آیا با شرایط فعلی بازار خانه بخریم یا نه؟ - اجاره کلایمر در تهران

آیا با شرایط فعلی بازار خانه بخریم یا نه؟ - اجاره کلایمر در تهران

اجاره کلایمر در تهران

اجاره کلایمر در تهران

اجاره کلایمر

بحران ویروس کرونا ویرانی در بازار مسکن ایجاد کرده است. اما با پایین بودن نرخ و اضطراب فروشندگان ، خریداران برای اولین بار می توانند یک پوشش نقره پیدا کنند. 

سوال: من اولین بار خریدار یک اتاق خوابه در بروکلین هستم. اما اکنون مطمئن نیستم که چه کاری باید انجام دهم. نرخ بهره پایین است ، که خوب است ، اما همه گیر ویروس کرونا ترسناک است و بازار سهام در حال سقوط است. آیا اکنون ممکن است زمان مناسبی برای خرید باشد؟ باید چکار کنم؟

جواب: مه گیری ویروس کرونا ویرانگر بورس شده است و آمریکایی ها را به فکر فرو برد که چگونه نیازهای اساسی خود را مرتفع کنند ، مانند انجام کار و یافتن دستمال توالت. بازار مسکن نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. کارگزاری ها ، به فروشندگان مضطرب پاسخ می دهند و مقررات به سرعت در حال تحول هستند ، بیشتر خانه های آزاد را فقط با قرار ملاقات ایجاد می کنند. بسیاری از افراد سعی در انتقال آنلاین به تورهای مجازی دارند.

جاناتان جی میلر ، رئیس ارزیابی کنندگان و مشاوران املاک و مستغلات میلر ساموئل در منهتن گفت: "ما در اوج عدم اطمینان هستیم." "لایه ها و لایه هایی از موارد وجود دارد که مصرف کنندگان خرید خانه باید آنها را پردازش کنند."

روز جمعه در نیویورک ، فرماندار اندرو كومو به همه مشاغل غیر ضروری دستور داد تا فعالیت خود را در سراسر ایالت متوقف كنند ، و این به سختی تر می تواند خرید را سخت تر كند. برخی از متخصصان املاک و مستغلات قصد دارند این امکان را با استفاده از محضر الکترونیکی و امضای اسناد فراهم کنند ، هرچند مراحلی مانند ارزیابی و بازرسی ممکن است روند کار را پیچیده تر کند. برای اینکه بتوانید کار ساختمان خود را به سرعت و هزینه کمتر و با امنیت کامل تمام کنید، از کلایمر استفاده کنید. برای اجاره کلایمر در تهران با ما در تماس باشید.

بسته به اشتیاق شما برای ریسک ، ماههای آینده ممکن است در واقع برای خریداران اولین بار بازار بهتری نسبت به خریداران دیگر باشد ، بخشی از این دلیل است که شما نگران تلاش برای فروش خانه در زمانهای نامشخص نیستید. در صورت نگرانی فروشندگان از افت خریداران ، ممکن است قیمت ها کاهش یابد.

همچنین ، دولت با هدف حفظ خریداران در بازار ، نرخ بهره را کاهش می دهد. وام دهندگان از افزایش درخواست های رهن خبر می دهند - و از آخر هفته گذشته ، مردم هنوز در خانه ها پیشنهاد می دادند. زک تولمی ، افسر وام دهنده خانه در سیتی بانک ، گفت: "اگر نرخ بهره در این پایین ترین سطح تاریخی بماند یا حتی پایین بیاید ، مردم برای خرید خانه از حصار رانده می شوند."

اما عوامل دیگری نیز وجود دارد که خریدار باید در نظر بگیرد. همه گیری یک رویداد یک بار نیست که ما آن را پشت سر گذاشته ایم ، بلکه یک وضعیت در حال توسعه است. تاریخ بسته شدن شما ممکن است به تأخیر بیفتد زیرا کسی بیمار می شود یا دفاتر کار را تعطیل می کند. ساختمان شما ممکن است محدودیت هایی را در نحوه عملکرد شرکت های متحرک اعمال کند. نانسی وو ، اقتصاددان StreetEasy گفت: "کسانی که دارای یک جدول زمانی انعطاف پذیر هستند یا افرادی که مطمئن نیستند ممکن است عاقلانه منتظر بمانند."

به نرخ بهره پایین فکر کنید نه به عنوان یک معامله خوب ، بلکه به عنوان یک بالشتک برای لطمه زدن به هرگونه ناراحتی غیرمنتظره. تصمیم بگیرید که آیا می خواهید با عدم اطمینان از عوارضی که ممکن است ایجاد شود زندگی کنید یا خیر ، و برنامه های احتمالی را در برنامه خود قرار دهید. از شرکت در حال انتقال نحوه برخورد با تأخیرها را بپرسید. با صاحبخانه خود در مورد اینکه اگر بخواهید مدت اجاره خود را تمدید کنید به دلیل تأخیر در تاریخ بسته شدن ، چه اتفاقی می افتد ، صحبت کنید.