چگونه می توانید حشرات را از خانه خود دور کنید؟ - اجاره کلایمر

چگونه می توانید حشرات را از خانه خود دور کنید؟ - اجاره کلایمر

دور کردن حشرات از خانه - اجاره کلایمر

آیا تاکنون توجه کرده اید که در طول زمستان بسیاری از حشرات مزاحم به نظر می رسد ناپدید می شوند؟ با کاهش دما و یخ زدگی زمین ، پشه ها ، جن ها ، مگس ها ، زنبورها و زنبورها از بین می روند. اما اکنون که بهار در اینجا است ، آنها بازگشتند! این که آیا شما در باغبانی ، کباب پز ، یا در حال غرق شدن در عرشه خود هستید ، احتمالاً اشکالات مختلفی را در اطراف خانه خود مشاهده کرده اید. هیچ کس از پشه ها یا مگس ها خوشش نمی آید و بعضی از افراد به زنبورها و زنبورها حساسیت دارند (یا به سادگی از آنها ترس دارند). اگر از این حشرات ناامید شده اید ، به پایین بروید تا یاد بگیرید که چگونه اشکالات را از خانه خود دور کنید.

چه اتفاقی به حشرات در زمستان می افتد؟
اول ، اجازه دهید سریع رمز و راز را مرور کنیم: چه اتفاقی برای اشکالات در زمستان می افتد؟

برای اینکه آن را در طی ماه های سرد زمستان ، اشکالات مختلف از تاکتیک های بقا استفاده کنید. برخی از اشکالات مانند اژدها و پروانه ها به آب و هوای گرم مهاجرت می کنند. برخی در خاک پناه می برند یا در مکان های پناهگاه خوابیده اند ، مانند زیر پل ها یا زیر درخت درخت. هنوز دیگران به معنای واقعی کلمه تا تابستان مسدود می کنند ، مانند کرم های خرس پشمی ، قبل از ذوب شدن و از سرگیری زندگی در بهار. علاوه بر این ، برخی از حشرات در زمستان زنده نمی مانند. آنها نسل جدیدی را به شکل تخم مرغ ، لارو یا شفیره پشت سر می گذارند. لیست زیر نشان می دهد چه اتفاقی برای محبوب ترین آفات می رسد:

اجاره کلایمر

پشه ها در مناطق پناهگاهی ، مانند درختان توخالی و آراستگی های حیوانات ، خواب زمستانی می شوند. خوب ، بیشتر پشه ها خواب زمستانی هستند. برخی از گونه های پشه ، زمستان را به شکل لارو ، شفیره یا تخم مرغ تحمل می کنند و منتظرند تا بهار رشد پیدا کند.
مگس ها به طور معمول از بین می روند. این گونه از طریق تخم های گذاشته شده قبل از رسیدن زمستان (یا لارو یا شفیره) زنده مانده است. اما باز هم ، این به نوع پرواز متفاوت است. برخی از گونه ها ، از جمله مگس های بسیار ریز که ممکن است متوجه آن نشوید ، در زمستان فعال هستند.
زنبورها در کهیر خود خوشه می گیرند و مانع حرارتی برای محافظت از ملکه ، که در مرکز خوشه ساکن است ، ایجاد می کنند. زنبورهای دیگر به گونه ای می چرخند که هیچ زنبور عسل خیلی سرد نمی شود و همه برای انرژی به عسل اعتماد می کنند.
زنبورها به طور معمول در زمستان می میرند. با این حال ، ملکه های بارور شده می توانند با ایجاد ذخایر چربی برای خواب زمستانی زنده بمانند. آنها زمستان ها را در یک مکان سرپناه زنده می مانند ، هنگام گرم شدن هوا لانه های جدید ایجاد می کنند و تخم های خود را می گذارند.
از آنجا که دما همچنان گرم می شود ، ممکن است حشرات بیشتری را مشاهده کنید که به منطقه شما می روند و در حین تلاش برای استراحت در عرشه یا ایوان خود ، اشکالات شما را مشاهده می کنند. اجازه ندهید که اشکالات شما را از لذت بردن از روزهای آفتابی و شبهای گرم تابستان باز دارد. اگر نمی دانید چگونه اشکالات را از خانه خود دور کنید ، از نکات زیر استفاده کنید.
چگونه می توان از خانه خارج شوید
گل ها ، شمع ها و چراغ ها را بگذارید.
اگر می خواهید کوچک شروع کنید ، سعی کنید کاشت برخی از گل های سرکوب کننده اشکال ، مانند گل های ماربی یا تقویم را نیز انجام دهید. اگرچه آنها مصمم ترین حشرات را از خود دور نمی کنند ، اما به عنوان یک روش متوسط ​​برای کنترل آفات طبیعی عمل می کنند و شما نمی توانید زیبایی آنها را انکار کنید.

علاوه بر این ، برخی از افراد توصیه می کنند شمع های مرکبات یا مرکبات را تنظیم کنید. مشعل های Tiki با این عطرها نیز کار می کنند - اما باز هم ، یک شمع یا یک فانوس تنها می تواند خیلی کار کند. به گفته یک مشاور فنی انجمن كنترل پشه های آمریكایی ، "در حالی كه روغن سیترونلا پشه ها را تا حدی دفع می كند ، بسیار مؤثر نیست. در واقع ، واقعاً مؤثرتر از آن نیست که هر شمع دیگری باشد. 

سرانجام ، ممکن است شما بخواهید چراغهای ضد اشکال (که معمولاً زرد رنگ هستند) خریداری کنید تا منبع نورپردازی شما حشرات مزاحم را به خود جلب نکند. این چراغ ها از این واقعیت استفاده می کنند که بسیاری از حشرات برای درک نور با دمای رنگ پایین تر تلاش می کنند. اگرچه آنها حشرات را دفع نمی کنند ، اما اشکالات پیدا کردن شما را دشوارتر می کند.

گل ها ، شمع ها و چراغ ها همه خوب و خوب هستند ، اما آنها بیشتر به عنوان عناصر یک تاریخ عاشقانه به نظر می رسند تا ابزارهای موثر رفع اشکال. برای اینکه یاد بگیرید که چگونه اشکالات را از خانه خود دور نگه دارید ، خواندن را ادامه دهید.

اجاره کلایمر

از آب ایستاده خلاص شوید.
بسیاری از اشکالات به سمت آب ایستاده می روند ، بنابراین اگر می توانید از شر آن خلاص شوید. اگرچه ممکن است شما فوراً به مثالهای بزرگتری مانند حوضچه ها و چشمه ها فکر کنید ، اما پشه ها همه آب راکد را دوست دارند. روده ها اگر نادرست آویزان باشند یا حاوی مواد زائد باشند می توانند آب ایستاده را جمع کنند ، بنابراین حتما آنها را مرتباً تمیز کرده و نگهداری کنید. علاوه بر این ، هر ظروف سست (گلدان های گل ، اسباب بازی های کودکان ، سطل) می توانند در صورت عدم استفاده از آب باران پر شوند. در آخر ، سعی کنید مناطقی را که آب در آن جمع می شود ، برطرف کنید تا مطمئن شوید آب می تواند به درستی تخلیه شود.

طرفداران را تنظیم کنید.
اگر از پوشاندن بدن در اسپری های بویایی یا تکیه بر ابزارهای ناکارآمد مانند شمع های تهران کلایمر سیترونلا مریض هستید ، سعی کنید فن های فضای باز را به سادگی تنظیم کنید. طرفداران نه تنها شما را خنک نگه می دارند ، بلکه دی اکسید کربن را که بیرون می آورید رقیق می کنند و حرارت و تعریق بدن را به حداقل می رسانند (همه اینها می تواند اشکالات را به خود جلب کند). بعلاوه ، برخی از ایرادات در پرواز در نسیم قوی مشکل دارند.

کرایه و اجاره کلایمر و انواع کلایمر در تهران

خرید نرده ریلی روی صفحه نمایش.
اگرچه نکات بالا می تواند به مشکلات خفیف حشرات کمک کند ، اما این اشکالات را به خوبی از بین نمی برد. برای اطمینان کلایمر از اینکه حشرات نمی توانند شما را آزار دهند ، یک نرده نمایش داده شده را به عرشه یا ایوان خود اضافه کنید. سد کامل ، ساخته شده از آلومینیوم سنگین و صفحه نمایش محافظ ، اشکالاتی را که آرزو می کنند حزب شما را خراب کنند ، مسدود خواهد کرد.

ScreenRail را بررسی کنید ، که این امکان را به شما می دهد یا یک سیستم بالکن / نرده ساختاری یا یک سیستم لگد زدن ضربه بزنید. نصب هر دو گزینه به طرز شگفت آوری آسان است ، به هیچ وجه نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد و دارای ضمانت محدود عمر می باشد. مهمتر از همه ، اگر این سد محافظ را خریداری کنید ، دیگر نیازی به نگرانی اجاره کلایمر در تهران  در مورد چگونگی دور نگه داشتن اشکالات از خانه خود ندارید. در یک خراب کردن سقوط ، می توانید تمام مشکل را برطرف کنید.