چگونه در زمستان خانه خود را گرم نگه داریم - اجاره کلایمر در کرج

چگونه در زمستان خانه خود را گرم نگه داریم - اجاره کلایمر در کرج

اجاره کلایمر در کرج

کلایمر یک دستگاه جدید، بهترین جایگزین برای داربست است که برای سیمانکاری، رنگ آمیزی، کامپوزیت و حمل مسالح سنگین به ارتفاعات بلند است.

برای اجاره کلایمر در کرج با ما در تماس باشید.

چگونه خانه خود را در فصل سرد، گرم کنیم؟
 

در انگلیس ، مردم به طور معمول در اکتبر گرمایش مرکزی خود را روشن می کنند و تا مارس یا آوریل روزانه از آن استفاده می کنند. این همزمان با برگشت ساعت ها ، کاهش دما و پرداخت سوخت زمستان است - برای هر کسی که حقوق بازنشستگی ایالتی را دریافت می کند.

گرمایش منازل بیش از 70٪ انرژی خانگی را مصرف می کند. بنابراین کاهش این رقم - در حالی که خانه ها را به اندازه کافی گرم نگه می دارد - نه تنها هزینه های انرژی را کاهش می دهد ، بلکه به تحقق تعهدات کاهش کربن که دولت انگلیس از نظر قانونی ملزم به انجام آن است ، کمک می کند.

جدیدترین ارقام نشان می دهد که 2.38 میلیون خانوار در انگلیس در فقر سوختی به سر می برند - و این بدان معناست که تقریباً 11٪ از خانه های انگلیس توانایی گرم نگه داشتن نیرو را ندارند. اما گرچه مقیاس این مشکل قابل توجه است ، لازم نیست همه راه حل ها پیچیده و پرهزینه باشند. بنابراین در اینجا 10 نکته ساده برای گرم نگه داشتن خانه خود با صرف کم یا بدون هزینه اضافی - به موقع برای آن هشدار شدید هوا وجود دارد. خرید کلایمر در تهران.

اجاره کلایمر در کرج

1. از پرده های خود استفاده کنید.
گرما از خورشید رایگان است بنابراین بیشترین استفاده را از آن ببرید. پرده های خود را باز کنید و در طول روز اجازه دهید که نور خورشید وارد آن شود. اجاره کلایمر در تهران  و از این گرمای رایگان استفاده کنید. وقتی هوا تاریک شد ، پرده های خود را ببندید ، که به عنوان لایه ای دیگر از عایق ها عمل می کنند و گرما را در اتاق های شما حفظ می کنند. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه نشت یا شکافی ندارید تا هوای گرم بتواند در آن بماند و هوای سرد خارج شود - این امر به کاهش میعان کمک می کند.

2. از تایمرهای گرمایش مرکزی خود استفاده کنید.
مرکز انرژی پایدار توصیه می کند که دیگ بخار خود را برنامه ریزی کنید تا گرمایش را کمی زودتر روشن کند - مثلاً 30 دقیقه قبل از این که صبح بیدار شوید - اما در دمای پایین تر از روشن کردن آن ارزان تر است همانطور که در یک سطح بالاتر به آن نیاز دارید درجه حرارت. به این دلیل که یک دیگ بخار چه با ترموستات روی 20 درجه سانتیگراد و چه 30 درجه سانتیگراد تنظیم کنید ، با سرعت ثابت گرم می شود. اما اشتباه نکنید که تمام روز گرمای خود را کم بگذارید - زیرا در این صورت فقط در صورت عدم نیاز به گرما هزینه می کنید.

3. مبل خود را حرکت دهید.
شاید داشتن صندلی مورد علاقه خود در مقابل رادیاتور احساس خوبی داشته باشد ، اما گرما را جذب می کند که می تواند خانه شما را گرم کند. با دور كردن آن از رادیاتور ، هوای گرم می تواند آزادانه گردش كند. در مورد پرده ها یا خشک کردن لباس ها نیز همین مورد وجود دارد - آنها را از رادیاتور دور نگه دارید تا بتوانید از منبع گرما بیشترین بهره را ببرید.

4. عایق بندی خود را به حداکثر برسانید.
وقتی نوبت به گرما می رسد ، حدود 25٪ از طریق سقف از بین می رود. با نصب 25 سانتی متر عایق در سرتاسر اتاق زیر شیروانی می توانید این مسئله را به راحتی کاهش دهید. همچنین لازم است که ببینید در دیوارهای شما چه می گذرد ، زیرا حدود یک سوم گرما در یک خانه عایق بندی نشده از این طریق از بین می رود. اگرچه نصب آن به اندازه عایق انباری ارزان نیست ، اما عایق دیوار حفره می تواند تا 160 پوند در سال در قبض های گرمایش صرفه جویی کند. همچنین لازم است با تأمین کننده انرژی خود بررسی کنید که آیا آنها هیچ طرح عایق کاری دارند یا خیر - که گاهی اوقات می تواند به معنای نصب ارزان یا رایگان باشد.

5. گرم بپیچید.
اگر مخزن آب گرم دارید ، مطمئن شوید که به درستی عقب مانده است - یا عایق بندی شده است. این باعث می شود که آب برای مدت طولانی تری گرم شود و هزینه های گرمایش کاهش یابد. جامعه انرژی معتقد است که عایق بندی مخزن آب عایق بندی نشده می تواند حداکثر 150 پوند در سال صرفه جویی کند - اما حتی فقط به روزرسانی "ژاکت قدیمی" مخزن شما به صرفه جویی در هزینه کمک می کند.

اجاره کلایمر در کرج

6. شماره گیری را کم کنید.
این ممکن است کمی ضد شهودی به نظر برسد ، اما تحمل کنید. سازمان بهداشت جهانی پیش از این حداقل دمای 21 درجه سانتیگراد را در اتاق نشیمن توصیه کرده بود ، اما بهداشت عمومی انگلیس در سال 2014 این درجه حرارت را به 18 درجه سانتیگراد تغییر داد. و تحقیقات نشان می دهد که پایین آوردن 1 درجه سانتیگراد از ترموستات می تواند قبض گرمایشی شما را بالا ببرد. تا 10٪ بنابراین شماره گیری را در دمای 18 درجه سانتیگراد نگه دارید ، پس انداز کنید و از تأثیرات منفی یک خانه سردخانه جلوگیری کنید.

7. پیش نویس ها را مسدود کنید.
حتی یک راه حل ساده مانند ساختن مواد منعقد کننده سگ سوسیس شخصی به حفظ گرما در خانه کمک می کند. Energy Saving Trust تخمین می زند که درب ، پنجره ها و شکاف های کف شما در برابر پیش نویس ساختگی می تواند 25 پوند در سال صرفه جویی کند. این کار را خودتان می توانید با هزینه بسیار کمی انجام دهید. مهر و موم های لاستیکی خود چسب در اطراف درها و پنجره ها و مواد استثنایی درب درب نسبتاً ارزان بوده و نصب آن آسان است. بنابراین ارزش آن را دارد که قبل از شروع صحیح زمستان ، آن درها و پنجره ها را مهر و موم کنید.

8- شیرهای رادیاتور ترموستاتیک را نصب کنید.
تحقیقات در دانشگاه سالفورد نشان داده است که نصب کنترل های گرمایشی و شیرهای رادیاتور ترموستاتیک منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی 40٪ در مقایسه با خانه بدون کنترل می شود. این کارها با اجازه دادن به شما امکان می دهد تا برنامه گرمایش را در زمان های از پیش تعیین شده برنامه ریزی کنید - بنابراین شما فقط در صورت نیاز از انرژی استفاده می کنید. همچنین ترموستات های هوشمند جدید از طریق تلفن همراه می توانند از راه دور کنترل شوند ، بنابراین می توانید گرمایش خود را در راه خانه روشن کنید و اطمینان حاصل کنید که هنگام ورود خوب و خوش طعم است.

9. دیگ بخار خود را ارتقا دهید.
اگر دیگ بخار شما بیش از 10 سال عمر کرده است ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که آن را با یک مدل جدید و کارآمد جایگزین کنید. بسته به نوع دیگ و خانه قدیمی خود ، می توانید با یک دیگ بخار متراکم جدید با درجه A - 350 پوند صرفه جویی کنید - که انرژی کمتری برای تولید همان مقدار گرما مصرف می کند. بعلاوه ، اگر جدید باشد ، احتمالاً در فصل زمستان مشکلی نخواهید داشت.

10. گرما را منعکس کنید.
پانل های رادیاتور نسبتاً ارزان هستند ، نصب آنها آسان است و اطمینان حاصل می کنند که گرمای رادیاتورها اتاق شما را گرم می کند نه دیوارها را. آنها با بازتاب گرما به داخل اتاق کار می کنند.