اجاره کلایمر - چگونه یک آپارتمان با بودجه خود پیدا کنیم؟

اجاره کلایمر - چگونه یک آپارتمان با بودجه خود پیدا کنیم؟

با کمک تهران کلایمر بهترین آپارتمان خود را پیدا کنید و تهران کلایمر بهترین شرکت با موضوع اجاره کلایمر در کرج

تهران کلایمر ، یک شرکت فوق العاده در زمینه اجاره و خرید و فروش کلایمر در تهران و کرج

هرکسی که قبلاً آپارتمان اجاره کرده باشد می تواند به شما بگوید که شکار آپارتمان ممکن است دشوار باشد. این امر خصوصاً در صورت محدودیت بودجه بیشتر صدق می کند. اگر قبل از شروع جستجو به کمک نیاز دارید ، در اینجا 8 نکته برای یافتن یک آپارتمان متناسب با بودجه شما آورده شده است.

 

1. اجاره با یک هم اتاقی را در نظر بگیرید.
بهترین راه برای داشتن توانایی تهیه مکانی ، جذب افراد بیشتر در آن است. اگر بتوانید اجاره خانه را با هم اتاقی تقسیم کنید ، به احتمال زیاد در بودجه خود آپارتمان پیدا می کنید.

به عنوان مثال ، یک ساختمان آپارتمانی ممکن است یک آپارتمان 1 خوابه 800 دلار و یک آپارتمان 2 خوابه 1200 دلار اجاره کند. اگر یک هم اتاقی برای یک اتاق خواب 2 تخته و تقسیم شده در وسط پیدا کنید ، 200 دلار پس انداز در ماه است! ناگفته نماند ، شما با تقسیم مواردی مانند قبض های لوازم و مبلمان نیز پس انداز خواهید کرد.

اگر کاندیدای مناسبی برای سکونت ندارید ، از این نکات در مورد پیدا کردن یک هم اتاقی استفاده کنید.

تهران کلایمر:

کلایمر بهترین جایگزین داربست برای جابجایی وسایل سنگ به طبقات بالا می باشد. برای اجاره کلایمر در تهران با ما در تماس باشید.

کلایمر در کرج

2. از فصول محبوب جابجایی اجتناب کنید.
اگرچه در دسترس بودن واحدها در زمان محبوب جابجایی اجاره کنندگان افزایش می یابد ، اما افزایش تقاضا قیمت اجاره ها را نیز بطور قابل توجهی افزایش می دهد. اطمینان حاصل کنید که فصلی چگونه بر بازار اجاره تأثیر می گذارد.

در نظر بگیرید که کجا می خواهید زندگی کنید. آیا دانشگاههای نزدیک وجود دارد؟ مناطقی که نزدیک به کالج ها و دانشگاه ها هستند ، بیشترین گردش مالی اجاره کنندگان را بین ترم ها به خصوص در تابستان تجربه می کنند.

آیا هوای شهر شما به صورت فصلی تغییر می کند یا در تمام طول سال نسبتاً استاندارد است؟ اجاره کنندگان معمولاً از جابجایی در هوای نامناسب اجتناب می کنند ، بنابراین بیشتر جابجایی ها در معتبرترین فصول یک منطقه (همچنین اغلب در تابستان) انجام می شود.

در فصول "خاموش" ، صاحبان خانه به منظور ادامه کار خود ، به احتمال زیاد به شما اجاره اجاره می دهند. اگر وقت خود را به درستی انجام دهید ، موقعیت بسیار بهتری برای مذاکره با صاحبخانه خود پیدا خواهید کرد.

3. بدانید چه سوالاتی را می توانید از صاحبخانه آینده خود بپرسید.
قبل از اقدام به مراکز خود بپوشانید و از زیر و بم ملک آگاهی داشته باشید. آیا ملک برای حیوانات خانگی یا پارکینگ هزینه اضافی دارد؟ هزینه و سپرده های حیوانات خانگی می تواند حدود 500 دلار باشد و اجاره ماهیانه حیوانات خانگی می تواند ماهیانه 15 تا 50 دلار اضافی بپردازد.

در مورد پارکینگ نیز همین طور است. پارکینگ سرپوشیده معمولاً کمی مقرون به صرفه تر (40 دلار) است ، اما پارکینگ گاراژ معمولاً گران ترین است ، با هزینه 100 دلار یا بیشتر در ماه در مکانهایی مانند سیاتل.

آیا شما فقط هزینه کاربری خود را پرداخت خواهید کرد یا فاکتور فاکتور املاک را اجاره می دهید؟ آیا به بیمه مستاجر احتیاج دارم؟ لیستی از س toالات را که قبل از اجاره آپارتمان باید بپرسید بیاورید تا در حین شکار آپارتمان بیشتر آماده شوید.

 

4. جستجوی ویژه اجاره
ساختمان جدیدی در منطقه شما وجود دارد؟ تصور نکنید که فقط به دلیل براق و جدید بودن توانایی زندگی در آنجا را ندارید!

املاک آپارتمانهای جدید معمولاً برای جذب مستاجرهای جدید ویژه اجاره را ارائه می دهند. یک ماه اجاره رایگان یا وثیقه با تخفیف از جمله موارد ویژه خرید است. برخی از آنها مزایای اضافی نیز دارند ، مانند مکان های پارک و سالن های ورزشی کامل. اگرچه این موارد در ساختمانهای جدید متداول هستند ، شما می توانید انواع مختلف اجاره در شهر خود را با اجاره ویژه پیدا کنید.

بسته به بودجه شما ، این مزایا می توانند به اندازه کافی بزرگ باشند تا آن آپارتمان پر زرق و برق کاملاً مناسب شما باشد. لغو عضویت 50 دلاری در سالن ورزشی و تمرین در ساختمان آپارتمانی شما واقعاً به پس انداز شما کمک می کند.

5- به واحدهای طبقه میانی نگاه کنید.
قیمت اجاره برای واحدهایی که در سطح پایین تر یا بالاتر ساختمان هستند بیشتر است. این به این دلیل است که مردم مناظر عالی را دوست دارند ، و می خواهند به خانه های خود دسترسی آسان داشته باشند.

اگر مایلید منظره ای کاملاً کم نظیر داشته باشید و به جای اینکه مستقیماً از خیابان بیایید از پله ها / آسانسور استفاده کنید ، می توانید هزینه های کلان خود را پس انداز کنید.

 

6. وقتی یک معامله عالی پیدا کردید ، روی آن بپرید.
بیشتر مردم نمی دانند که قیمت اجاره ها اغلب روزانه تغییر می کنند. اگر مکانی را پیدا کردید که عاشق آن هستید و قیمت برای شما مناسب است ، سریع اقدام کنید. به نماینده لیزینگ اطلاع دهید که شما جدی هستید و در همانجا درخواست خود را پر کنید!

اگر می دانید یک آپارتمان مناسب پیدا کرده اید ، روی آن نخوابید. تردید ممکن است منجر به بالا رفتن قیمت اجاره یا واگذاری واحد به متقاضی دیگر شود. جهش کنید!

7. در مورد Fixer-Upper مذاکره کنید.
تعهد به یک آپارتمان ارزان قیمت با کمبود بودجه را در نظر بگیرید و اگر صاحبخانه آن را تحت پوشش قرار نمی دهد ، خودتان پیشرفت کنید. اگر تمام نیازهای شما یک پوشش رنگی تازه یا یک شیرآلات جدید باشد ، این موارد یک بار رفع می شوند که در طولانی مدت بسیار ارزان تر از اجاره آپارتمان گران تری هستند که دارای همه مزایا است.

اگر مکان به شدت نیاز به تغییر مکان دارد ، مهارت های خود را در مذاکره یک مرحله جلوتر بردارید و با صاحبخانه توافق کنید. در ازای تعمیر کامل محل با هزینه شخصی خود ، پیشنهاد پرداخت اجاره ثابت کمتری را برای چند سال مشخص بدهید.

بسته به میزان خوبی که شما در مورد اجاره مذاکره می کنید ، از ابتدا نرخ عالی دریافت خواهید کرد!

8. امکانات خود را عاقلانه انتخاب کنید.
لباسشویی در واحد داخلی در مقابل لباسشویی در محل. واحد بازسازی شده در مقابل غیر بازسازی شده. انتخاب بین امکانات رفاهی آپارتمان هزینه ای به آن متصل است.

بیشتر اجاره کنندگان ترجیح می دهند لباسشویی در یک واحد داشته باشند و در یک آپارتمان زیبا و پیشرفته زندگی کنند. این واحدها ابتدا ربوده می شوند و تقاضای بیشتری دارند ، بنابراین صاحبان املاک می توانند هزینه اجاره بهای آنها را تأمین کنند.

انتخاب آپارتمانی که این تجملات را نداشته باشد ، ممکن است لوکس هم نباشد ... اما شما می توانید با انتخاب واحدهای سطح پایین ، هزینه اجاره خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

شکار آپارتمان ممکن است چالش برانگیز باشد ، اما با این نکات می توانید عناصر ناخوشایند را کاهش دهید و مطابقت کامل پیدا کنید!

آماده پیدا کردن خانه بعدی خود هستید؟ فقط با مسابقه ما شروع کنید تا آپارتمان هایی متناسب با بودجه خود پیدا کنید!