگاری می تواند موجب پس انداز شما شود؟

آیا شما همیشه آرزو می کنید فقط می توانید صدای این دنیای دیوانه وار را تنظیم کنید؟

خواه این اضطراب ناشی از تاج ، وضعیت مالی شما ، روابط پرتنش یا هر چیز دیگری باشد ، من دست اول را دیدم که تفاوت داشتن یک مجله می تواند ایجاد کند.

روزنامه نگاری به شما کمک می کند تا به جای هر کس دیگری ، تمرکز خود را بر زندگی خود بازگردانید. این باعث می شود که شما درباره چیزهایی که برای شما مهمتر است تأمل کنید. و زندگی در آرامش در وسط آشوب ایجاد می کند - جایی که می توانید از زندگی خود راضی باشید و برای دیگران واقعاً خوشحال باشید.

با این اوقات اضافی که همه ما باید خودمان باشیم ، چرا روزنامه نگاری را عادت نکنیم؟ روزنامه نگاری به من کمک کرده است که رضایت واقعی را تجربه کنم ، مهم نیست که در سایر نقاط جهان چه می گذرد.

افرادی که راضی هستند. . .

به همان اندازه پول خرج نکنید زیرا آنها فشار لازم را برای ادامه زندگی با استانداردهای خاصی از زندگی نمی توانند احساس کنند
شب های خرمای خیالی را در حالت مکث قرار دهید در حالی که از بدهی خارج می شوند زیرا تاریخ های بدون بدهی بسیار بهتر می شوند
برای بازنشستگی پول سرمایه گذاری کنید ، زیرا آنها مجبور نیستند تمام پول خود را صرف "چیزهای" بیشتری کنند
می توانند چرخه حقوق و دستمزد زندگی را برای چک کردن خراب کنند زیرا آنها فقط برای اینکه احساس خوبی نکنند مجبور نیستند پول خرج کنند
اما رضایت مندی جایی نیست که بتوانید به آن مالی برسید - وقتی بالاخره پول "کافی" در حساب بانکی خود یا مارک اتومبیلی که همیشه می خواستید داشته باشید. این عمیق تر از این است این مکانی است که از نظر عاطفی و روحی به آن رسیده اید. رضایت ، اراده درونی برای شاد بودن و تحقق هر کجا که باشد ، با هر آنچه هست ، است. پولس رسول چنین بیان کرد: "من آموخته ام كه ​​چگونه با هر كاری كه هستم راضی باشم. من می دانم که تقریباً با هیچ چیز یا با همه چیز زندگی می کنم. 
بنابراین ، شما چگونه به سمت زندگی رضایتمندی کار می کنید؟ من نمی گویم مردم محتوا فقط چیزهایی را که می پذیرند قبول می کنند ، اما آنها ایمان دارند که کارهای خوب ممکن است زیرا می توانند کارهایی را که قبلاً در زندگی آنها انجام داده است ، بشناسند. معتقدم با عادت قدردانی شروع می شود.

اجاره کلایمر


چگونه می توان از طریق روزنامه نگاری قدردانی کرد؟
چیزی که بیشتر به من کمک می کند از اینکه از آنچه که قبلاً دارم سپاسگزار هستم ، حفظ روزنامه نگاری است. روزنامه نگاری قدرتمند است. همه توسط خودمان ، با یک قلم و کاغذ - در میان عدم اطمینان و ناشناخته - رشد می کنیم.

هر روز صبح ، دو مورد را می نویسم که از آنها سپاسگزارم. با گذشت سالها ، من ده ها ژورنال را پر کرده ام ، و دوست دارم از طریق آنها برگردم تا تمام چیزهای باورنکردنی را که خدا در زندگی من قرار داده است به خودم یادآوری کنم.

در پایان یک روز طولانی ، به خصوص اگر استرس زا باشد یا نگران چیزی نباشید ، یک ژورنال قدیمی را بیرون می کشم و انگشت شست را از آن خارج می کنم. گذراندن وقت فکر کردن از طریق برکات زندگی من ، کل دیدگاه من را تغییر می دهد!
چرا روزنامه نگاری باعث افزایش قدردانی می شود
روزنامه نگاری به من کمک کرده است که زندگی خود را بیش از آنچه که ممکن است فکر کنم دوست داشته باشم ، و قدردانی در همه زمینه های زندگی از جمله بهزیستی مالی ، جسمی و عاطفی من تأثیر شگفت انگیز داشته است. و این فقط نظر من نیست . .

با تشکر از شما: چگونه تمرین قدردانی می تواند شما را خوشبخت کند ، روبرت A. ایمونز ، دکتری ، توضیح می دهد که افرادی که وقت خود را صرف روزنامه نگاری در مورد قدردانی خود می کنند "قادر به مقابله موثرتر با استرس روزمره هستند ، ممکن است افزایش مقاومت در چهره نشان دهند. استرس ناشی از تروما ، و ممکن است سریعتر از بیماری بهبود یابد و از سلامت جسمی بیشتری بهره مند شود. "

مطالعه بعد از مطالعه محققان انجمن روانشناسی آمریکا تأیید کنید که روابط ، سلامتی ، مهارتهای تصمیم گیری ، مهربانی و حتی خواب با قدردانی بهتر می شوند.

شما بچه ها می توانستید استرس کمتری داشته باشید ، بهتر بخوابید و روابط سالم تری داشته باشید! آیا شما هنوز قانع هستید؟ عادت روزنامه نگاری به روش های مختلفی پرداخت می شود. به من اعتماد کن ، ارزشش را دارد

اجاره کلایمر

 

نکات من در مورد چگونگی روزنامه نگاری:
در اینجا چهار نکته روزنامه نگاری من برای تهیه این بخش از زندگی روزانه شما آورده شده است:

1. یک فنجان قهوه برای خودتان بریزید.
یا اگر قهوه نمی نوشید ، یک فنجان چای بخورید ، یا چیزی بخورید. این مرحله همه چیز در بیدار شدن متابولیسم است ، بنابراین می توانید تمرکز بهتری داشته باشید.

2. به چیزی نگاه کنید که به شما الهام بخش باشد.
کتاب مقدس خود را بخوانید ، به تصاویر عزیزان خود نگاه کنید ، یا نقل قول های الهام بخش از نویسنده مورد علاقه خود را پیدا کنید. این فقط برای جابجایی مغز شماست و شما را در حالت روحی الهام بخش قرار می دهد.
3. شروع به نوشتن کنید.

4- آن را به یک عادت تبدیل کنید.
روزنامه نگاری دقیقاً مانند ورزش دادن به ماهیچه است - هرچه این کار را انجام دهید ، آسانتر می شوید. وقتی در زندگی روزمره خود قدردانی می کنید ، شروع می کنید دنیا روشی متفاوت ببینید. نکته اصلی این است که هر روز حتی درصورت مشکل ، نوشتن در ژورنال خود را ادامه دهید.