چگونه درباره پول نگران نباشیم؟

چگونه درباره پول نگران نباشیم؟

نگران پول هستید؟ اگر چنین نیستید ، عجیب هستید.

پول یکی از بزرگترین چیزهایی است که آمریکایی ها نگران آن هستند ، حتی بیشتر از مشاغل ، خانواده ها یا سلامتی آنها. نکته دیوانه کننده این است که نگرانی های پول مستقیماً بر رفاه شما در بقیه آن مناطق تأثیر می گذارد. بنابراین ، من می خواهم که شما عجیب و غریب باشید!

6 راه نگرانی به پول که بر زندگی شما تأثیر می گذارد:
در اینجا برخی از بدترین اثرات نگرانی درباره پول آورده شده است:

1. شما شروع به وسواس در مورد چه می کنید.
امسال ، همه گیر COVID-19 تمام دنیا را در حاشیه داشته است. مردم علاوه بر ترس از ابتلا به ویروس دنگ ، از ترس شغل خود ، نگرانی از درام سیاسی و عدم اطمینان از آینده اقتصاد ما می ترسند.

همانقدر که من از اعتراف این موضوع متنفرم ، دقایقی وجود داشت که من واقعاً نگران اتفاقاتی که برایم پیش آمد نگران بودم. روزهایی وجود داشت که من اعتقاد داشتم که از نظر مالی خوب خواهیم بود ، اما بعد از آن اوقات دیگر - معمولاً بعد از تماشای اخبار بسیار زیاد ، از ترس شروع می شدم و شروع به پرسیدن می کردم ، "چه می شود؟" و اگر تا به حال در مارپیچ چه بوده اید ، می دانید که این سناریوها می توانند سریع از کنترل خارج شوند. آنها تمام وقت در زندگی روزمره اتفاق می افتند - نه فقط در طول همه گیری.

2. شما در مورد پول دعوا بیشتری دارید.
وقتی پول باعث ایجاد استرس در یک رابطه می شود ، می توانید تنش را احساس کنید. این به خصوص در ازدواج آسیب می زند. اگر دائماً نگران پول هستید ، دلگرم کننده ، همدلانه یا حتی عاشقانه است.
وقتی احساسات پرواز می کنند یا وزن مالی شما بیش از حد می شود ، یکی از شما قصد دارد چیزی را با لطف کمی کمتر از حد معمول بگوید. جای تعجب نیست که پول دهها سال است که عامل اصلی طلاق بوده است.

3. شما مقصر کافر بودن مالی هستید.
اگر موضوع پول همیشه به دعوا تبدیل شود ، ممکن است شخصی در ازدواج وسوسه شود تا مخارج خود را مخفی کند. آنها آن را زیر قالیچه می گیرند و آن را مخفی نگه می دارند تا اینکه در گفتگو مشغول شوند و تصمیم گیری در مورد خرید را با هم انجام دهند. به این خیانت مالی گفته می شود ، و بله ، به همان اندازه جدی و غم انگیز است!


4- وقت ارزشمندی را با نگرانی هدر می دهید.
من به عنوان یک مومن ، می دانم که خداوند هرکدام از ما را با هدف بی نظیری آفریده است. هرچه باشد ، شادی شما را به ارمغان می آورد - خواه پدر و مادر باشد ، اجرا می کند ، سازمان می دهد ، دیگران را می کشد ، عکس می گیرد ، برنامه ریزی می کند برای آینده - من اعتقاد دارم که آن احساسات به دلایلی در شخصیت شما بافته شده بودند.

آنچه من اعتقاد ندارم خدا هرگز قصد داشته است این باشد که وقت خود را نگران کنیم. متی 6: 26-27 (NIV) می گوید: "به پرندگان هوا نگاه کنید. آنها کاشت یا درو نمی کنند و یا در انبارها نگهداری نمی کنند ، اما پدر آسمانی شما آنها را تغذیه می کند. آیا شما بسیار با ارزشتر از آنها نیستید؟ آیا هر یک از شما با نگرانی می توانید یک ساعت واحد به زندگی شما اضافه کند [AP8]؟ " بچه ها ، اگر ایمان داشته باشیم که خدا حتی بیشتر از آنچه که مراقب پرندگان است ، به ما اهمیت می دهد ، چرا وقت خود را نگران می کنیم؟

5- سلامت جسمی شما رنج می برد.
بررسی ها نشان می دهد که استرس پول نسبت به آنچه که ما می دانیم ، مانند دیابت ، میگرن ، بیماری های قلبی عروقی ، مشکلات خواب و غیره عاملی برای مسائل بهداشتی است. بدتر از همه این است که تعداد بیشتری از افراد به دلیل هزینه ، پزشک را ترک می کنند. بنابراین این یک چرخه شرور و یک مشکل بهداشتی واقعی است.

6. سلامت روان شما رنج می برد.
ما هزاران سال بیشتر با میزان اضطراب و افسردگی بالاتر می بینیم زیرا در سنین جوانی به بدهی خود تحمیل شده اند. یک داستان خاص که با من چسبیده است از یک زن جوان است که با پادکست Borrowed Future مصاحبه شده است. نام او تری است ، و به اشتراک گذاشت که چقدر استرس زا است که ببیند مانده وام دانشجویی خود حتی اگر پرداخت مداوم را انجام می دهد ، رشد می کند.

وی گفت: "من 100 دلار پرداخت كردم و 5 دلار نیز به سمت اصلی رفتم و مابقی به سمت بهره رفت." "بنابراین من هرگز هرگز به جلو حرکت نمی کنم. وام 15000 دلاری 45000 دلار افزایش یافت. زمانهایی بود که من فقط می خواستم تسلیم شوم. "

شما بچه ها ، این نوع استرس آهسته روده است. تری در واقع چنان افسرده شد که وی به فکر خودکشی بود. او گفت ، "من بیش از آنکه زنده باشم ارزش مردن داشتم."

قلب من را می شکند ، اما این خیلی از مردم احساس می کنند زیرا نگران پول هستند. بگذارید همین جا متوقف شود و بگویم ، اگر احساس اینگونه هستید. دوست ، تو تنها نیستی همیشه امیدی هست. می دانم که این سخت است و ممکن است عرشه در برابر شما جمع شود. اما همیشه کاری وجود دارد که می توانید برای تغییر روند زندگی خود و متوقف کردن نگرانی در مورد پول ، انجام دهید.

اجاره کلایمر

چگونه جلوی نگرانی درباره پول را بگیریم؟

1. بر واقعیت ها متمرکز شوید.
دوست من ، دکتر سلامت روان دکتر جان دلونی این را می گوید همیشه و این درست است: واقعیت ها دوستان شما هستند. چه چیزی تقریباً هیچ وقت بازی نمی کند ، اما ما زمان ، انرژی و ترس زیادی را برای آنها صرف می کنیم. فقط کافی است روی آنچه واقعی و واقعی برای شما است ، تمرکز کنید - پرده ها را به آنچه می گویند بقیه جهان است.


2. برنامه ریزی کنید.
برنامه شما همه چیز از بودجه ماهانه شما ، به کار بردن برنامه ای برای پرداخت بدهی یا پس انداز صندوق اضطراری ، تا یک برنامه سرمایه گذاری بلند مدت برای بازنشستگی شماست. یک طرح به شما کمک می کند تا آنچه را که می توانید کنترل کنید - پول خود را کنترل کنید.

به عنوان مثال ، در اینجا برنامه ما برای خارج شدن از بدهی است: گلوله برفی بدهی.

با صادقانه بودن در مورد چقدر بدهی که در واقع دارید شروع کنید. می دانم که شاید از آن جلوگیری کرده باشید ، و ممکن است کمی صدمه دیده باشد. اما آن حسابها را باز کنید و اعداد را بگیرید. به من اعتماد کن ، شما بعد از گذشت زمان احساس خیلی بهتر خواهید کرد!

صرف نظر از نرخ بهره ، تمام بدهی های خود را از کوچکترین تا بزرگترین یادداشت کنید. شما برای همه چیز به جز کوچکترین موجودی ، حداقل پرداخت را پرداخت خواهید کرد.
هزینه کمترین بدهی خود را بپردازید. منظورم این است که شما باید به هر چیزی که بدست آورید حمله کنید!
پس از اتمام کمترین بدهی خود ، آن مبلغ پرداختی (و هرگونه پول اضافی را که می توانید از بودجه خود خارج کنید) بردارید و در حالی که همچنان به پرداخت حداقل بقیه ادامه می دهید ، آن را با کمترین بدهی اعمال کنید.
پس از اتمام آن بدهی ، پرداخت آن را بگیرید و آن را به کوچکترین بدهی بعدی و غیره اعمال کنید. هرچه بیشتر بپردازید ، پول آزادشده شما بیشتر می شود و به بدهی بعدی می ریزید - مثل یک گلوله برفی که در سراشیبی حرکت می کند.
هنگامی که شما در حال برنامه ریزی مانند گلوله برفی بدهی هستید ، آرامش ذهنی دنبال می شود. ممکن است بیشتر از گذشته فکر کرده باشید اما نگران این موضوع نیستید. تفاوت در وسواس بیشتر درباره آنچه وجود دارد و تمرکز ماندن بر روی یک طرح است.

اجاره کلایمر

3. از نقاط ضعف خود آگاه باشید.
اگر می خواهید نگرانی از پول را متوقف کنید ، داشتن یک برنامه مهم است. اما دقیقاً در مورد زمانی که احساس می کنید سرانجام رسیدگی به مالی خود را به دست آورده اید ، اتفاقی افتاده است که باعث می شود شما به عادت های قدیمی برگردید. ماشین شما به گیربکس جدید احتیاج دارد ، و به نظر می رسد کمتر قرار دادن آن روی کارت اعتباری دردناک است. دوستان شما شما را به تعطیلات دعوت می کنند و به جای این که از دست ندهید ، در صندوق اضطراری خود فرو می کنید. وقت آن است که فرزندان خود را به کالج بفرستید ، بنابراین وام والدین پلاس را می گیرید. من نمی دانم کجا وسوسه می شوید که پیشرفت خود را متوقف کنید ، اما برای بهترین های ما اتفاق می افتد. به همین دلیل آگاهی از نقاط مشکل شما بسیار مهم است. شما لازم نیست که روی آنها بکوشید ، زیرا این هم سالم نیست - بلکه دانستن اینکه چه چیزی هستند باعث می شود که یک عادت بد درست در مسیر آن متوقف شود.
چگونه هرگز نگران پول نباشیم
تقریباً هر داستان موفقیت بزرگ لحظه ای دیگر ندارد. شاید همین الان وسط پاندمی COVID-19 مال شما باشد!

پدربزرگ من در دوران رکود بزرگ زندگی می کرد ، و او گفت هرگز دیگر. او با پول هوشمند شد و به موفقیت مالی دست یافت زیرا یک بحران او را از خواب بیدار کرد.

پدرم به پایین سنگ برخورد کرد ، به ورشکستگی رسید.

تو چطور؟ آیا حاضر هستید طرز فکر خود را در اطراف پول تغییر دهید؟ آیا حاضر هستید از نگرانی ، استرس و از دست دادن خواب در مورد آن جلوگیری کنید؟ آیا حاضرید دیگر هرگز بگویید؟ هرگز هرگز در معرض بحران اقتصادی جهانی قرار نخواهید گرفت. هرگز هرگز پول شما را در شب نگه می دارد.

اگر می خواهید بدانید که چگونه کلایمر نگرانی در مورد پول را برای بهتر متوقف کنید ، به برنامه ای بروید که در حال حاضر به میلیون ها آمریکایی کمک کرده است. برای آزمایش رایگان ما در مورد رمزی همه جدید + همین حالا ثبت نام کنید!

پول جایی نیست که بخواهیم عادی باشیم. عادی استرس و شکستن است. عجیب باشید