استفاده از قراردادهای زمین در خانه برای فروش

استفاده از قراردادهای زمین در خانه برای فروش

اجاره کلایمر

قراردادهای زمین ابزارهای مفیدی برای فروشندگانی است که در حال فروش خانه هستند و در نظر دارند که بتوانند بودجه لازم را برای خریدار خریداری کنند. این یک درآمد داخلی و به طور کلی نرخ سود بهتری را به فروشندگان می دهد تا نرخ هایی که در حساب های بازار پول یا گواهی های سپرده ارائه می شود. با این حال ، یک فروشنده محتاط باید برای محافظت از حقوق صاحبان سهام قدم بردارد و اطمینان حاصل کند که خریدار می تواند شرایط قرارداد اجاره کلایمر زمین را محقق کند.

تفاوت بین یک قرارداد زمین و وام
قراردادهای زمینی توافق نامه های امنیتی بین یک فروشنده ، معروف به یک فروشنده و یک خریدار است که با نام ودیجی شناخته می شود. فروشنده تأمین کننده بودجه برای فروشنده است ، که ممکن است وام زیر باشد. تفاوت اصلی بین یک قرارداد زمین و وام در این است که خریدار تا زمانی که قرارداد زمین پرداخت نشود ، عنوان عمل یا عنوان واضحی از آن دریافت نمی کند.

برخی از ایالت ها قوانینی دارند که با یک قرارداد اراضی مشابه با یک قرارداد امانتداری رفتار می کنند و آن قراردادهای زمینی یک متولی را تأمین می کند ، و به یک متقاضی "قدرت فروش" می دهد تا در صورت پیش فرض خریدار از قرارداد ، دادرسی سلب حق اقامه دعوی را آغاز کند. ایالت های دیگر مدت طولانی تر بازپرداخت را به خریداران می دهد ، مشابه آنچه در وام مسکن است. به همین دلایل ، مهم است که با پیش مقدماتی در Vendee ، شانس پیش فرض را کاهش دهید.

اجاره کلایمر

محافظت از فروشنده
اگر وام زیرین دارید ، با توجه به اینکه بین یک قرارداد مستقیم یا یک اجاره کلایمر قرارداد بسته بندی شده انتخاب شده است ، می توانید قرارداد زمین پیرامونی را پیشنهاد دهید. این امر به شما می دهد بیش از نرخ بهره موجود در وام اول را نادیده بگیرید. درمورد بند بیگانگی ، مشاوره حقوقی بخواهید. وام دهنده می تواند وام شما را بخاطر بدهی و پرداخت کند اگر وام دهنده کشف کند که شما خانه را از طریق یک قرارداد زمینی فروخته اید.

تهیه گزارش اعتباری در مورد خریدار. اگر خریدار ورشکستگی کرده است ، مبلغ دیرکردی تهران کلایمر را به سایر طلبکاران پرداخت کرده یا از آن بدتر ، هیچ اعتباری ندارد ، آن سوابق هتک حرمت پرچم قرمز است.
یک بیمه نامه عنوان بخواهید. عنوان های جستجو در سوابق عمومی نیز حاوی وثیقه ها یا احکامی است که علیه یک خریدار صادر شده است. شركت عنوان احتمالاً قبل از آنكه قرارداد زمين را براي يك خط مشي عنوان تضمين كند ، رضايت از آن دسته از محدوده ها را درخواست خواهد كرد. بخواهید نسخه ای از گزارش عنوان اولیه (یا تعهد بیمه نامه) را ببینید تا مشخص شود آیا جستجو چیزی راجع به خریدار نشان می دهد یا خیر.
از Hefty Down Payment بپرسید. اگر خریدار مبلغ کمتری را پرداخت کرده باشد ، خریداران احتمالاً از تهران کلایمر عقد قرارداد زمین فاصله گرفته و یا پرداخت قرارداد خرید اقساطی را متوقف نمی کنند. هر چه بیشتر پول مقدماتی سرمایه گذاری شود؛ احتمال کمتری دارد که خریدار آن را از دست بدهد.


تأمین اعتبار کوتاه مدت. ممکن است پرداختها را به مدت 30 سال مستهلک کنید اما پس از پنج یا ده سال درخواست پرداخت بالون را دارید. این امر به خریدار اجازه می دهد تا از خرید مجدد استفاده کند و یا ملک را بفروشد تا زود هنگام به شما پرداخت کند. بررسی کنید که آیا این نوع تأمین مالی با قوانین ایالتی شما مطابقت دارد یا خیر. پرداخت بالون ممنوع است.
اشتغال خریدار را تأیید کنید. اطمینان حاصل کنید که خریدار شاغل بوده و حداقل دو سال در آن کار کرده است ، ترجیحاً اجاره کلایمر در تهران مدت طولانی تر. سؤال كنید كه آیا خریدار در شركت مشغول به كار است یا كار پیمانکاری است یا خیر؟ آیا مدت زمان اشتغال می تواند به زودی خاتمه یابد.


برای منابع شخصی بخواهید. مرجع خریدار ، از جمله مالکان گذشته را بررسی کنید. در مورد تاریخ پرداخت در مورد اجاره های قبلی ، نه فقط از اجاره فعلی بپرسید ، زیرا بعضی اوقات صاحبخانه ها برای گرفتن مستاجر از ملک ، هر چیزی را می گویند. قبل از موجر موجود به صاحبخانه برگردید و سؤال کنید.
اصرار دارد که خریدار از بیمه نامه صاحب خانه استفاده کند. شما نمی خواهید مسئولیت خانه پس از امضای قرارداد زمین و محرمانه شدن باشید. اطمینان حاصل کنید که خریدار شما را به عنوان بیمه اضافی معرفی می کند و نسخه ای از بیمه نامه صاحب خانه را دریافت می کند.


حساب بازپرداخت را تنظیم کنید. بسیاری از بانک ها و موسسات مالی خدماتی کلایمر ارائه می دهند که مبلغ پرداختی را از خریدار جمع می کند و آنها را برای شما ارسال می کند یا آنها را به حساب بانکی شما واریز می کند. این مانع از آن می شود که خریدار از آدرس منزل شما اطلاع داشته باشد و این ترتیب سفر شما را آزاد می کند.
مالیات را از فروشنده دریافت کنید. از Vendee بخواهید مالیات را به شرکت پرداخت کننده خود بپردازد. سپس شرکت می تواند پرداخت های مالیاتی را به ارزیاب املاک شما انجام دهد و می توانید مطمئن باشید مالیات به موقع پرداخت می شود.


یک قرارداد پرداخت تأخیر را در قرارداد زمین وارد کنید. اگر پرداخت وام اساسی را پرداخت می کنید ، کلایمر می خواهید پرداخت های خود را به موقع دریافت کنید تا از پرداخت هزینه های دیرهنگام خودداری کنید. برای پرداخت های دیرهنگام به خریدار مبلغ معقول و منطقی بپردازید تا خریدار را به موقع پرداخت کند.
از نگهداری و مراقبت مداوم اطمینان حاصل کنید. در نظر بگیرید یک بند شتاب در قرارداد ، که به شما امکان می دهد در صورت شرط شدن اموال در خطر سرمایه گذاری مالی خود ، ودیعه را تصفیه کنید.
از واگذارکننده از واگذاری قرارداد جلوگیری کنید. بعد از اینکه تکالیف خود را برای تأیید این خریدار انجام دادید ، نمی خواهید به خریدار حق دهید که قرارداد را به یک شخص ناشناس واگذار کند.
با یک وکیل صحبت کنید. ارزش آن است که قبل از ورود به یک زمین زمین ، چند صد دلار برای به دست آوردن مشاوره حقوقی هزینه کنید